Jak osiągnąć szczęście i spełnienie w miłości – czyli jak przyciągnąć wymarzonego partnera

spelnienie-w-milosciKażdy człowiek na Ziemi – czy to będzie mężczyzna czy kobieta, marzy o spełnionej miłości, czyli o przyciągnięciu do siebie takiego partnera, który będzie spełnieniem marzeń o idealnym związku. Jednak czy idealna miłość faktycznie istnieje i czy każdy człowiek jest w stanie osiągnąć spełnienie w związku partnerskim? Jeśli tak, to w jaki sposób to osiągnąć?
Jak przyciągnąć do siebie połówkę swojej duszy – jak to często mówi się na ukochaną osobę. Na te oraz inne pytania postaram się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Pokochaj siebie

spelnienie-w-milosci4Postanowiłam napisać ten artykuł ponieważ samo życie potwierdziło mi, że metoda, którą na podstawie swojej wiedzy oraz intuicji opracowałam aby połączyć się ze swoja drugą połówką po prostu działa. Zaczęłam więc rekomendować ją niektórym swoim znajomym i wygląda na to, ze u nich podziałała również. Wszyscy są teraz w szczęśliwych związkach pomimo tego, że wcześniej przyciągali do siebie nieodpowiednie osoby lub byli po prostu samotni. Aby zatem nie trzymać jej w ukryciu tylko ponieść dalej w świat – mam nadzieję przyczyniając się tym samym do Waszego przyszłego szczęścia – przedstawię ją również Wam, czytelnikom.

Jest jednak jeden podstawowy warunek aby metoda spełniła swoje zadanie. Jeśli naprawdę chcesz przyciągnąć do siebie tego Jedynego/tą Jedyną – swój Bliźniaczy Płomień (Twin Flame) – musisz przede wszystkim najpierw pokochać siebie samego. Jest to niezbędnym kluczem do przyciągnięcia zrównoważonego i podobnego do Ciebie partnera. Co za tym idzie, jesteś zobowiązany do tego aby zobaczyć wszelkie swoje zalety oraz wady i całkowicie je zaakceptować. Musisz zobaczyć siebie takiego, jakim jesteś na prawdę i takiego siebie całkowicie i bez żadnego oceniania pokochać. Oczywiście nie chodzi tutaj o miłość samolubną, egoistyczną – chodzi o bezwarunkową miłość siebie. Pamiętajmy o tym, że nie rodzimy się doskonali ale jesteśmy doskonali tacy jacy jesteśmy. Nawet jeśli nadal będziesz mieć na tym polu jakieś trudności i niedociągnięcia, to już sama intencja oraz świadomość tego, że chcesz pokochać siebie bezwarunkowo podziała tym, że będziesz się naturalnie na tę miłość otwierać. Ważnym jest aby zdać sobie sprawę, że pracę musisz wykonać najpierw w sobie a Twój wymarzony partner będzie jedynie jej dopełnieniem i uosobieniem Twojej własnej przemiany wewnętrznej. Im bardziej pokochasz siebie samego – tym bardziej kochającego i zrównoważonego partnera przyciągniesz. Mogę dodać, że nawet więcej – nie przyciągniesz jedynie wymarzonego partnera ale również nowych przyjaciół, którzy także będą odzwierciedlali Twój nowy stan wewnętrzny – stan równowagi.

Ludzie, którzy mają szczególny problem z pokochaniem i zaakceptowaniem siebie takimi jakimi są pozostają długo samotni albo przyciągają do siebie osoby, które w jakiś sposób pomagają im przepracować te nauki w sobie. W tego typu związkach lub luźnych relacjach ludzie uczą się od siebie nawzajem i otrzymują od drugiego lekcje w których muszą osobiście dostrzec, to czego brakuje im na drodze do pełnej akceptacji siebie. Takie relacje i związki zazwyczaj służą jedynie konkretnej nauce i nie trwają długo. Jeśli natomiast trwają – to zazwyczaj są nieszczęśliwe gdyż ludzie tkwią w nich popełniając ciągle te same błędy nie wyciągając wniosków albo błędnie je interpretując przyciągają następnego podobnego partnera co przedtem. W ten sposób nieustannie powielają te same schematy i poza doznawaniem nowych przykrości niczego się nie uczą… Trzeba dodać, że powyższe związki nie są oparte na miłości – jeśli komuś wydaje się, że to miłość, to jest to jedynie złudne postrzeganie i oszukiwanie samego siebie. Najczęściej jest to tylko silne przywiązanie oparte na strachu przed byciem samotnym. W zrównoważonym opartym na miłości związku podobne obawy nie występują.

