David Icke – Droga do Wolności – Cz.2 Punkt Wyjścia

David IckeIcke często w swoich wykładach wspomina o prowadzeniu przez „tajemniczy głos” podczas rytuału Ayahuaski. Słowa, które zostały mu przekazane, będące chyba najlepszym podsumowaniem całej jego drogi: „Jedyną rzeczą, którą naprawdę musisz wiedzieć jest to że, tylko Nieskończona Miłość jest jedyną Prawdą, wszystko inne jest Iluzją”. Wcześniej w jednej ze swoich książek napisał : „Miłość to nie coś – w czym jesteś, tylko to – CZYM jesteś.”

Dlaczego to podkreślam? Bo to bardzo ważne, aby wiedzieć do czego Icke zmierza tak naprawdę.
Wielu ludzi zarzuca Icke’owi, że przez większość swojego okresu poszukiwań, wykładów, artykułów; straszy nas wizjami Nowego Porządku Świata i globalnej faszystowskiej dyktatury. Te cytaty pokazują jednak co jest tak naprawdę dla niego ważne.
Zresztą nie nazywałbym tych niewygodnych informacji tylko straszeniem, bo to niebezpieczne uproszczenie. To ważny trop dla wszystkich ludzi zajmujących się szeroko pojętym rozwojem duchowym. Dlaczego David Icke kładzie na to taki nacisk? Bo to podwójny problem:

David Icke – dwa wyzwania stojące przed ludzkością

Mamy dwa wielkie wyzwania, jedno po drugim. Pierwsze to takie, że musimy otworzyć swoje umysły i zacząć brać z powrotem odpowiedzialność za siebie i usunąć tę sieć kontroli manipulacji i informacji, co pozwoli na pełny przepływ wiedzy o tym kim jesteśmy w skali całego świata. Kiedy już ludzie zaczną sobie zdawać sprawę z Tego kim są i natury życia, wtedy możemy przejść do fazy drugiej, którą jest niewiarygodna zmiana w świadomości jaka moim zdaniem wkrótce nastąpi.

Cechą charakterystyczną całej mani[pulsacji ruchu zwanego „NewAge” jest skupienie się na tym drugim etapie i odrzucenie tego pierwszego. Jednak drugi etap nigdy nie nastąpi dla wielu ludzi, jeśli nie usuniemy SAMI sieci ucisku, ponieważ wielu ludzi będzie iść bez świadomości tego co tak naprawdę się dzieje. Po pierwsze więc musimy się skupić na tym jak świat jest kontrolowany, zidentyfikować to i usunąć.

Po drugie, dopiero wtedy możemy skoncentrować się na duchowej transformacji, która rozwija się do 2012 i kolejnych lat. Mamy sytuację, której ideą było zrobienie z nas więźniów lewej półkuli mózgu, dosłownie i nawet konwencjonalna nauka akceptuje to, że lewa półkula to miejsce skąd pochodzi logika i intelekt, widzenie świata fizycznego, wszystko co możemy dotknąć, poczuć, posmakować i powąchać aby przekonać się że istnieje. W prawej półkuli mamy większy obraz, „połączenie z kosmosem”, kreatywność, inspiracje.Różne instytucje, edukacja, media, pompują informacje do lewej półkuli i tłumią prawą. Myślę, że do tej pory jest to dla wszystkich aż nadto oczywiste czym jest system edukacji i jakie spustoszenie sieje w umysłach młodych ludzi zabijając ich indywidualność i kreatywność, a to tylko jeden z elementów manipulacji naszą rzeczywistością.

Najlepiej to ujął Michael Ellner: „Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami: lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, a religie niszczą duchowość.” I o tym dokładnie mówi David Icke w każdym ze swoim wielogodzinnych wykładów. Krok po kroku omawia poszczególne elementy tej wielopoziomowej manipulacji naszej rzeczywistości.

