Horoskop Tygodniowy 26.11.2012-2.12.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do lektury horoskopu na ten tydzień.

BARAN

To dla Ciebie czas buntu i uwolnienia się od przyzwyczajeń i schematów. Porzuć poczucie winy, pamiętając o tym, że każdy sam jest odpowiedzialny za swoje decyzje. Twoje marzenie może się teraz spełnić.

BYK

To czas gorących uczuć, na które możesz sobie pozwolić. Odnajdź swoje wewnętrzne dziecko, niewinne i czyste, i poczuj w sobie Miłość. Staniesz przed podjęciem ważnej decyzji, skorzystaj z podpowiedzi swojej Intuicji.

BLIŹNIĘTA

Nie walcz sam ze sobą. Obserwuj siebie w różnych kontekstach życia i reaguj prawidłowo. Zacznij wykorzystywać swoją kreatywność. Będziesz miał okazję do bycia czyimś nauczycielem.

RAK

To dla Ciebie czas uzdrawiania na wielu płaszczyznach. Nie tłum w sobie emocji, może to doprowadzić nawet do choroby. Nawet w pozornie szarej rzeczywistości pojawiają się rzeczy niezwykłe.

LEW

Jesteś na początku nowego etapu w życiu. Nie bierz na siebie zbyt wielu dodatkowych obowiązków. Będziesz miał wiele okazji do poznawania nowych ludzi i zbierzesz pokaźną liczbę kontaktów, które przyniosą Ci wiele dobrego.

PANNA

Nie możesz zmienić przeszłości, a jedynie to, co dzieje się tu i teraz. Staniesz przed okazją do rozwiązania kilku spraw rodzinnych, przyda Ci się jednak cierpliwość. Pamiętaj, że wszystko ma swój czas i miejsce.

WAGA

Unikaj kompromisów. Zwróć szczególną uwagę na treść wszelkich dokumentów, które wymagają Twojego podpisu. Dziel się z tymi, którzy potrzebują wsparcia. W Twoim życiu pojawi się przełom, który przyniesie wiele zmian.

SKORPION

W nadchodzących dniach będziesz mógł przekonać się o sile przyjaźni. Czeka na Ciebie morze obfitości, uda Ci się odnieść sukces. Pozwól sobie na przyjęcie tego całego dobra, a nie pożałujesz. Pamiętaj, żeby pozostać sobą.

STRZELEC

W Twoim życiu zajdzie głęboka duchowa przemiana, coś ulegnie całkowitemu zburzeniu. Pozwoli Ci to na zbudowanie czegoś stabilniejszego, o znacznie silniejszych podstawach. Nie stój z boku, zacznij działać.

KOZIOROŻEC

Będziesz miał okazję do głębokiego przeżywania emocji i uczuć. Mogą pojawić się kłopoty natury moralnej. Bądź odpowiedzialny za swoje czyny. Pojawi się przed Tobą wiele nowych możliwości.

WODNIK

Zaufaj sobie i wydarzeniom, jakie będą miały miejsce w Twoim życiu, oddaj się im totalnie. Oczyść swój umysł z natłoku i chaosu myśli. Oczyszczenie otworzy nieznaną Ci dotąd przestrzeń, która będzie pomocna w każdej chwili.

RYBY

Będziesz miał odwagę, by stawić czoła przeciwnościom. Uda Ci się je pokonać. Zacznij świadomie tworzyć swoje życie. Nie próbuj wszystkiego kontrolować na siłę, bo stracisz kontrolę nad wszystkim.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz