Przygotowania do ‘wojny domowej’ w USA

wojna-domowa-USAChociaż dla nikogo, kto świadomie wybiera alternatywne media nie jest to tajemnicą to przypominania o ważnych wydarzeniach nigdy dosyć zwłaszcza, jeśli będą miały one wagę historyczną i rozegrają się na naszych oczach. W przykuwającym uwagę wywiadzie w TruNews Radio, który miał miejsce w środę 2 Maja, prywatny śledczy Doug Hagmann opowiedział o tym jak wysoko postawione i wiarygodne źródło poinformowało go o tym, że Departament Bezpieczeństwa Narodowego USA (DHS) przygotowuje się na “ogromną wojnę domową” w Ameryce podczas nadchodzącego kolapsu fałszywego systemu ekonomicznego.

“Ludzie, przygotowujemy się na wielkie załamanie ekonomiczne,” jak Hagmann powiedział gospodarzowi internetowej audycji TruNews Rickowi Wilesowi. “Mamy problemy . . . Rząd federalny przygotowuje się na powstanie cywilne,” dodaje, “tak więc za każdym razem kiedy słyszycie o ruchach żołnierzy, za każdym razem kiedy słyszycie o ruchach sprzętu wojskowego, militaryzacji policji, wykupywaniu amunicji (zarówno przez ludzi jak i przez rząd federalny), wszystko to jest . . . oni (DHS) przygotowują się na masowe powstanie.”

Hagmann stwierdza dalej, że jego źródła powiedziały mu, że obawy DHS biorą się z nieuchronnego załamania amerykańskiego dolara i hiperinflacji. Upadek wartości głównej waluty rezerwowej świata dotknie 311 millionów Amerykanów, wśród których znaczna część populacji jest uzbrojona i doskonale zdaje sobie sprawę z tego kto do tego doprowadził. Do tego temperaturę może podnieść ponad 2 miliony ludzi w gangach narkotykowych w większości pochodzących z mniejszości etnicznych, nawet do 50 milionów ludzi zależnych od pomocy państwa, z czego większość również stanowią mniejszości etniczne i jakieś 20 milionów nielegalnych emigrantów z Meksyku.

Od siebie dodam, że może to doprowadzić do podobnych wydarzeń w Polsce, ponieważ znaczna część polskich rezerw walutowych również jest ulokowana w dolarach a od bankructwa w wyniku 20 lat rządowych zaniedbań, nieudolności i korupcji dzieli nas już tylko jeden mały krok. Powstanie w maleńkiej Grecji rzeczywiście jest problemem ale dopiero powstanie uzbrojonych Amerykanów stanie się kwestią bezpieczeństwa narodowego jak wykazano to w ostatnim raporcie Pentagonu, które podkreślono jako zagrożenie i słabość USA podczas zeszłorocznych manewrów Departamentu Obrony. Autorem raportu jest jeden z uczestników manewrów Departamentu Obrony Jim Rickards, autor książki Wojny walutowe: Tworzenie nastepnego globalnego kryzysu.

Poprzez swe źródła Hagmann potwierdził tezy Rickardsa dotyczące obaw upadku dolara amerykańskiego z rąk Chińczyków (którzy są w posiadaniu w przybliżeniu biliona dolarów w amerykańskich obligacjach skarbowych) i co możliwe, Rosjan (grożących emisją rubla wspartego złotem jako atrakcyjnej alternatywy dla dolara US) w odwecie za agresywną politykę zagraniczną USA w stosunku do Rosji i Chin, strategicznych sojuszników Iranu i Syrii. Możliwe jest też, że to właśnie w ten sposób winą za upadek dolara za którym w rzeczywistości stoją amerykańscy i europejscy banksterzy obarczone zostaną Rosja i Chiny co miałoby skłonić członków NATO do rozpętania konfilktu z tymi krajami.

“Jedno z moich źródeł znam od 1979,” kontynuuje Hagmann. “Zaczynał jako oficer patrolowy a obecnie pracuje dla agencji federalnej pod parasolem Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego; jest na pozycji, która pozwala mu wiedzieć, jakiego rodzaju polityka jest inicjowana, jaka jest w tym punkcie planowana, i mówi nam teraz – patrzcie, to co widzicie jest jedynie czubkiem góry lodowej. Przygotowujemy się, my, to znaczy rząd przygotowujemy się, na wielką wojnę domową w tym kraju.”

“Nie ma tutaj hiperboli,” dodaje, potwierdzając zeszłoroczną prognozę Gerarda Celente, założyciela Tinstytutu Badania Trendów. Celente oczekuje kolapsu amerykańskiego dolara i zamieszek w Ameryce najdalej do końca tego roku.

Od czasy zeszłorocznych przewidywań ‘Wojny Domowej’ przez Celente, rozkazy wykonawcze NDAA i Przygotowanie Zasobów Obronności Kraju zostały podpisane przez prezydenta Obamę pomimo ich politycznej szkodliwości dla urzędującego prezydenta. Do tego doszły ostatnio zamówienia DHS na nabycie 450 millionów sztuk wydrążonej amunicji rozmaitego kalibru, które jedynie podsycają plotki o nadchodzących tragicznych wydarzeniach na amerykańskiej ziemi. Wszystkie te tak szokujące dla Amerykanów wydarzenia mają miejsce podczas roku wyborczego 2012.

Eskalacja aktywności przygotowawczych przez gałąź wykonawczą rządu i DHS w ciągu ostatniej dekady — od Patriot Act do niezliczonych rozkazów wykonawczych napisanych by zawiesić (lub pozbawić) Amerykanów wolności obywatelskich “stanowi zaledwie początek” nadchodzącego koszmaru, mówi Hagmann.

Dodaje też, “Im bliżej elekcji, tym bardziej się to pogorszy i nawet nie jestem pewien czy będziemy mieli następne wybory w tym kraju. Będzie aż tak źle i ta informacja również pochodzi z moich źródeł. Ale jedno źródło w szczególności powiedziało mi, ‘słuchaj, nie rozumiesz jak źle będzie.’ Ta rzecz jest prawdziwa; ci ludzie, Department Bezpieczeństwa Narodowego (DHS), oni są gotowi by walczyć z Amerykanami.”

Wiles na antenie TruNews spytał Hagmanna: z kim w szczególności DHS oczekuje walki? Kolejnego Północ kontra Południe, Jankesi przeciwko Konfederatom? Hagmann odparł, że sytuacja jest znacznie gorsza niż tylko zmagania między dowolnymi dwiema frakcjami w U.S.; przewidywany jest kryzys o narodowym zasięgu oparty o upadek waluty narodowej.

“Tym czego oni [DHS] oczekują, i znów, według moich źródeł tym czego oczekują jest niepodtrzymywalność amerykańskiego dolara,” powiedział Hagmann. “I wiemy o fakcie, że nie możemy już dłużej obsługiwać naszego długu. Nastąpi okres hiperinflacji…, dolar będzie bezwartościowy… Załamanie ekonomiczne będzie tak rozległe, że ludzie nie będą na nie gotowi.”

Zapowiadane wydarzenia możemy obejrzeć w teledysku marionetkowej korporacyjnej grupy rockowej Linkin Park – ‘Shadow of the Day’, oraz w filmach ‘Oni żyją’, ‘Uciekinier’ czy ‘Handmaid Tale’ (Opowieść Podręcznej). Rok 2012 z całą pewnością będzie przełomowy w wielu sprawach zarówno w Polsce jak i na świecie.

Dodaj komentarz