Numerologia – Liczby Mistrzowskie

znaczenie-liczbIstnieją w numerologii podliczby, których nie upraszczamy do postaci liczb zwykłych. Dzieje się tak wówczas, kiedy obie składowe są identyczne: 11, 22, 33, 44. Nazywamy je Liczbami Mistrzowskimi, ponieważ niosą w sobie dużą moc i wibrują na wysokiej częstotliwości. Pojawiają się w portrecie wówczas, kiedy osoba schodzi na Ziemię, by w szczególny sposób zajmować się wiedzą i metodami, zbliżającymi ją do Oświecenia.

Liczby Mistrzowskie występujące jako DROGA ŻYCIA (wyliczone z całej daty urodzenia) reprezentują osoby, które stoją na wyższym szczeblu ewolucji karmicznej, obdarzone są wewnętrznym światłem i wyższą świadomością. Posiadają wiedzę zdobytą w starożytnych szkołach ezoterycznych. Niektórzy twierdza wprost, że są to nauczyciele duchowi, którzy wcielali się na Atlantydzie. Ze względu na bogactwo doświadczeń ziemskich i karmicznych często są nazywane „starymi duszami”. Zazwyczaj rozumieją i wiedzą, że prawdziwym celem w życiu ludzkim jest rozwijanie swojego wnętrza i bezinteresownie niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Mają dar przewodzenia innym na płaszczyźnie duchowej i często posiadają naturalną charyzmę. Potrafią idealnie zestroić się z harmonią wszechświata i jak najlepsze odbiorniki przekazywać kosmiczną mądrość każdemu, kto zechce ich słuchać.

Człowiek sam decyduje – świadomie lub nie – czy chce funkcjonować w wibracji zwykłej czy mistrzowskiej. Życie w wibracji zwykłej jest proste i nieskomplikowane. Natomiast życie w wibracji mistrzowskiej jest trudnym wyzwaniem stawiającym przed człowiekiem wymóg „bycia doskonałym”, „bycia mistrzem” pod względem duchowym i moralnym. Taka osoba powinna mieć świadomość, że prowadzi innych przede wszystkim swoim przykładem. Ponosi też większą odpowiedzialność karmiczną jako naturalny nauczyciel innych. Z jednej strony osiąga sukces i pełnię człowieczeństwa, z drugiej – toczy ciągle walkę z samą sobą, bywa samotna i niezrozumiana przez otoczenie, zazwyczaj przychodzi z silnymi karmicznymi długami, aby je odpracować i udoskonalić siebie.

Zrealizowana pozytywnie Liczba Mistrzowska daje wiele radości satysfakcji, przynosi sławę i uznanie oraz dostęp do wiedzy tajemnej. Bez wątpienia pozwala poczuć się spełnionym i szczęśliwym na wielu płaszczyznach, ponieważ pozostaje pod nieustanną opieka sił wyższych jako swoisty misjonarz tu na ziemi – misjonarz, który uczy i prowadzi innych do Światła.

Aby czerpać z mocy charakterystycznej dla Liczb Doskonałych, należy doświadczyć swoistego Przebudzenia, otwarcia na przewodnictwo duchowe oraz swoje własne wewnętrzne możliwości. Bywa zatem i tak, że pomimo posiadania takiej liczby w dacie urodzenia, nie kierujemy się w stronę rozwoju, lecz funkcjonujemy leniwie w ziemskim codziennym schemacie. Nie ma tutaj żadnej reguły. Warto natomiast wiedzieć, że spełniona Liczba Mistrzowska posiada często dar inicjowania drugiego człowieka. Wystarczy zatem poddać się takiej energii, zaufać duchowemu przewodnikowi i z liczby zwykłej wyrasta kolejna Liczba Doskonała.

Zrealizowaną Liczbę Mistrzowską poznajemy po tym, czym się zajmuje. Będzie zazwyczaj wybierała takie ścieżki, na których może prowadzić innych. Spełnia się w roli menadżera, psychologa, trenera, szkoleniowca. Unika prostego i nieskomplikowanego życia oraz roli kucharza czy sprzedawcy. Interesuje się pracą nad sobą. Ucząc innych, nie zaniedbuje własnego rozwoju. Spełniona Liczba Mistrzowska to człowiek pozytywny i życzliwy innym.

Liczba mistrzowska – Jedenaście

Interesuje się duchowością, filozofia i psychologią. Wierzy w astrologię, numerologię oraz inne techniki predykcyjne, ponieważ sama ma wiele proroczych snów, widzi i przeczuwa rzeczy, o których inni nie mają pojęcia. Wrażliwa na piękno i sztukę, bywa artystą mniej lub bardziej spełnionym. Tworzy, by dzielić się z innymi emocjonalnym doświadczeniem, raczej nie dla pieniędzy. Nie powinna zajmować się biznesem i szukać bogactwa, ponieważ przychodzi na Ziemię, by być duchowym nauczycielem. Uważać musi na emocje.

Liczba mistrzowska – Dwadzieścia Dwa

To geniusz twórczych wynalazków. Inteligentny konstruktor, który potrafi nadawać najbardziej wyszukana formę swoim pomysłom. Ma prawo i obowiązek realizować swoje możliwości w materii. W przeciwieństwie do Jedenastki, staje się mistrzem prosperity, który wciela myśli w ciało i materializuje marzenia dla dobra ludzkości. Jest konkretny i praktyczny. Chociaż daleki od fruwania w obłokach, wyczuwa zasady rządzące Wszechświatem i zaprzęga je do pracy. Nie wolno mu być egoistą, ponieważ wówczas stać się może demonem destrukcji. Nie wolno dotykać czarnej magii.

Liczba mistrzowska – Trzydzieści Trzy

Z założenia jest to symbol uniwersalnej miłości. Taki człowiek tworzy wokół siebie pełna ciepła aurę, która powoduje, że każdy chce być jak najbliżej niego. Charakteryzuje go empatia, współczucie, serdeczność i altruizm. Chętnie pomaga każdemu i prowadzi go zazwyczaj w stronę rozwoju osobistego, ponieważ sam interesuje się tym, co duchowe, magiczne i niezwykłe. Zazwyczaj uzdolniony artystycznie i bardzo twórczy, z łatwością nawiązuje kontakty z innymi. Tolerancyjny, cierpliwy i mądry. Nie wolno mu się poświęcać, narzekać i użalać nad sobą. Musi nauczyć się odpowiedzialności.

Liczba mistrzowska – Czterdzieści Cztery

To siła biznesu, pieniędzy i władzy. Symbolizuje panowanie ducha nad materią. Dotyczy zarazem prosperity, umiejętności radzenia sobie z finansami, zdobywania sławy, jak i zdolności w zakresie uzdrawiania dotykiem. To także sprawiedliwość i moralność oparta na ponadczasowej wiedzy. Sprzyja ewolucji świata, ponieważ ma ogromny wpływ na to, co się dzieje. Jeśli równowaga między duchem a materią zostaje zachowana, wówczas przynosi sukces i powodzenie w różnych przedsięwzięciach. Należy wystrzegać się zakulisowych manipulacji, egoizmu i chciwości.

Bogusława Andrzejewska

2 komentarze

  1. greg 4 lata temu
  2. siema 4 lata temu

Dodaj komentarz