Fałszywa inwazja obcych – scenariusz ostateczny?

FalszywaInwazjaObcych-Art1-1Ostatnimi czasy wiele się słyszy na temat coraz większego prawdopodobieństwa wywołania przez Illuminatów fałszywej inwazji obcych przybyszów na Ziemię. Tematyka inwazji istot pozaziemskich na naszą planetę jest nam głownie znana dzięki Hollywood, przykładowo w ostatnich latach powstały takie filmy jak: „Dzień Niepodległości”, „Wojna Światów”, „Zapowiedź”, „Skyline” albo „Inwazja: bitwa o Los Angeles”, które przedstawiają ten sam scenariusz. To samo dzieje się w przypadku filmów dokumentalnych, jeszcze w tym roku popularny kanał telewizyjny National Geographic zaprezentował swoim widzom dokument pt. „Inwazja Obcych” w którym poruszany jest problem inwazji obcej cywilizacji na Ziemię; jej przebieg, skutki oraz jak w takim przypadku reagować.

Temat ten podejmują także rozmaici truthseekerzy, szczególnie ci najbardziej znani, tacy jak George Kavassilas i Stewart Swerdlow, którzy ostrzegają przed ogromnym globalnym wydarzeniem, którym prawdopodobnie będzie fałszywy atak przybyszów z kosmosu (będzie to inwazja fałszywa ponieważ nasza planeta już od dawna kontrolowana jest na rozmaite sposoby przez obce istoty – Archontów). Pojawił się także Disclosure Project – amerykański projekt badawczy zarządzany przez dr Stevena Greera mający na celu odtajnianie wszelkich dowodów na temat obserwacji UFO. Wszystko zaczyna wyglądać tak, jakby zaczęto traktować ten temat poważnie, szczegółowo i coraz bardziej publicznie. Znając jednak oficjalne prześmiewcze podejście rządów oraz mediów publicznych do tematu istot pozaziemskich zaczynam zastanawiać się o co w tym wszystkim chodzi? Czy wyżej wymienieni poszukiwacze prawdy mają rację i czy faktycznie ostatnim decydującym ruchem rządzących planetą Archontów i ich pionków będzie sfingowana inwazja obcej cywilizacji na ludzkość? Czy coś takiego jest w ogóle możliwe i jaka byłaby w tym przypadku reakcja ludzkości?

FalszywaInwazjaObcych-Art1-12

Hologramy i fałszywy atak

FalszywaInwazjaObcych-Art1-10Zacznijmy najpierw od tego, co mają nam do przekazania na ten temat wyżej wymienieni prekursorzy przebudzenia. Poczynając od Stewarta Swerdlowa, uważa on, że fałszywa inwazja obcych stworzona przez Rząd Światowy prawdopodobnie dokona się w ciągu roku lub dwóch lat. Dojdzie także do prawdziwej inwazji w ciągu półtora roku lub wcześniej. Twierdzi on, że takie informacje zostały mu przekazane przez jednego z przedstawicieli rządu pewnego kraju. Jego zdaniem nasza planeta jest dla istot pozaziemskich niczym Irak dla USA, występuje tu ogromna różnorodność roślin, zwierząt oraz minerałów, co jest niespotykane w skali kosmosu. Z tego względu Ziemia jest rzadkim oraz cennym miejscem we wszechświecie dla wielu istot, które pragną przejąć nad nią kontrolę. Swerdlow wspomina także o różnorakich przedstawicielach istot pozaziemskich gromadzących się w Pasie Kuipera (obszar Układu Słonecznego rozciągający się za orbitą Neptuna), które założyły sojusz mający na celu obalenie Illuminatów na naszej planecie, jednak twierdzi, że tak jak pozostali grupa ta również posiada swoje indywidualne cele względem Ziemi i na pewno nie chodzi im jedynie o nasze wyzwolenie, ale przede wszystkim o własne bezpieczeństwo.

Zarówno Stewart jak i George zgadzają się co do tego, że rzekoma inwazja obcych dokona się za pomocą zaawansowanej technologii, dzięki której wszystko będzie wyglądało jak prawdziwy najazd obcej rasy na Ziemię. Zdaniem Stewarta w tym celu użyta zostanie technologia holograficzna Projektu Blue Beam (Projekt Błękitnej Wiązki), która umożliwi „najeźdźcom” wyświetlanie ogromnych hologramów na naszym niebie, a także wysyłanie odpowiednich sygnałów dźwiękowych do ludzkich umysłów w celu ich kontroli. Swoją rolę odegrają także umiejscowione nad Ziemią satelity, które będą miały za zadanie ostrzeliwać Ziemię i pozorować atak. Dźwięk wytworzony technologią Blue Beam docierałby do mózgu w postaci impulsów elektrycznych, obrazy natomiast byłyby widoczne nawet dla niewidomych w samych ich umysłach. To wywoływałoby ogromne poczucie realności doświadczanych bodźców. FalszywaInwazjaObcych-Art1-8Zdaniem Swerdlowa także zjawisko „chemtrails” (smugi chemiczne na niebie) ma wiele wspólnego z uzyskaniem odpowiedniego środowiska w atmosferze ziemskiej do wyświetlania holograficznych obrazów. Słynny już David Icke w swoim ostatnim wykładzie na Wembley przedstawia, że cząsteczki zawarte w chemtrails (głównie aluminium, stront i bar) sprawiają, że wzrasta przewodność atmosfery, co umożliwia sterowanie pogodą za pomocą technologii HAARP (projekt badawczy testujący wpływ różnych czynników na jonosferę), możemy zatem stwierdzić, że dzięki temu można również uzyskać lepsze tło dla wyświetlanych na niebie hologramów.

Zdaniem Swerdlowa w momencie sfingowanego ataku na naszą planetę rasą chcącą wyzwolić nas od bezpośredniego „ataku” złych obcych będą Reptilianie. Przedstawią oni, że wszelkie obiekty (meteoryty, komety, gruz kosmiczny) ostatnio uderzające w Ziemię oraz jej atmosferę, a nawet transmisje ELF (Extremely low frequency – Skrajnie Niska Częstotliwość) były stosowane jako broń używana przeciwko ludzkości.

Światowy rząd i jedna religia

FalszywaInwazjaObcych-Art1-4Bardzo ciekawym jest fakt, że zarówno Swerdlow, jak i Kavassilas twierdzą, że całe to kosmiczne przedstawienie początkowo wyglądające niczym atak na naszą planetę, ostatecznie będzie posiadało charakter religijny. Na niebie mają zostać wyświetlone obrazy odpowiednie dla każdej kultury oraz wyznania, tak aby dostosować się do przekonań religijnych niemal każdego mieszkańca naszej planety. Jednym zostanie wyświetlony Jezus, innym Budda a jeszcze innym Mahomet… To wszystko będzie miało na celu utworzenie jednego globalnego rządu oraz jednej światowej religii (New Age), która posłuży Archontom za narzędzie do zaprowadzenia całkowitej kontroli na planecie.

FalszywaInwazjaObcych-Art1-6Obaj panowie twierdzą, że zostanie odegrana typowa archetypiczna scena walki „dobra” ze „złem”. Najpierw pojawi się złowroga rasa obcych mająca na celu nasze zniszczenie a następnie pojawi się ta, która zagra rolę wybawiciela ludzkości. Zdaniem Stewarta będzie to rasa wysokich Reptilian ze skrzydłami (Drakoni – najwyżej w hierarchii Reptilian), którzy oznajmią, że są potomkami Jezusa Chrystusa, a tym samym naszymi bogami, którym należy się uwielbienie i władza nad całą planetą. Mają także udowodnić, że ludzkie DNA także pochodzi od gadów, co oznacza, że jesteśmy bliską rodziną. Dojdzie prawdopodobnie do walki pomiędzy obcymi przybyszami, która ukaże jakoby „dobro” zwyciężyło po raz kolejny nad „złem”, to posłuży do bezgranicznego zaufania „wybawcom”. Najpierw zostanie zaprowadzony chaos i przerażenie, a następnie poczucie ulgi, że niebezpieczeństwo zostało zażegnane przez prawdziwych potomków Jezusa. Podobnie scenariusz ten przedstawia George Kavassilas.

Przyjście Mesjasza

FalszywaInwazjaObcych-Art1-11Ostatecznie wszystko to wiąże się z zapowiadanym przez Biblię i nie tylko powtórnym przyjściem zbawiciela na Ziemię. Zdaniem Stewarta wyświetlone zostaną hologramy ukazujące zstępującego mesjasza, który przyszedł wybawić świat od zepsucia i niewoli. Zyska on poparcie i uwielbienie ludzi posiadających w sobie szereg programów religijnych. Oznajmi również, że zostanie zaprowadzone nowe światowe imperium i nakaże ludziom przywitać obce rasy jak swoich braci. Mesjasz to także jedna ze słynnych kart Illuminati zaprojektowanych w latach 80-ych przez Steve’a Jacksona. Część z tych kontrowersyjnych kart została już rozegrana, czyżby i ta miała doczekać się wkrótce swojej realizacji? FalszywaInwazjaObcych-Art1-5Jedno jest pewne, zarówno George Kavassilas jak i Stewart Swerdlow twierdzą, że szykowane jest globalne wydarzenie, które planowane było od wieków i które nie da porównać się z żadnym innym dotychczasowym wydarzeniem na Ziemi. Będzie ono miało na celu zaprowadzenie ostatecznej kontroli i podporządkowanie się obcym siłom. Scenariusz fałszywej inwazji obcych jest w tym przypadku najbardziej odpowiadającym tego typu zamierzeniom, gdyż oddziaływanie takiego zjawiska byłoby wręcz nieporównywalne z jakimkolwiek innym. Takie wydarzenie przewróciłoby całkowicie system wartości oraz postrzegania rzeczywistości u większości ludzi na planecie. Dzięki niemu sterowanie umysłami byłoby jeszcze łatwiejsze, ponieważ zrodziłoby się w środowisku całkowitego chaosu i strachu. W stanie szoku oraz paniki każdy umysł jest bardziej podatny na manipulacje, ponieważ najważniejsze staje się własne przetrwanie i bezpieczeństwo, nie ma czasu na szerokie racjonalne myślenie oraz wnikliwą obserwację okoliczności.

Wernher von Braun

FalszywaInwazjaObcych-Art1-9Co ciekawe o planowanej fałszywej inwazji obcych wspominał również Wernher von Braun, członek partii nazistowskiej i wysoko postawiony oficer SS, jeden z czołowych konstruktorów rakiet i propagator podboju kosmosu. Ponoć ze słów jakie przekazał w 1977 roku zaraz przed swoją śmiercią dr Carol Rosin wynika iż ostatecznym planem Illuminatów jest fałszywa inwazja obcych, jest to ostatnia karta jakiej użyją w celu całkowitego zniewolenia ludzkich umysłów. Według jego słów schematem działania sił kontrolujących naszą planetę jest nieustanne tworzenie zewnętrznego fałszywego wroga ludzkości. Na początku mieli to być Rosjanie, później terroryści (Bin Laden, Al-Kaida), następnie kraje sprawiające problemy (Irak, Syria, Iran itp.), asteroidy, a na końcu obcy przybysze. Zeznania Dr Rosin można odnaleźć bezpośrednio na youtube. Te wszystkie informacje zaczynają nabierać większego sensu gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że w tym roku do naszej atmosfery dociera coraz więcej meteorytów, a także obserwujemy szczególnie wzmożoną aktywność przelatujących obok Ziemi asteroid, że o tegorocznych kometach nie wspomnę (przedostatni fałszywy wróg ludzkości?) Czyżby któreś z wyżej wymienionych ciał niebieskich miało niedługo uderzyć bezpośrednio w Ziemię lub spowodować inne problemy, które posłużą jako argument przeprowadzenia fałszywej inwazji?

Sny o inwazji

FalszywaInwazjaObcych-Art1-2Postanowiłam poruszyć temat inwazji obcych również dlatego, że towarzyszy mi od bardzo dawna, a to za sprawą moich snów, które miewam dość regularnie od dziecka. Pierwsze sny o tej tematyce zaczęły się u mnie gdzieś w wieku około 7-8 lat. Jak wiadomo małe dorastające dziecko jest w podobnych tematach jeszcze niezbyt świadome, dlatego nie można powiedzieć, że naoglądało i naczytało się odpowiedniej tematyki którą przeniosło w marzenia senne. Sny zawsze wyglądają podobnie. Stoję na balkonie albo przy oknie nocą i nagle na ciemnym niebie widzę ogromne statki kosmiczne. Najwięcej tego typu snów miałam w wieku dziecięcym, zawsze czułam, że przygotowują mnie do czegoś i nie są bez znaczenia. Widzę w nich również dziwne obrazy na niebie, przykładowo olbrzymie planety, które wydają się być blisko Ziemi, albo inne niezwykłe rzeczy i zjawiska, które wymykają się ludzkiej wyobraźni. Czasami pojawiają się obiekty takie jak drugie Słońce, albo czerwony Księżyc (jako dziecko oczywiście nie miałam pojęcia o technologii Blue Beam). Zdarzały się sny w których wyprowadzałam gdzieś grupę ludzi, aby zapewnić im bezpieczeństwo, w jednym ze snów widziałam jak statek ostrzeliwał budynki, w innym żołnierze współpracowali z grupą obcych i korzystali z ich pojazdów, które latały nisko nad Ziemią obserwując ludzi. Snom tym zawsze towarzyszy ogromny niepokój i dziwny strach połączony z ekscytacją. Kiedyś, kiedy jeszcze wierzyłam głównie w pozytywnych obcych i inne tego typu opowieści w stylu new age zawsze dziwiło mnie, dlaczego skoro mają wobec nas dobre zamiary kiedy widzę statki odczuwam strach. Teraz wiem, że prawdopodobnie wynika to z faktu iż pojawienie się ich nie wiąże się z przyjaznymi i szczerymi intencjami, ale z kolejnym wielkim przekrętem w stronę ludzkości.