Wewnętrzne przekonania na temat związków

spelnienie-w-milosci3W kwestii przyciągnięcia odpowiedniego partnera bardzo ważnym jest również zdanie sobie sprawy z naszych wewnętrznych przekonań. Przykładowo kobieta które ma od dziecka wpajane, że mężczyznom chodzi jedynie o seks i własne zaspokojenie oraz, że wszyscy mężczyźni nie szanują kobiet i nie traktują ich na równi ze sobą – nie przyciągnie do siebie zrównoważonego dojrzałego wewnętrznie partnera. Przyciągnie dokładnie takiego mężczyznę, który będzie odzwierciedleniem jej przekonań. Czasami osoba ta może nawet nie zdawać sobie sprawy ze swoich ukrytych przekonań, dlatego ważnym jest aby obserwować swoje myśli, zachowania i odczucia jakie posiadamy na temat płci przeciwnej.

Ta sama sytuacja odnosi się do mężczyzn. Jeśli mężczyzna postrzega kobiety przykładowo jako te, które zawsze będą wymagały od niego jedynie pieniędzy, odpowiedniego statusu społecznego i zaspokojenia wszelkich zachcianek materialnych – taką właśnie partnerkę przyciągnie do siebie. Może również zaistnieć sytuacja, że kobieta i mężczyzna przedstawieni w powyższych przykładach przyciągną do siebie kogoś kto pomoże im dostrzec owe przekonania w sobie i umożliwi im w ten sposób dokonania ich zmiany.

Podobnie będzie w przypadku kiedy ktoś będzie wyolbrzymiał bądź zaprzeczał swoim wadom – wtedy przyciągnie do siebie kogoś kto je jeszcze bardziej uwydatni. To samo będzie działo się w sytuacji kiedy ktoś nie będzie w pełni doceniał swoich aspektów wewnętrznych. Przykładowo mężczyzna który myśli o sobie, że jest nieatrakcyjny, mało wartościowy i nie posiada zbyt wiele do zaoferowania swojej partnerce najprawdopodobniej napotka w swoim związku doświadczenie zdrady i jeszcze większego upokorzenia. W innym przypadku dojdzie do bezpośredniego porzucenia takiej osoby, ponieważ będzie ona zamęczać partnera swoimi nieuzasadnionymi podejrzeniami o nieuczciwość.Dla tej osoby będzie to bezpośrednia nauka aby zwrócić uwagę na te aspekty w sobie, które są niedoceniane i nieakceptowane – muszą zatem zostać dostrzeżone. Często dzieje się to w drastyczny i nieprzyjemny sposób. Im bardziej ktoś wzbrania się przed ujrzeniem cech które wymagają pełnej akceptacji i pokochania w sobie – tym cięższe i brutalniejsze będą lekcje dotyczące związku jaki przyciągnie do siebie. Wszystkie te przypadki są bardzo indywidualne i zależą od konkretnego człowieka jednak pewne schematy są szczególnie wyraźne i powszechnie spotykane.

Kiedy już nauczycie się kochać siebie pomimo swojej niedoskonałości i popełniania błędów – będziecie gotowi aby przyciągnąć swojego wymarzonego partnera/partnerkę.

Samodyscyplina i sformułowanie pragnień

Najważniejszą rzeczą w tej metodzie jest konkretne sformułowanie swoich pragnień oraz samodyscyplina oparta na codziennym i pełnym wewnętrznej mocy afirmowaniu tego co pragniecie przyciągnąć – w tym przypadku wymarzonego partnera/partnerki.Chodzi tutaj o to aby być absolutnie pewnym swoich potrzeb i konsekwentnie każdego dnia mówić o tym swojej Wyższej Jaźni. Jeśli nie sformułujecie swoich pragnień jasno i konkretnie lub będą one chaotyczne – to co przyciągniecie również takie będzie. Dlatego zanim podejmiecie się użycia danej metody najlepiej od razu odpowiedzcie sobie na trzy podstawowe pytania: Czy na pewno tego pragnę? Czy jestem w pełni zdeterminowany w dążeniu do swojego celu? Czy jestem w stanie ponieść wszelkie konsekwencje związane z jego realizacją? Jeśli odpowiedzi na te pytania nie są do końca jasne lub odczuwacie jakąś niepewność widocznie nie jesteście jeszcze gotowi na to aby przyciągnąć swojego wymarzonego partnera. Być może będziecie na to gotowi za jakiś czas lub przyciągniecie go w inny sposób, bez stosowania owej metody. Najważniejsze jest dokładne zdanie sobie sprawy z tego co obecnie jest dla Was najważniejsze w życiu. Czy jesteście gotowi aby konsekwentnie żądać tego czego pragniecie i co się Wam z góry należy i czy jesteście gotowi aby w pełni przyjąć to co zostanie do Was przyciągnięte?

Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz o której musicie pamiętać. Podczas przyciągania wymarzonego partnera za pomocą tej metody nie jest wskazane aby prosić o konkretną osobę, np. taką która się Wam aktualnie podoba. Jeśli jest Wam pisana jako ta Jedyna wtedy mimo wszystko i tak ją przyciągniecie, a jeśli nie jest – nie można ingerować w czyjąś wolną wolę. Zapewniam Was, że nie musicie martwić się o szczegóły. O to zadba wasza Wyższa Jaźń, ponieważ ona zna Was najlepiej i ona jedyna wie kim jest Wasz Ukochany/Ukochana. Nie można też wyobrażać sobie jak dana osoba będzie wyglądać. Dlaczego? Ponieważ kiedy mamy zamiar przyciągnąć swoją drugą połowę – musimy totalnie zaufać swojemu Wyższemu Ja. Jeśli nie zaufamy bezgranicznie – metoda nie poskutkuje, a to co otrzymamy będzie jedynie wynikiem oczekiwań naszego ego.

Przyciąganie wymarzonego partnera

spelnienie-w-milosci2Przedstawię Wam teraz przykładowy opis afirmacji którą możecie zastosować. Jako, że jestem kobietą zapisze ją w formie żeńskiej a panowie w razie potrzeby odpowiednio ją sobie przekształcą. Można oczywiście wymyślić też swoją własną afirmację opierając ją na tym wzorze.Afirmację należy powtarzać codziennie bez żadnych przerw. To jak bardzo pochłonie Was ta metoda będzie odzwierciedlać jak bardzo pragniecie dokonać zmiany w Waszym życiu. Jest to bardzo ważne, gdyż będzie świadczyć o Waszej bezpośredniej determinacji, która jest bardzo istotna dla przekonania Waszej Wyższej Jaźni. Nie jest to przykład typowej afirmacji jakie możecie znaleźć w stosownej literaturze, ale na własnej skórze przekonałam się, że działa. Nie zapisałam jej całkowicie w formie czasu teraźniejszego jak nakazuje większość osób stosujących afirmacje ponieważ czułam, że w tym przypadku nie jest to istotne i wręcz nie pasowałoby. Istotna jest zawarta w niej intencja oraz uczucia którymi ją naładujecie czyli Wasza wiara, że w momencie jej wypowiadania przyciągacie swojego partnera. Jeśli Wam to jednak w jakiś sposób nie odpowiada możecie zapisać ją całkowicie w formie teraźniejszej, w tym przypadku zawsze słuchajcie Waszej intuicji.

Najlepiej jest powtarzać ją przed samym zaśnięciem, kiedy już nic Was nie rozprasza i nie odwraca uwagi. Przykładowo zaczynamy tak:

„Moja Wyższa Jaźni pragnę być ze swoim Ukochanym. Niech mnie usłyszy i niech mnie odszuka. Niech przyjdzie do mnie. Żądam aby mnie odnalazł gdyż chcę się z nim połączyć. Jestem gotowa na spełniony związek ze swoim Ukochanym. Wyższa Jaźni ufam Tobie bezgranicznie. Wierzę, że nas połączysz. Niech tak się stanie!”

Przemów do swojego Ukochanego/Ukochanej

Następnie należy zacząć przemawiać bezpośrednio do swojego Ukochanego/Ukochanej (w myślach lub na głos) w podobny sposób. Przykładowo:

„Ukochany czekam na Ciebie. Usłysz mój głos. Pragnę abyś mnie odnalazł, bo chce się z Tobą połączyć. Przyzywam Cię do siebie mój Ukochany. Poczuj to i odnajdź mnie!”

Można to powtórzyć tyle razy ile poczujecie. Na końcu zanim zaśniecie wyobraźcie sobie, że układacie się do snu na piersi swojego przyszłego wymarzonego partnera/partnerki. Poczujcie to całym sobą…

Wierzcie mi, że nieważne jak to wygląda i jak bardzo umysł będzie próbował analizować i poddawać w wątpliwość Wasze słowa i działania – serce Waszej ukochanej osoby odbierze tą wiadomość. Im więcej emocji i uczuć włożycie w swoje afirmowanie i przemawianie do przyszłego partnera tym szybciej podziała metoda. W tym przypadku uczucia to podstawowe narzędzia do przyciągnięcia drugiej połowy. Spróbujcie zresztą sami i poczujcie jak wielka i niesamowita energia pójdzie za Waszym wołaniem. Jeśli zrobicie to z mocą, uczuciem i pełnym zaangażowaniem nie trzeba będzie czekać zbyt długo na efekty. W moim przypadku zmiany zaczęły być widoczne już po miesiącu afirmowania. Życie zaczęło zmieniać się diametralnie, stary związek rozpadł się ostatecznie, a rezultat końcowy dokonał się po pięciu miesiącach. Kiedy nasz związek się rozpoczął – Wyższa Jaźń zaczęła kreślić niesamowity i piękny scenariusz niczym z jakiegoś filmu. Brzmi naciąganie i banalnie? Sami przekonajcie się jak działa magia całkowitego zaufania swojemu Wyższemu Ja, które kocha nas bezgranicznie.

Okres oczekiwania i diametralne zmiany

spelnienie-w-milosci5Odkąd zaczniecie afirmować i przemawiać do swojej drugiej połowy w Waszym życiu mogą zacząć dziać się bardzo dziwne rzeczy. W moim przypadku właśnie tak było. Działo się bardzo dużo zarówno na planie fizycznym jak i duchowym. Jako, że jestem osobą która miewa dość częste wizje w nocy w stanie theta (stan theta to stan mózgu 4–7 Hz – na pograniczu płytkiego snu lub głębokiej medytacji) nie zdziwiło mnie to aż tak bardzo. Bądźcie przygotowani na wszystko i podążajcie za tym co będzie się działo. Nie próbujcie oceniać i naginać nowych okoliczności tylko poddajcie się im bez strachu.

Przykładowo możecie zostać zwolnieni z pracy, możecie zakończyć swój długotrwały związek, możecie nagle otrzymać propozycje nowej pracy lub przeprowadzki w inne miejsce. Nagle w Waszym życiu może pojawić się też wielu potencjalnych partnerów, ale Wasze serce w ostateczności i tak wybierze w końcu tego jedynego nawet jeśli umysł na początku może się pomylić. Cokolwiek się zdarzy podążajcie za tym ufając, że to Wasza Wyższa Jaźń wprowadza swój plan w Waszą rzeczywistość. Wszystko potoczy się tak abyście ostatecznie połączyli się ze swoją drugą połową.

Pamiętam, że w trakcie mojego oczekiwania najbardziej zaszokowała mnie jedna z wizji, która otrzymałam w nocy budząc się w stanie theta. Zobaczyłam nad sobą kwitnąca gałąź jakiegoś różowego drzewa. Po jakimś czasie otrzymałam mms-a ze zdjęciem podobnej kwitnącej gałęzi z dopiskiem – „Jesteś błogosławieństwem”. Ten mms został mi wysłany przez mojego obecnego męża. Wtedy jeszcze nie powiązałam tej wizji z owym zdjęciem. Dopiero później przypomniałam ją sobie i przeżyłam ogromny zachwyt nad swoją własną kreacją i tym jak bardzo łączymy się ze swoja Wyższą Jaźnią otwierając się na nią w kompletnym zaufaniu.

Pamiętam, że innego dnia obudziłam się i znowu doświadczyłam dziwnej wizji ale tym razem widziałam na ścianach obrazy pięknych łabędzi i twarz mężczyzny pośród nich. Później przeczytałam, że jako symbol są one zapowiedzią miłości miedzy dwojgiem ludzi. O innych szczegółach nie będę opowiadać, ale powiem Wam jedno: od kiedy zaczniecie afirmować i wzywać do siebie ukochaną osobę przygotujcie się na duże zmiany i przyjęcie do swojego życia cząstki siebie której zawsze pragnęliście doświadczyć.

