Męski Warsztat – 17-20 maja 2013

meskiwarsztatWitaj! Czy zgodzisz się ze mną, że trudno być prawdziwym mężczyzną w XXI wieku? Wielu z nas zostało wychowanych przez matki, które choć kierowane miłością, nie zastąpią nigdy ojca. Ojca,  który nie miał czasu się nami opiekować, bo musiał pracować utrzymując rodzinę, albo oddawał się różnym nałogom, nie radząc sobie w swojej roli. Kto miał nam przekazać wzorce i wiedzę o tym, jak być mężczyzną?  Przecież nie kobiety! Ilu z nas odbyło inicjację w męski wiek, tzw. postrzyżyny? Ja nie znam nikogo takiego. A ty?

Stąd właśnie pojawiła się idea MĘSKIEGO WARSZTATU. W grupie samych mężczyzn, odizolowani od żeńskich energii, będziemy razem nadrabiać stracony czas. Przez prawie 4 dni będziemy wspólnie pracować nad tym, co to znaczy być mężczyzną, uzdrawiać relacje z ojcem i innymi mężczyznami oraz wewnętrznym chłopcem, który siedzi w każdym z nas. Otrzymamy też narzędzia, które pozwolą odnaleźć swoje miejsce w świecie jako mężczyzna, oraz wszyscy przejdziemy rytuał inicjacyjny stawania się Mężczyzną przez duże M.

Nie ma znaczenia to czy masz 15 czy 65 lat, czy masz rodzinę czy nie, bo na to, by dopełnić proces stawania się prawdziwym, silnym i pewnym swojej męskości facetem jest zawsze dobry czas.

Co da Ci Męski Warsztat:- odnajdziesz swoje prawdziwe miejsce w rodzinie, pracy, społeczeństwie,- będziesz miał zaufanie do samego siebie,- otworzysz się na innych mężczyzn,- nauczysz się z nimi współdziałać,- nawiążesz przyjaźnie o nowej jakości,- stając się prawdziwym mężczyzną zaczniesz przyciągać do siebie prawdziwe kobiety,- zrozumiesz, co to znaczy naprawdę kochać kobietę- nauczysz się kontrolować i wykorzystywać swoją energię seksualną

TomDeWinter1PROWADZĄCY: Tom de Winter – nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach związanych z bezpośrednią praca z ludźmi. Zanim rozpoczął praktykę terapeutyczną był między innymi kierownikiem działu kadr w liniach lotniczych KLM. Wprowadza w życie zasadę, że zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania, a świat zewnętrzny odzwierciedla nam to, czym jesteśmy wewnątrz nas samych. Studiował nauki społeczne oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry i podnoszenia aktywności fal Alfa w mózgu.

Tom to silny mężczyzna z zintegrowanymi pierwiastkami żeńskimi. Warsztaty prowadzi pewnie, konkretnie i skutecznie. Zwracając uwagę na każdego z uczestników dba, aby grupa działała spójnie, zdecydowanie, ale bez agresji. Wszystkie elementy warsztatu, a zwłaszcza rytuał inicjacyjny, który nadzoruje, na długo zapadają w pamięć uczestników i zmieniają życie na pełniejsze.

początek: 17 maja (piątek) ok. godz. 18:30 – zakończenie: 20 maja 2013 (poniedziałek) ok godz. 16:00miejsce: Ośrodek ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE pod Olsztynem -> www.tuiteraz.euInwestycja: 1200złWarsztat będzie tłumaczony z języka angielskiego

Pobyt w Kawkowie.Nocleg i wyżywienie rozliczane są oddzielnie na miejscu w Kawkowie gotówką: Wyżywienie 180zł (3 dni – bardzo smaczna kuchnia wegetariańska).Nocleg ok 35-50 złotych/noc. Wszyscy śpimy w jednym budynku w podobnym standardzie.

Więcej informacji i zapisy: http://www.meskiewarsztaty.plŁukasz Kierus kontakt@meskiewarsztaty.pl Tel. 660955595http://www.facebook.com/MeskieWarsztaty

Dodaj komentarz