Jak zareaguje ludzkość?

FalszywaInwazjaObcych-Art1-13Podsumowując opisałam to wszystko nie po to, aby kogokolwiek straszyć albo przekonywać, że inwazja obcych prawdziwa, czy nie na pewno wydarzy się w niedalekiej przyszłości. Nie mam zamiaru także namawiać nikogo do wiary w powyższe scenariusze, mam świadomość, że większość ludzi odbiera podobne historie jak kompletne bzdury, teorie spiskowe, albo rewelacje, które można włożyć jedynie między bajki. Pamiętajmy jednak, że kiedyś w ten sposób postrzegano wiele pomysłów pochodzących z książek fantastycznych, które w wielu przypadkach okazały się naszą rzeczywistością. Nie możemy zatem bagatelizować informacji które pochodzą z wielu niezależnych od siebie źródeł, nawet jeśli wydają się nam kompletnie nieprawdopodobne. Musimy mieć świadomość, że ostatnio wyprodukowane filmy o inwazji obcych cywilizacji na Ziemię mają na celu zaszczepianie w naszej podświadomości ogromnego strachu przed istotami pozaziemskimi i to potwierdza wielu badaczy tego zjawiska. Wszystko, co postrzegamy i czym karmią nas media głównego nurtu ma ogromny wpływ na nasz odbiór rzeczywistości i reakcje na nią, dlatego filmy o inwazji mają nas uczyć reakcji warunkowej jaką jest strach w przypadku pojawienia się statków kosmicznych na niebie. Czy wszystko to czynione jest zatem bez żadnego powodu? Tego nie wiemy, być może ostatnie doniesienia o planowanej inwazji to tylko kolejna fałszywa informacja, jednak warto być czujnym i otwartym na rozmaite możliwości. Często zastanawiam się, czy dojdzie do tego skoro „oni” wiedzą, że my wiemy i szerzymy te informacje dalej, czy wtedy dokonanie fałszywego ataku na Ziemię nadal będzie miało sens? Być może tak, ponieważ nadal większość ludzkości nie jest tego świadoma i nawet nie bierze pod uwagę, że już dawno zostaliśmy podbici i zmanipulowani przez obce istoty. Dla wielu nadal są to kompletne brednie i niczym nie potwierdzone kłamstwa.

FalszywaInwazjaObcych-Art1-7Mimo wszystko opisałam ten temat głównie po to, aby niezależnie, czy ktoś wierzy w podobny scenariusz, czy nie, choć raz rozważył jego przebieg i odpowiedział sobie na następujące pytania: „Jak zareaguję?” „Czy dam się ponieść emocjom i ogólnej panice?” „Czy uwierzę we wszystko, co przedstawią mi w tym momencie media oraz rządy?” „Czy rozpoznam prawdę i odróżnię ją od fałszu?” „Czy będę potrafił pokierować się Sercem?” Dzięki temu, jeśli dojdzie do takiej sytuacji naprawdę, łatwiej będzie nam zmierzyć się z jej następstwami, ponieważ będziemy mieli świadomość, że oto na naszych oczach dokonuje się kolejna próba zniewolenia i oszukania nas. To od nas, poszczególnych jednostek będzie zależało czy damy się temu bezmyślnie zwieść, czy włączymy niezależne myślenie i okażemy w końcu swoją ludzką solidarność, jedność i suwerenność poza podziałami. Obawiam się, że wielu ludzi po prostu uwierzy w przedstawione im obrazy i da się ponieść religijnej euforii, dlatego dobrze jest się wcześniej zastanowić.

Zdaniem Georga Kavassilasa, jeśli tego typu wydarzenie nastąpi, będzie miało na celu odwrócenie uwagi od naszego wnętrza i ścieżki Serca. Będzie służyło sprzedaniu ludzkości nowych programów fałszywej miłości i dalszemu utrzymaniu nas jako swojej prywatnej hodowli i energetycznego surowca. Z tego względu często wydarzenie to nazywane jest „Żniwami”. Pamiętajmy o tym i jeśli powyższy scenariusz ujrzy kiedyś światło dzienne nie dajmy się oszukać po raz kolejny.

Beata „Driada” Jeleniewicz

7 komentarzy

  1. Eugeniusz 8 lat temu
  2. Andrzej 8 lat temu
  3. Dionizy 2 lata temu
  4. Ambroży 1 rok temu
  5. Marta 11 miesięcy temu
  6. Swarog Thorn 10 miesięcy temu
  7. Ewa 4 miesiące temu

Dodaj komentarz