Najlepszą ilustracją naszej obecnej sytuacji są znakomite obrazyMarka Bryana

markbryan

To oczywiście nie wszystko, poziom informacji, z jakim dane nam się będzie zetknąć może oszołomić i wprowadzić niezły zamęt. Ujmę najprościej jak to możliwe główną ideę, która jest niezwykle ważna i po prostu kluczowa w naszym wyzwoleniu – to ODZYSKANIE NASZEGO POTENCJAŁU. Obca Agenda nie ma nic do zyskania, za to ma wszystko do stracenia pozwalając ludziom uzyskać podwyższony poziom świadomości. To ostatnie było jednym z powodów, dlaczego długość ludzkiego życia została przez nich sztucznie skrócona. Jak powiedział David Icke w Melbourne:

„Naszym naturalnym stanem nie było to czego doświadczamy. Przynajmniej W ZNANEJ ludzkiej historii. Naszym naturalnym stanem jest to gdzie zmierzamy i coraz więcej ludzi się na to otwiera. Używam tej analogii, naturalnym stanem piłki jest pływanie na powierzchni wody, pływanie na szczycie zbiornika czy czegokolwiek, by utrzymać ją w jej nienaturalnym stanie – musisz ją wepchnąć w dół na dno wody i nie możesz puścić. Musisz nieustannie ją tam trzymać i dlatego, jak opisywałem to dziś a mógłbym opisać o wiele więcej – Jesteśmy wystawiani na multipoziomy tłumienia i ucisku z rzeczy które zjemy, pół elektromagnetycznych z którymi wchodzimy w kontakt. Jest multum sposobów na które jesteśmy manipulowani poprzez słowa etc., religie i systemy wierzeń. Wszystkie te rzeczy są konieczne by utrzymać nas w nienaturalnym stanie BYCIA NIEŚWIADOMYMI… I dlaczego te wszystkie rzeczy są konieczne?Ponieważ jesteśmy zdumiewającymi, nieskończonymi i wiecznymi …geniuszami i byliśmy trzymani w tym nienaturalnym stanie. ALE, jak powiedziałem, musisz nieustannie trzymać piłkę w nienaturalnym stanie, ponieważ w momencie kiedy puścisz – WOOOF! Jest w jej naturalnym stanie, ponieważ natychmiast tam podryfuje, w momencie gdy rozerwiemy te łańcuchy i więzy tej manipulacji, tego NIEZROZUMIENIA tego KIM jesteśmy i GDZIE jesteśmy.O ile zerwiemy te łańcuchy, te wibracyjne łańcuchy, to staniemy się świadomi z samej definicji bo tym właśnie jesteśmy. Wiecie, ludzie myślą: „Muszę szukać oświecenia.” Nie, JESTEŚMY oświeceni, tymczasem TO JEST NASZ NATURALNY STAN, ZOSTALIŚMY WTŁOCZENI W NIENATURALNY STAN i dlatego nie musimy szukać oświecenia. ALE MUSIMY USUNĄĆ BARIERY WIBRACYJNE I SYSTEMY WIERZEŃ, KTÓRE TRZYMAJĄ NAS W STANIE NIEOŚWIECENIA. Tu nie chodzi o szukanie go, tylko o usunięcie tego, co powstrzymuje nas przed byciem tym czym już jesteśmy.”

To doskonałe podsumowanie drogi wyjścia z tego więzienia, w który zostaliśmy zamknięci. Boleśnie doświadczamy tego stanu każdego dnia. Jednak aby nie być gołosłownym posłużę się wypowiedziami specjalisty od kontrwywiadu i czarnych operacji Jamesa Bartleya:

