Horoskop Tygodniowy 3.09.2012-9.09.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do sprawdzenia swojego horoskopu na ten tydzien. 🙂

BARAN

W nadchodzących dniach masz dużą szansę na spełnienie swojego marzenia. Wykorzystaj swój potencjał, swoją twórczą i kreatyną energię. Sprawdzaj wszystkie możliwości zanim stwierdzisz, że ich nie ma.

BYK

Będziesz miał okazję do świętowania. Możesz puścić trochę kontroli i dać się ponieść zabawie. Nadmierna kontrola może doprowadzić Cię do całkowitej jej utraty. Pamiętaj jednak o byciu odpowiedzialnym.

BLIŹNIĘTA

Uwolnij się z łańcuchów własnych ograniczeń. Nie myśl ani nie działaj schematycznie, każda chwila jest inna. Stań się świadomym twórcą swojej rzeczywistości, pamiętaj, że to od Ciebie zależy, jak będzie ona wyglądać.

RAK

Unikaj plotek i fałszywych ludzi. Będą próbowali Tobą manipulować. Nie daj się i działaj według tego, co sobie postanowiłeś. Jeśli chcesz się zmienić, zrób to dla siebie, a nie dla kogoś innego. Twoje życie jest w Twoich rękach.

LEW

Ktoś zwróci się do Ciebie z prośbą o pomoc. Podziel się z nim i zrób dla niego wszystko, co będziesz mógł. Pamiętaj, że czasem wystarczy kogoś wysłuchać. Będziesz miał okazję do przeżycia romantycznych uniesień.

PANNA

Będziesz musiał podjąć trudną decyzję. Jeśli zachowasz czystość i ciszę w swoim umyśle i zapytasz swojej Intuicji o zdanie, uda ci się dokonać odpowiedniego wyboru. Wszystko ma swój czas i miejsce.

WAGA

Bądź szczególnie uważny na swoje rzeczy osobiste, zwłaszcza, gdy będziesz przebywał w dużych skupiskach ludzkich. Nie daj się zniewolić. Unikaj wszelkich zależności i uzależnień. Pamiętaj, że to Ty masz władzę nad wieloma aspektami swojego życia.

SKORPION

Pojawią się kłótnie i nieporozumienia. Powściągnij swoje emocje, nie ma sensu dać się im zawładnąć. Nie odkładaj na później żadnych decyzji, tu i teraz jest najodpowiedniejsza pora. Później możesz nie mieć tak dobrej okazji.

STRZELEC

Zostaw za sobą przeszłość. Zamknij ją na kilka spustów. Zabierz z niej tylko cenne doświadczenia. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, trzeba po sobie posprzątać i ruszyć w dalszą drogę.

KOZIOROŻEC

W Twoim życiu dokona się przełom. Masz możliwość zburzenia dotychczasowych murów, które są wokół Ciebie i które blokują Twoje dalsze działania. Pogłębi się Twoja świadomość i samoświadomość.

WODNIK

Przywiązuj teraz szczególnie dużo uwagi do wszelkiego rodzaju dokumentów. Nie podpisuj niczego, czego nie jesteś pewny, bo może się to dla Ciebie źle skończyć. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą w danej dziedzinie.

RYBY

Wszechświat rozłoży przed Tobą szeroki wachlarz możliwości. Będziesz miał w czym wybierać. Naucz się przyjmowania darów, które spływają na Ciebie każdego dnia, w każdej chwili Twojego życia.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz