Nostradamus przepowiedział wielkie trzęsienie ziemi 28 maja 2015 roku?

Film zamieszczony na Youtube przez Ditranium Media wywołał niezłą burzę w internecie. Ten holenderski numerolog i badacz rzeczywistości  stawia w nim ciekawą przepowiednię. W wyniku swoich badań odkrył on, iż w dniu 28 maja 2015 roku (czyli za 2 dni) będzie miało miejsce dosyć specyficzna koniunkcja planet, która może doprowadzić do potężnego trzęsienia ziemi, dodatkowo przepowiedzianego przez Nostradamusa.

W efekcie tego kataklizmu cała zachodnia część Stanów Zjednoczonych zostanie zalana, zaś Japonia w całości zginie pod wodą. Ok godz. 23 UTC 28.05.2015 roku dojdzie w układzie słonecznym do specyficznych (zdaniem badacza) układów planet, które mogą swoją grawitacją wpłynąć na ruchy tektoniczne Ziemi. Jego zdaniem, podobny układ miał miejsce 25 kwietnia, gdy ziemia zatrzęsła się w Nepalu, choć układ ten był słabszy, no i data nie była tak kluczowa dla Ziemi, jak 28.05.2015 (wg Ditranium Media)

Trzęsienia ziemi na zachodzie Ameryki Północnej

Dodatkowo, na potwierdzenie swojej hipotezt, odnalazł on w przepowiedniach Nostradamusa fragment, mówiący o wielkich trzęsieniach ziemi w miesiącu maju, przy specyficznym układzie na niebie.

CENTURY X-LXVII
Le tremblement si fort au mois de may,
Saturne, Caper, Iupiter, Mercure au boeuf:
Venus aussi, Cancer,Mars, en Nonnay,
Tombera gresle lors plus grosse qu’vn oeuf.

The trembling so hard in the month of may,
Saturn, Capricorn, Jupiter, Mercury in taurus:
Venus also, Cancer, Mars, in Virgo,
Hail will fall larger than an egg.

Dla zainteresowanych, cały film (po angielsku) do obejrzenia jest tutaj. Za kilka dni dowiemy się, czy miał rację. Oby nie.

Jakkolwiek ten pomysł może wydawać się szalony, to jednak z nasza Planetą Ziemią coś się dzieje. Od co najmniej 4 tygodni rejestruje się bardzo wzmożoną aktywność sejsmiczną Ziemi. Trzęsienie w Nepalu to tylko jedno w wielu (choć również jedno z najpotężniejszych), które miało miejsce ostatnimi dniami. Nawet dziś nad ranem zatrzęsła się ziemia pod Japonią – wstrząs miał siłę 5.6 http://news.yahoo.com/eastern-japan-shaken-5-6-magnitude-quake-no-054130568.html Podobny wstrząs, również w Japonii,  poprzedził ten w Nepalu. Miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie powtórki z historii.

Dla osób zainteresowanych tym, co się dzieje z Ziemią, polecam śledzić na FaceBooku profil Dutchsinse https://www.facebook.com/DutchsinseOfficial a przede wszystkim obejrzeć ten film

pokazujący jak często i gdzie trzęsła się ostatnio planeta Ziemia oraz czego można się spodziewać w ciągu najbliższych kilku dni.

Oprócz licznych wstrząsów, wzmożona jest również aktywność wulkaniczna. Wybuchają nawet te, uznane za uśpione. Dziś obudził się wulkan na Galapagos, nieczynny od 1982 roku http://dutchsinse.com/5252015-deep-asthenosphere-earthquake-below-japan-china-border-watch-out-at-nepal-china-india-border/  A to tylko jeden z wielu aktywnych bądź budzących się obecnie wulkanów. Dodatkowo, spora część aktywności sejsmicznej na terenie Ameryki Północnej i Srodkowej ma miejsce właśnie blisko wygasłych wulkanów.

11109556_855418694523328_2972982896009572904_ngalapagos-volcano

(Erupcja na Galapagos)

Hipotez dotyczących przyczyn tych napięć w skorupie ziemskiej jest wiele, od takich ciekawych jak: zmiana biegunów magnetycznych Ziemi, eksploracja złóż łupków gazowych (wielki biznes w USA) czy efekt pracy  Wielkiego Zderzacza Hadronów w CERN, (który po dwóch latach remontu ponownie ruszył z pełną siłą generując wiązki o rekordowej sile 13 tetraelektrowoktów), czy wręcz takie szalone jak zbliżanie się Planety Nibiru, koniunkcje planet, czy też zbliżający się Armagedon.

Jednak, trzeba mieć oczy otwarte, bo niezależnie od tego, jaka jest przyczyna, nasza Planeta Ziemia jest bardzo, bardzo niespokojna. Najbliższe dni, mogą przynieść kolejne silne wstrząsy zarówno w Azji (Indie, Nepal, Chiny), jak i właśnie na zachodnim wybrzeżu Ameryk, gdzie też jest bardzo wzmożona aktywność sejsmiczna.

earyhqmain1

 

7 komentarzy

  1. barbara 6 lat temu
  2. Ann 6 lat temu
  3. Agnieszka 6 lat temu
  4. Aslawa 6 lat temu
  5. Jacek 6 lat temu
  6. Sylwia 6 lat temu
  7. GabryEla 6 lat temu

Dodaj komentarz