„To my jesteśmy w posiadaniu supernaturalnych i paranormalnych zdolności. Pamiętając o tym, że nasza definicja wywiadu oznacza sztukę prognozowania zamiarów i możliwości przeciwnika lub potencjalnego przeciwnika. Wydaje się więc logiczne założenie, że z takimi możliwościami Reptilianie nie mają żadnych zamiarów zarzucenia ich kontroli i panowania nad rasą ludzką. Musimy spojrzeć na tę sytuację w dojrzały sposób i nauczyć się działać w oparciu o nasze siły a nie o nasze słabości. Jednym sposobem w jaki my jako rasa będziemy w stanie zrzucić to jarzmo kosmicznego poddaństwa jest uzyskanie tak wielu znaczących informacji jak to tylko możliwe i poprzez które możemy rozwinąć efektywne środki przeciwdziałania i nasze własne zdolności ofensywne. Jednomyślną opinią naszej ekipy (której jestem ledwie małą częścią) jest, że Reptilianie zamierzają utrzymać kontrolę nad rasa ludzką przez kontynuowanie ich Wielkiej Strategii Podboju i Dzielenia, kontynuowanie ich trwałej dominacji i marginalizacji żeńskiej zasady. Reptilianie są też dobrze świadomi kalendarza geologicznego Ziemi jak również Apokaliptycznych Proroctw licznych religii (stworzonych przez nich) i ułożyli swe plany odpowiednio do nich. Nie mają nic do zyskania i wszystko do stracenia pozwalając ludziom uzyskać podwyższony poziom świadomości. To ostatnie było jednym z powodów dlaczego długość ludzkiego życia została przez nich sztucznie skrócona. Rozmaite naturalne i sztuczne wstrząsy i kataklizmy, które anihilują duże segment rasy ludzkiej są ledwie ostatnią ratą procesu, poprzez który dążą do zredukowania ludzkiej populacji do poziomów z którymi będą w stanie sobie poradzić ZANIM uzyskamy podwyższoną świadomość (a raczej odzyskamy swoją naturalną świadomość) i zrozumienie naszego pełnego potencjału. Jeśli stanie się to na masową skalę ( tj. podwyższoną świadomość używaną w praktyce) Obcy nie będą w stanie nas dłużej kontrolować.”

Z jakiej strony by nie patrzeć całkowicie odrębni badacze, w tym wypadku osoba związana ściśle z działalnością wojskowo-wywiadowczą, mówi niemal dokładnie TO SAMO co David Icke. Powinno to nam dać wiele do myślenia o kierunkach rozwoju ludzkości. To nie David Icke jest twórcą tych wszystkich informacji – jestem w stanie to udowodnić. Jego praca bardzo pionierska polegała na prostym wskazaniu ogromu problemu w jednej całości z punktem wyjścia. Tylko od nas zależy co z tym zrobimy. Wybór należy do NAS wszystkich, zawsze należał.

Myślę, że wielu z was zaciekawią osobiste przeżycia Davida Icka, jaka była przyczyna jego zainteresowania się globalnym duchowym przebudzeniem ludzkości, bo do tego to się wszystko sprowadza. To też nie jest tak, że do końca jesteśmy sami w walce z naszym zniewoleniem. Istnieje potężny czynnik SIŁ DOBRA, który nas popycha w stronę przebudzenia. David nazywa to czynnikiem X a ja mam co do tego trochę inną nazwę, nie mniej jak to się mówi „po owocach ich poznacie”.

Jaki kierunek David Icke obrał aby podążać drogą do wolności, jak to się zaczęło – o tym w kolejnej części gdzie dowiemy się więcej o siłach, które skierowały Icka w głąb króliczej nory szukając odpowiedzi w zamierzchłych czasach historii ludzkości. Historia Davida to specyficzne połączenie wszystkich aspektów poznawczych, z jakimi zetknąć może się zwykły człowiek. Połączenie wiedzy, poszukiwań, badań, wytrwałości i dokładności, oraz niezwykłej odwagi, aby sprzeciwiać się wszystkim na swojej drodze i odważnie głosić prawdę, inspirując tym samym wielu ludzi do dalszych działań.

Krzysztof Rogala

Dodaj komentarz