Co by się stało gdyby przestała działać nasza technologia?

revolutionCo by się stało, gdyby nagle cała nasza technika, oparta na elektryczności przestała działać? Co by się stało z naszym społeczeństwem, jak byśmy zareagowali i jak potoczyłoby się życie? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć J.J. Abrams (min. serial Lost) i Erika Kripke (Sumpernatural) w swojej nowej produkcji pod tytułem Revolution.

Revolution będzie serialem osadzonym 15 lat po tym, jak w tajemniczych okolicznościach przestała działać cała zaawansowana technologia na Ziemi. Ludzkość musi przystosować się do nowych realiów. Ład społeczny jak się można spodziewać zawalił się i ukształtował na nowo. Milicja lokalna, oraz lokalne społeczności, samozwańczy przywódcy, podejrzliwość wobec nieznajomych przybywających do miasteczek oto obraz świata, który zastaniemy.

Głównymi bohaterami serialu będzie rodzina Mathesonów, w której posiadaniu jest tajemniczy artefakt skrywający tajemnice wydarzeń z przed piętnastu lat i mogący być również kluczem do przywrócenia dawnego porządku.Zapowiada się ciekawie prawda?Poniżej pierwszy zwiastun serialu:

Dodaj komentarz