Jak używać wahadełka? Rady dla początkujących

Jak używać wahadełka-min

Wiele osób ludzi zadaje sobie pytania, jak powinno się poprawnie używać wahadełka. Po pierwsze – wahadełko jest odpowiednim przedmiotem, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Wahadło można porównać do swoistej anteny, przez którą można nawiązać kontakt ze źródłami mocy. Wesprze cię energetycznie, ale nie tylko. Otrzymasz również podpowiedzi, które nakierują cię na drogę najbardziej odpowiednią dla ciebie.

Wahadełko dla początkującego

Istnieje wiele rodzaj wahadełek, ale dla osoby początkującej najlepsze są najprostsze i najbezpieczniejsze stworzone z kryształu, drewna, kamieni półszlachetnych (tzw. czakralne, które doskonale badają  działania czakry) czy okrągłe. Można również stworzyć swoje własne wahadełko. Jego role spełniają wszelakie przedmioty zawieszone na nitce przykładowo guzik z nóżką, albo obrączka. Najistotniejszą rzeczą jest, abyś tę rzeczy darzył sympatią, gdyż wtedy będzie się kontaktowała z twoją podświadomością. Długość sznurka powinna wynosić około 20 cm. Każde takie wahadełko powinno zapewnić ci połączenie twojej podświadomości z energiami otaczającego cię świata.

Wahadełka do radiestezji i wróżbiarstwa

Wybierz idealne wahadełko na CzaryMary.pl >>

Praca z wahadełkiem – początki

Najpierw do pracy z naszym wahadełkiem musimy się przygotować. Nauka korzystania z wahadełka przypomina naukę innych popularnych czynności, takich jak pieczenie ciasta, jazda samochodem czy rowerem. Na początku wszystko wydawało się trudne, lecz podczas stawiania pierwszych kroków wszystko powoli zrozumiałeś i zdobyłeś wiedzę. Teraz już nie wydaje się to skomplikowane. Takie same etapy towarzyszyły wszystkim osobom, które uczyły się korzystania z wahadełka. Ważne jest skupienie i osiągnięcie czystego umysłu, gdyż umożliwi to swobodny przepływ energii przez twoje ciało i uzyskanie pożądanych odpowiedzi.

  1. Na początku uspokój się, pomyśl o czymś przyjemnym. Odpowiedni nastrój ułatwi uzyskanie precyzyjnych odpowiedzi. Usiądź w pozycji wyprostowanej przy stole, nie krzyżuj nóg, łokcie oprzyj na blacie.
  2. Jeżeli jesteś leworęczny, chwyć wahadełko lewą ręką, jeśli praworęcznym – prawą. Zresztą, magii nigdy nie da się przewidzieć, więc sprawdź, jak jest ci najwygodniej.
  3. Teraz musisz znaleźć miejsce na sznurek, gdzie zrobisz supeł – za niego właśnie będziesz trzymał wahadło. Koniec sznurka przyłóż do czubka środkowego palca u dłoni. Zmierz odległość do przegubu. Tu zawiąż supeł.
  4. Chwyć supełek pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym, aby wahadełko swobodnie zwisało. Resztki nitki ukryj  w dłoni. Końcem wahadełka stuknij o blat stołu trzy razy. Zawsze oczyszczaj w ten sposób ciężarek, kiedy chcesz zadać kolejne pytanie oraz po zakończonej pracy.
  5. Możesz prowadzić rozmowę swoim wahadełkiem tak często, jak tylko chcesz. Im częściej, tym lepsze odpowiedzi zostaną Ci udzielone. Inaczej rzecz biorąc – po pierwszym okresie fascynacji nie odkładaj go na półkę, gdzie się zakurzy, ponieważ wtedy stracisz z nim kontakt i będziesz musiał zaczynać od początku.

Ważną informacją jest zrozumienie kiedy wahadełko odpowiada „tak” a kiedy „nie”. Ustaw dłoń z wahadłem np. nad szklanką z wodą i zadaj pytanie „Czy to jest woda?”.  Spójrz, w jakim kierunku kręci się wahadełko. Właśnie dzięki temu sposobowi będziesz wiedział, kiedy mówi „tak” oraz kiedy „nie”. Przyjmuje się, że odpowiedź neutralna jest wtedy, kiedy wahadełko pozostaje w bezruchu.


Zobacz także:

Wszystko o Wahadełku Izis – właściwości i zastosowania

Rodzaje wahadeł radiestetycznych

Jak samodzielnie zrobić wahadełko?

2 komentarze

  1. wróżka agnieszka 1 rok temu
  2. wróżka agnieszka 1 rok temu

Dodaj komentarz