Jak rozpoznać swoja drugą połowę?

Warto jest również wspomnieć o tym, że serce nie przemawia do nas w sposób gwałtowny i natarczywy jak to wielu zazwyczaj sobie wyobraża. Często jest to delikatne i ciepłe uczucie z którego nie zawsze możemy zdawać sobie sprawę. Nasze serce czeka cierpliwie aż sami usłyszymy jego głos. Znam to z własnego doświadczenia. Inne oznaki są np. takie: ukochana osoba dla kobiety będzie odczuwana jako mąż, brat, ojciec i syn jednocześnie, a dla mężczyzny jako żona, siostra, matka i córka w jednym.

Na koniec zaznaczę, że określenie „wymarzony partner” nie oznacza „partner idealny”. Nie chodzi tutaj o osobę bez wad, która będzie całkowitym odzwierciedleniem Waszych marzeń i oczekiwań na każdym poziomie. Wymarzony partner to osoba, która będzie pomagała Wam wzrastać wewnętrznie i będzie kochać Was takimi jakimi jesteście, a Wy będziecie odpowiadać jej tym samym. Oboje nie będziecie potrafili wyobrazić sobie innej osoby przy Waszym boku.Nie oszukujcie się również, że pomiędzy dwoma połowami nie będzie nigdy dochodziło do małych kłótni, sprzeczek itp. To wszystko będzie nadal bardzo prawdopodobne jednak doświadczanie podobnych lekcji będzie odbywać się na innym poziomie niż w typowych związkach. Małe problemy i spięcia zawsze będą kończyć się wzajemną nauką, wzrastaniem i wybaczeniem ponieważ miłość będzie spoiwem, które pomimo wszelkich trudności będzie łączyć Was nierozerwalnie. W miarę upływu czasu sporów tych powinno być też coraz mniej ponieważ na pierwsze miejsce będzie wysuwać się Wasza wzajemna miłość i zrozumienie.Będąc ze swoim Ukochanym/Ukochaną już nigdy więcej nie poczujecie tego kłującego uczucia tęsknoty w Waszych sercach, które jest właśnie tęsknotą za miłością partnerską. Podobne uczucia odejdą w niepamięć zastąpione poczuciem wewnętrznego spełnienia.

I tego właśnie życzę wszystkim swoim czytelnikom.

Beata „Driada” Jeleniewicz

 

Sprawdź książkę Jak przyciągnąć szczęście? 365 sposobów, aby los zawsze Ci sprzyjał

 

 

 

9788364645600,1

50 komentarzy

 1. Aglet 10 lat temu
 2. Marta 9 lat temu
 3. pawel 9 lat temu
 4. Klaudia 9 lat temu
  • mama 9 lat temu
   • Klaudia 9 lat temu
    • Eve 9 lat temu
 5. iga 9 lat temu
  • Klaudia 9 lat temu
   • Eve 9 lat temu
  • zosia 8 lat temu
 6. Ola 9 lat temu
 7. Driada 9 lat temu
 8. malgosia 9 lat temu
  • Driada 9 lat temu
  • ika 8 lat temu
 9. Karolina 9 lat temu
  • Driada 9 lat temu
 10. Janna 9 lat temu
 11. iga 9 lat temu
 12. Kinga S. 9 lat temu
 13. Driada 9 lat temu
  • Kinga S. 9 lat temu
   • Driada 9 lat temu
 14. Ewa 9 lat temu
  • Driada 9 lat temu
 15. iga 9 lat temu
 16. iga 9 lat temu
  • Driada 9 lat temu
   • kinga 9 lat temu
  • iga 5 lat temu
 17. Agnieszka 9 lat temu
  • Driada 9 lat temu
 18. Agusia 9 lat temu
 19. Agusia 9 lat temu
 20. KP 9 lat temu
 21. Agnieszka 9 lat temu
 22. Jarek 9 lat temu
 23. Natalia 9 lat temu
 24. Narta 9 lat temu
 25. B. 9 lat temu
 26. Anastazja 8 lat temu
 27. agusia 8 lat temu
 28. Iga 5 lat temu
 29. iga 5 lat temu
 30. Petrus 2 lata temu
  • Driada 2 lata temu
   • Petrus 2 lata temu

Dodaj komentarz