Zapraszamy na warsztaty Ho’oponopono Morrnah Nalamaku Simeony

warsztaty-hunaprowadzi Anna Kligert:
Sopot 30 czerwca -1 lipca
Kraków 21-22 lipca
Warszawa 28 września (Basic II)
Warszawa 29-30 września
Wrocław 20-21 października

Gdy zaakceptujemy, że jesteśmy całkowitą sumą wszystkich minionych myśli, uczuć, słów czynów, że nasze obecne życie i podejmowanie decyzji zabarwione jest pamięcią z przeszłości, zaczynamy dostrzegać, jak proces ho’oponopono może zmienić całe nasze życie, rodzinę oraz społeczeństwo.Ho’oponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to, co nią nie jest.

(Kurs Basic II przeznaczony jest dla absolwentów kursu Ho’oponopono, którzy praktykują proces przez co najmniej dwa lata. Warunkiem uczestnictwa jest przejście „egzaminu” drogą internetową. Wszystkich z Was, którzy czują, że są na to gotowi prosimy o indywidualny kontakt drogą mailową oraz podanie daty i miejsca ukończenia kursu, prześlemy Wam zestaw pytań egzaminacyjnych.)

Morrnah Nalamaku Simeona (1913 – 1992) Kahunka Lapa’au. Jako dojrzała kobieta zachorowała na złośliwy nowotwór. Był to przełomowy moment w jej życiu. Wyzdrowiała dzięki swoim zdolnościom, wiedzy oraz zastosowaniu starożytnego hawajskiego procesu uzdrawiania – Ho’oponopono.

Doświadczywszy mocy Ho’oponopono postanowiła zaadaptować je w taki sposób, aby mogło być opanowane i stosowane indywidualnie przez każdego przeciętnego człowieka, nawet, jeśli nie specjalizuje się on w uleczaniu innych. Morrnah otrzymała duchowe prowadzenie – tak powstała SELF I-DENTITY, SAMO-I-DENTYCZNOŚĆ POPRZEZ HO’OPONOPONO – proces oczyszczania, uwalniania.

W roku 1980 Morrnah opuściła Hawaje żeby podzielić się tym darem ze światem zachodnim. Wykładała i nauczała w wielu stanach Ameryki Północnej oraz w Europie i na pozostałych kontynentach. W spotkaniach z nią brała udział ogromna ilość osób, podczas wizyty w Chinach liczba uczestników kursu przekroczyła piętnaście tysięcy. Jej prace zostały przetłumaczone na kilkanaście języków. SAMO-I-DENTYCZNOŚĆ poprzez Ho’oponopono okazała się być tak głęboko działającym i skutecznym narzędziem, że zainteresowały się nim instytucje naukowe, medyczne, uczelnie oraz organizacje społeczne i międzynarodowe. Organizacja Narodów Zjednoczonych trzykrotnie zaprosiła ją na wykłady oraz poprosiła o przeprowadzenie szkolenia. Była zapraszana również na posiedzenia Światowej Organizacji Zdrowia. Procesu nauczyło się dzięki niej ponad półtora miliona osób na całym świecie.

W latach siedemdziesiątych założyła fundację Pacifica Seminars, która sprawuje pieczę nad zachowaniem dla potomnych oryginalnej wersji procesu ho’oponopono wg Morrnah.

W 1983 roku w uznaniu za jej zdolności, pracę i oddanie hawajskiemu językowi, kulturze oraz kultywowaniu sztuki uzdrawiania i nauczanie SAMO-I-DENTYCZNOŚCI poprzez Ho’oponopono władze Stanu Hawaje oraz Misja Hongwanji w Honolulu uhonorowały ją tytułem Living Treasure of Hawaii (Żyjący Skarb Hawajów). ONZ oraz Uniwersytet Cambridge opublikowały jej biografię podkreślając zasługi dla społeczeństwa. Morrnah odwiedziła również Polskę. W 1989 roku nauczała procesu w Warszawie (jej asystentem był wówczas dr Hew Len, a tłumaczką i inicjatorką jej przyjazdu – Anna Kligert).

Więcej na temat metody:http://www.manawa.com.pl/hooponopono/hooponopono-back-home

[Informacje:http://www.manawa.com.pl/szkolenia-manawy/hoo-morn-sim/akt-term

Relacje uczestników:http://www.manawa.com.pl/szkolenia-manawy/hoo-morn-sim/rel-hoo

Zapisy online:http://www.manawa.com.pl/component/artforms/?formid=1+

Zapraszamy

Dodaj komentarz