Horoskop Tygodniowy 10.09.2012-16.09.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do sprawdzenia swojego horoskopy na ten tydzień. 🙂

BARAN

Wszechświat ma dla Ciebie wiele dobrych rzeczy. Otrzymasz je, jeśli otworzysz się na ich przyjęcie. Czeka Cię podróż. Pamiętaj o odpoczynku, żebyś nie wyczerpał swoich sił psychicznych i fizycznych.

BYK

Możesz teraz skruszyć mury, które postawiłeś wokół siebie. Pozwoli Ci to na dalsze działania. Uważaj na fałszywą osobę, która pojawi się w Twoim otoczeniu. Nie pozwól sobą manipulować.

BLIŹNIĘTA

Myślenie o działaniu, to nie to samo, co działanie. Zacznij wyciągać wnioski z własnych doświadczeń. Ucząc innych pamiętaj o dawaniu wskazówek, więcej bowiem nauczą się przez własne doświadczenie.

RAK

Skąpstwo się nie opłaca, nie musisz kurczowo trzymać swoich skarbów. Może przyjść bowiem taki dzień, że stracisz je wszystkie. Stwórz w swoim wnętrzu miejsce pełne ciszy i spokoju, będziesz mógł zawsze z niego korzystać.

LEW

Zwróć uwagę na wszelkiego rodzaju umowy i nie podpisuj niczego, czego nie jesteś do końca pewny. W razie wątpliwości pytaj lub skonsultuj się ze specjalistą. Otrzymasz wiadomość, na którą od dawna czekasz.

PANNA

Może pojawić się sporo stresu, dlatego tak ważne okaże się w tym tygodniu panowanie nad własnymi emocjami. Zwróć się ku sprawom duchowym. Pobądź trochę w samotności i dokonaj retrospekcji swojego życia.

WAGA

Nawet, jeśli teraz wydaje Ci się, że nie ma już żadnej nadziei, zatrzymaj się na chwilę. Pozwoli Ci to na dostrzeżenie światła, które poprowadzi Cię dalej. Uda Ci się osiągnąć sukces, za co będziesz mógł być wdzięczny.

SKORPION

Pamiętaj, że tylko Ty jesteś odpowiedzialny za to, jak wygląda Twoja codzienność. Stań się zatem świadomym jej twórcą. Możesz oddać się rozmyślaniom egzystencjalnym. Spada gwiazda, więc pomyśl życzenie, a spełni się.

STRZELEC

Odetnij się od przeszłości, zwłaszcza emocjonalnie. Wspomnienia pozostaną, ale ich wpływ na Twoje obecne życie zmniejszy się i pozwoli Ci pójść dalej. Będziesz mógł świętować i bawić się, pomoże Ci to oczyścić umysł.

KOZIOROŻEC

Będziesz miał przed sobą do podjęcia trudną decyzję. Twoja Intuicja pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Powrócą pewne nie załatwione dotąd sprawy rodzinne. To dobry moment, by się nimi zająć.

WODNIK

Nadchodzi zmiana. Przyniesie ona ze sobą pewien poważny rozpad, jednak nie traktuj tego źle. Stworzy to dla Ciebie idealne podłoże do nowej budowy. Możesz zbudować coś znacznie silniejszego i trwalszego.

RYBY

Zaufaj swojej Intuicji, samemu sobie, jak i temu, co będzie się działo. Niech wydarzenia płyną własnym rytmem. Ty zaś bądź ich obserwatorem i zastanów się, czego możesz się z nich nauczyć.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz