Horoskop Tygodniowy 22.10.2012-28.10.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do sprawdzenia swojego horoskopu na ten tydzień.

BARAN

Skup się na chwili obecnej. Nie rozpamiętuj przeszłości, nie myśl o tym, co będzie jutro. Bądź tu i teraz, bo od tego właśnie zależy Twoja przyszłość. Masz szansę na odrodzenie i uwolnienie się od wszelkich negatywnych rzeczy swojego dotychczasowego życia.

BYK

Oczyść swój umysł z niepotrzebnych zmartwień, a będziesz miał większe szanse na usłyszenie głosu swojej Intuicji. Pamiętaj, że nie musisz zajmować się niczym, na co nie masz ochoty. Zwolnij trochę i odpocznij, a potem ruszaj do działania.

BLIŹNIĘTA

Coś w Twoim życiu może ulec całkowitemu zniszczeniu. Pamiętaj jednak, że to otworzy przed Tobą możliwość rozpoczęcia wszystkiego zupełnie od nowa. Pojawi się przy Tobie ktoś, kto będzie Cię wspierał.

RAK

Sam musisz otworzyć drzwi swojego sukcesu, nikt nie jest w stanie zrobić tego za Ciebie. Unikaj uzależnień, pilnuj swoich osobistych rzeczy. Uważaj na osoby, które mogłyby Tobą manipulować. Uwolnij się od własnych ograniczeń.

LEW

W Twoim życiu zajdzie głęboka przemiana. Wykorzystaj swój twórczy potencjał. Pamiętaj, że sam jesteś kreatorem swojego życia. Wszystko, co pomyślisz i zrobisz dziś, będzie miało swoje odzwierciedlenie w przyszłości.

PANNA

Nadchodzą zmiany. Pamiętaj, że zmiana jest jedyną pewną rzeczą w życiu. Będziesz miał wiele okazji do zabawy i świętowania. Wykorzystaj ten czas najlepiej, jak tylko potrafisz.

WAGA

Mogą pojawić się przejściowe trudności, będziesz jednak miał w sobie siłę, by stawić im czoła. Pilnuj ważnych terminów, abyś nie przegapił tego, co istotne. Na lenistwo przyjdzie jeszcze pora, najpierw wypełnij zobowiązania, których się podjąłeś.

SKORPION

To idealny czas dla Twojego rozwoju. Wykorzystaj go właściwie i nie marnuj czasu. Działaj. Nie lekceważ ważnych terminów. Wykonuj wszystko w wyznaczonym czasie, bo możesz przysporzyć sobie kłopotów.

STRZELEC

W nadchodzących dniach możesz spokojnie unosić się na falach wydarzeń. Pozwól im toczyć się ich własnym rytmem. Wzmocnisz się od wewnątrz, co zwiększy również Twoją zewnętrzną siłę.

KOZIOROŻEC

Nie odkładaj niczego na później, teraz jest najlepszy moment na działania. Warto, abyś nauczył się wyładowywania nadmiaru emocji w konstruktywny sposób. To, co teraz przeżywasz, jest efektem Twoich własnych działań. Pomyśl o zmianie w sposobie myślenia, może okazać się naprawdę przydatna.

WODNIK

Zacznij przyglądać się uważniej, zarówno samemu sobie, jak i ludziom w Twoim otoczeniu. Nie przywiązuj zbyt dużej uwagi ocenom i opiniom innych. Wsłuchaj się w swój organizm, ma on Ci do przekazania coś ważnego.

RYBY

Czas zwolni teraz nieco swoje tempo. Bez pośpiechu, rozważnie podejdziesz do wielu spraw, a problemy pomyślnie rozwiążesz. Zaufaj wydarzeniom, które będą miały miejsce w Twoim życiu. Wszystko, co się obecnie dzieje, ma bowiem na celu pomóc Ci rozstrzygnąć wiele skomplikowanych, dotąd stojących pod znakiem zapytania sytuacji.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz