Horoskop Tygodniowy 3.08.2012-19.08.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do sprawdzenia swojego koroskopu na ten tydzień. 🙂

BARAN

Możesz odczuwać wyczerpanie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Pozwól sobie zatem na chwilę odpoczynku, byś mógł zregenerować swoje siły. Możesz oddać się totalnie wszelkim wydarzeniom, jakie będą miały miejsce w Twoim życiu.

BYK

Nadchodzi zmiana. Pamiętaj, że jest ona jedyną pewną rzeczą w życiu i dzieje się w każdej chwili. Możesz stać się nauczycielem dla innych ludzi. Prowadź ich mądrze, korzystając z dotychczas zgromadzonego doświadczenia.

BLIŹNIĘTA

Otrzymasz od Wszechświata wiele darów. Otwórz się na nie i przyjmij je, wykorzystaj to, co dostajesz. Uwolnij swój umysł z panującego w nim chaosu, skup się na myślach, które mogą Ci pomóc w rozwiązaniu aktualnych problemów.

RAK

Zacznie krążyć wokół Ciebie twórcza energia. Poddaj się jej i stwórz coś nowego! Bądź spontaniczny, pozwól sobie na chwilę szaleństwa. Czeka Cię przygoda. Zaufaj swojej Intuicji.

LEW

Czeka Cię pełnia rozkwitu. Wszystko, co będzie się wydarzać, wzbogaci Cię pod każdym względem. Ciesz się chwilą i korzystaj z życia. Możesz zaufać sobie i wydarzeniom, jakie będą miały miejsce.

PANNA

Czeka Cię odrodzenie. Uwolnisz się od pewnych schematów myślenia i postępowania. Masz szansę stać się sobą. Możesz również spojrzeć poza swoje iluzje, co da Ci pełniejszy obraz samego siebie i otaczającej Cię rzeczywistości.

WAGA

Może pojawić się samotność. Zastanów się dlaczego i po co Cię ona teraz spotyka. Pamiętaj, że nic nie dzieje się bez powodu. Postaraj się znaleźć czas na odpoczynek i nie poddawać się stresującym sytuacjom.

SKORPION

Rozpoczyna się nowy etap w Twoim życiu. Postaraj się wejść w niego z nową energią i wykorzystaj w nim zgromadzone wcześniej doświadczenia. Pamiętaj, że tu i teraz budujesz swoją przyszłość.

STRZELEC

Uważaj na ludzi, którzy chcą od Ciebie więcej, niż możesz im ofiarować. Pamiętaj, by nie wdawać się w politykę, które może doprowadzić Cię do bankructwa. Uważnie dobieraj swoich współpracowników.

KOZIOROŻEC

Odnajdziesz swoje źródło niewyczerpanej siły. Postaraj się zmniejszyć nieco swoją kontrolę nad wszystkim. Nadmiar kontroli może doprowadzić Cię do całkowitej jej utraty. Pozwól sobie na chwilę szaleństwa.

WODNIK

Pozwól wydarzeniom, by płynęły swoim własnym rytmem. Unoś się na ich fali, nigdzie bowiem nie musisz się śpieszyć. Przed Tobą otworzy się szeroki wachlarz nowych możliwości.

RYBY

Postaraj się odnaleźć w swoim pozornie szarym dniu rzeczy, które są niezwykle. Odnajdź rzeczy małe, które mogą doprowadzić Cię do rzeczy wielkich. W Twoim życiu może pojawić się prawdziwa miłość.

Dodaj komentarz