Aura Soma – uzdrawianie w pełnym spektrum

AuraSoma1Jakiś czas temu odkryłam niezwykłą metodę holistycznego uzdrawiania. Nazywa się Aura Soma i jest technika naprawdę na miarę naszych czasów!
Jest to unikalna metoda łącząca w sobie uzdrawianie energią szlachetnych kamieni i minerałów, energią roślin, wibracją barw, liczb, aromatów oraz kabalistyczną inwokacją. Wiemy, że nasze fizyczne niedomagania są przejawem energetycznej nierównowagi, a ich prawdziwa przyczyną są negatywne wzorce schowane w podświadomości, traumatyczne przeżycia i kompleksy. Choroba jest przejawem zaburzeń wewnątrz naszej psychiki i w naszej psychice, w naszych nieuporządkowanych emocjonalnych problemach należy szukać powodów fizycznego cierpienia. Ogromną zaletą metody Aura Soma jest praca z subtelnymi płaszczyznami człowieka, z mentalnym, duchowym i emocjonalnym poziomem, co jest ogromnie ważne w holistycznym podejściu do uzdrawiania. Usunięcie odpowiedzialnego za schorzenie wzorca, uniemożliwia nawrót dolegliwości.

Metoda ta jest nazywana terapią duszy. Oznacza to, że harmonizuje wszystkie płaszczyzny naszego istnienia i pomaga nawiązać kontakt a naszą wewnętrzna mądrością. Preparaty Aura Soma równoważą naszą energię i inspirują do duchowych poszukiwań. Zmuszają niejako do pracy nad sobą, ponieważ uruchamiają potrzebę poznania swoich słabych i mocnych stron oraz zrozumienia celu i sensu własnego rozwoju. Ich działanie można porównać do zasad aromaterapii, w której oddychanie wonnymi olejkami powoduje zrównoważenie wibracji naszych ciał subtelnych i tym samym wywołuje pożądany efekt. Wielokrotnie likwidowałam nadchodzący ból gardła doenergetyzowaniem 5 czakry, poprzez dotknięcie rejonu czakry kroplą odpowiedniego olejku. Esencje Aura Soma są nieporównanie doskonalsze, ponieważ oprócz wibracji roślin oddziałują na nas wibracjami barw, minerałów, liczb… Dzięki temu sięgają głębiej, do subtelniejszych poziomów.Pamiętajmy, że proces uzdrawiania ciała jest w gruncie rzeczy lekcją duszy. Każda choroba pojawia się w ciele nie tylko jako efekt naszych emocjonalnych zaniedbań, ale także jako impuls do zadania sobie pytania: co mam w sobie naprawić? Jakie cechy mam w sobie rozwinąć? Warto wspomnieć, ze Aura-Soma to również terapia psychologiczna, którą z powodzeniem mogą stosować osoby fizycznie zdrowe, ale borykające się z emocjonalnymi i życiowymi kłopotami, np. z samotnością, nieudanymi związkami, żalem do rodziców lub dzieci, lękami, depresją, nieśmiałością… itp.Mówi się, że Aura-Soma ukierunkowuje człowieka na miłość. A przecież miłość sama w sobie jest wyleczeniem. Człowiek, który kocha przestaje walczyć o wszystko, przestaje się bać, przestaje się błąkać jak we mgle. Bierze odpowiedzialność za swoje życie, wiedząc, że sam kreuje każdą swoją chwilę i jednocześnie stara się z radością tworzyć pogodną i pomyślną przyszłość.

AuraSoma2

Wśród wielu preparatów Aura-Soma najistotniejsze wydają mi się trzy rodzaje – co oczywiście nie oznacza, że wszystkie pozostałe są mniej interesujące. Pierwsze to tzw. „Equilibrium” – esencje, których działanie opiera się na połączeniu energii kolorów, energii kamieni szlachetnych i minerałów oraz ekstraktów roślinnych. Zamknięte są w prostokątnych buteleczkach, które urzekają grą barw i światła. W każdej znajdują się dwa kolory – jest to możliwe dzięki temu, że preparat składa się z dwóch części – jednej rozrobionej z wodą i drugiej, której składnikiem nośnym jest olejek. Wygląda to niezwykle i magicznie zarazem. Poniżej zdjęcie zestawu buteleczek Equilibrium, spomiędzy których delikwent wybiera sobie cztery jego zdaniem najpiękniejsze. Na podstawie wybranych kolorów oraz kolejności wyboru specjalnie przeszkolony konsultant opowiada osobie całe jej życie, kładąc nacisk na tematy, z którymi trzeba popracować, aby życie stało się lepsze…

AuraSoma3Każda buteleczka reprezentuje coś zupełnie innego. Pierwsza pokazuje naszą „prawdziwą aurę” i jest jakby obrazem naszej Duszy. Unaocznia nasz potencjał, możliwości i życiowe lekcje. Druga odpowiada za wyzwania. Informuje, gdzie mamy największe trudności, blokady, problemy, ale też jakie mamy szansy największego rozwoju. Trzecia, wynikająca niejako z drugiej, nazywana „Tu i teraz” pokazuje jak uporaliśmy się z naszymi wyzwaniami i – co ważniejsze – czy zrozumieliśmy przyczyny, dla których pojawiły się one w naszym życiu. Szacuje poziom świadomości i nieświadomości w chwili obecnej. Czwarta pokazuje przyszłość – jakie energie nas przyciągają. Jako wynik pierwszej i trzeciej buteleczki wskazuje dokąd zdążamy.W punkcie konsultacyjnym można oczywiście kupić wybrane esencje i korzystać z dobrodziejstwa metody, nakładając je na określone miejsca na ciele. Często w okolicy czakr, gdyż poprzez harmonizację centrów energetycznych uzdrawiamy nasze ciało, harmonizujemy aurę, likwidujemy traumy. „Reading”, czyli tzw. odczytywanie losu człowieka na podstawie wybranego koloru jest bowiem tylko częścią konsultacji. Potem można dowiedzieć się jak aplikować sobie wybrane olejki, które swoim działaniem pomagają rozwiązywać problemy i uzdrawiać zarówno ciało jak i duszę.

Bogusława M. Andrzejewska

Jedna odpowiedź

  1. Zofia 2 lata temu

Dodaj komentarz