Rodzaje wahadeł radiestetycznych

wahadełka radiestetyczne

Radiestezja to dziedzina zajmująca się badaniem promieniowania i szeroko pojętą energią. Wykorzystywana jest do poszukiwania przedmiotów, a nawet zaginionych osób. Radiesteta bada struktury energetyczne, zajmuje się wykrywaniem  źródeł energii, żył wodnych i surowców naturalnych. W swojej pracy korzysta z różnych narzędzi, najczęściej są to wahadłaróżdżkiodpromienniki oraz różne diagramy.


Czym właściwie jest radiestezja? Definicja


Jakie są rodzaje wahadeł?

Decydując się na zakup wahadła należy brać pod uwagę jego przeznaczenie. Najważniejsze jednak aby narzędzie pracy było dostosowane do indywidualnych preferencji właściciela. Wahadło musi współgrać z energią, dlatego trzeba je dostroić do własnych wibracji.

Małe wahadełka najczęściej wykonane są z metalu i mają formę stożka. Idealnie sprawdzają się u osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z radiestezją. Wykorzystywane są do sprawdzania żywności, leków i ziół. Można nimi badać ciśnienie tętnicze krwi i poszukiwać żył wodnych. Należy je regularnie oczyszczać. Wahadło neutralne wykonane jest z drewna w kształcie kuli. Jest to bardzo podstawowe i proste w użyciu narzędzie.

Wahadło Izys jest jednym z najpopularniejszych, nawiązuje do wahadeł egipskich. Symbolizuje krzyż życia. Jest bardzo czułym narzędziem. W posiada cztery równolegle umieszczone do siebie płytki, jednak zdarzają się bardziej rozbudowane wersje. Nie wymaga odpromieniowania, ponieważ samo się oczyszcza. Jest równocześnie odbiornikiem i nadajnikiem. Najczęściej wykonane jest z mosiądzu lub drewna. Wykorzystywane jest do wzmacniania czakr.

Wahadło typu Ozyrys również zaliczane jest do zespołu wahadeł egipskich. Posiada baterię z czterech ogniw w postaci półkul, a zakończone jest stożkiem. Wymaga większej wprawy w pracy z energiami, ponieważ emituje silne promieniowanie. Wytwarzane jest z drewna lub metalu. Wykorzystuje się je do leczenia różnego rodzaju chorób i oczyszczania aury.

Wahadło Karnak posiada wysoki stopień czułości. Najczęściej stosowane jest do celów badawczych i diagnostycznych. Przydatne do pracy z mapami, planszami i diagramami. Wykonane może być z mosiądzu lub drewna.

Są to podstawowe wersje, które często bywają bardziej rozbudowane lub łączą w sobie kilka typów. Popularne są również wahadła zawierające kamienie i minerały.

Tu znajdziesz wahadełka do radiestezji >>

Czy różdżki służą tylko do magii?

Różdżka jest podstawowym narzędziem radiestezyjnym. Tak samo jak w przypadku wahadła narzędzie powinno być dostrojone do osoby radiestety. Wykorzystywane są do wszelkiego rodzaju poszukiwań, ludzi, miejsc, cieków wodnych i złóż minerałów. Rzadziej wykorzystuje się je do przeprowadzenia diagnozy kwestii zdrowotnych. Występują różdżki jednoramienne lub dwuramienne.

Tu znajdziesz różdżki radiestetyczne >>

Czy odpromienniki są potrzebne?

Każda osoba i rzecz posiada własne wibracje, które są zakłócane przez różne czynniki, np. chorobowe. Najprościej ujmując odpromienniki oczyszczają przestrzeń ze złej energii i odblokowują przepływ tej dobrej. Wytwarzane są z metalu, najczęściej z miedzi. Mają kształt stożka lub piramidy. Neutralizują promieniowanie urządzeń elektrycznych, pomagają w zachowaniu harmonii, zdrowia i usuwaniu bólu.

Tu znajdziesz odpromienniki >>

Dodaj komentarz