Horoskop Tygodniowy 1.10.2012-7.10.2012

Horoskop-tygodniowySprawdź swój horoskop na ten tydzień. 

BARAN

Bądź bardziej otwarty na siebie, jak i otaczającą Cię rzeczywistość. Nie bądź skąpy w ofiarowywaniu uczuć innym. Jeśli coś robisz, bądź na tym całkowicie skoncentrowany i nie pozwól, aby ktokolwiek wybijał Cię z rytmu.

BYK

Obserwuj uważnie nie tylko innych ludzi, ale również samego siebie. Pozwoli Ci to na zauważenie swoich słabych i mocnych stron. Stań odważnie przed trudnościami, jakie się pojawią i pamiętaj, że one wkrótce przeminą, a Ty wyjdziesz z nich bez szwanku.

BLIŹNIĘTA

To czas na uruchomienie kreatywnych energii. Zacznij tworzyć z miłością, którą masz w sobie, a wyniki Twoich działań będą dla Ciebie bardzo korzystne. Może powrócić pewna sprawa rodzinna, aby ją teraz rozwiązać. Twoja siła tkwi w Tobie.

RAK

Postaraj się patrzeć na sprawy z różnych punktów widzenia. Pozwoli Ci to zyskać pełniejszy i głębszy wgląd na sytuacje i pomoże uniknąć wielu nieporozumień. Nadchodzi zmiana, jest ona nieodłączną częścią życia. Zaufaj sobie.

LEW

Zacznij odkrywać niezwykłe wydarzenia, jakie mają miejsce w każdym momencie Twojego życia, a zobaczysz, że pozornie zwyczajny dzień przynosi Ci wiele miłych niespodzianek. Patrz poza to, co widać na pierwszy rzut oka.

PANNA

W Twoim życiu zajdzie głęboka przemiana. Wykorzystaj swój twórczy potencjał. Pamiętaj, że sam jesteś kreatorem swojego życia. Wszystko, co pomyślisz i zrobisz dziś, będzie miało swoje odzwierciedlenie w przyszłości.

WAGA

Samotność, którą teraz odczuwasz, jest konsekwencją niewyjaśnionych spraw z przeszłości. Mogą one teraz powrócić i będzie to dobra okazja, aby je zakończyć. Zamknij za sobą minione sprawy i zacznij nowe życie.

SKORPION

Obserwuj uważnie ludzi w swoim otoczeniu, wśród nich znajduje się ktoś fałszywy. Dowiedz się, kto to i podejmij odpowiednie działanie. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos i pokieruj się głosem swojej Intuicji.

STRZELEC

Czas może zwolnić nieco swoje tempo. To dla Ciebie świetna okazja do odpoczynku. Nie bierz na siebie za dużo, bo może się okazać, że wyczerpią się Twoje siły fizyczne i psychiczne.

KOZIOROŻEC

Bądź bardziej uważny na wydarzenia, które mają miejsce w Twoim życiu i na samego siebie. Zacznij dostrzegać możliwości, które masz przed sobą i korzystaj z nich. W przeciwnym razie możesz odczuwać zawód.

WODNIK

Uważaj na wszelkiego rodzaju dokumenty, czytaj dokładnie wszelkie pisma i umowy. W razie wątpliwości poradź się specjalisty. Pozwoli Ci to uniknąć problemów i przyśpieszy realizację Twoich celów.

RYBY

Poczucie pustki, które odczuwasz, ma szansę zniknąć, jeśli dasz szansę samemu sobie i uwierzysz w siebie. Zadbaj o siebie i zrób coś, co sprawi Ci radość. Masz szansę spełnić swoje marzenia, jeśli tylko uwierzysz, że jest to możliwe.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz