Start otwartych testów Ezoteria.pl

ezoNadszedł ów ekscytujący moment, kiedy zrzucamy zasłonę milczenia ukazując efekt pełnej pasji pracy, jaką włożyliśmy w przygotowanie serwisu Ezoteria.pl .

Prosimy abyście potraktowali nadchodzący miesiąc jako otwarte testy, czyli okres, kiedy będziemy na bieżąco poprawiać ewentualne drobne usterki i udoskonalać serwis.

Pierwsi wybrańcy obecni w serwisie będą mieli niepowtarzalną okazję znacznie przyczynić się do owych usprawnień i pomóc nam radą i swoimi komentarzami w uczynieniu z serwisu Ezoteria.pl miejsca naprawdę wyjątkowych spotkań i fascynujących treści.

Wspaniałe jest spojrzeć na ogrom możliwości, które udało nam się zaimplementować w serwisie. Bogate opcje społecznościowe, możliwość publikowania swojej twórczości, własne profile, system ich punktowania i nagradzania, oraz możliwości łatwego tworzenia i uczestnictwa w grupach dyskusyjnych, czy zakładanie własnych wydarzeń, to tylko niektóre z owych atrakcji.

Jeżeli zechcecie podzielić się z nami swoimi propozycjami i pomysłami związanymi s serwisem, zapraszamy do udziału w oficjalnej grupie dyskusyjnej.

Mamy nadzieję, że efekty naszej pracy przypadną Wam do gustu i zostaniecie z nami, aby razem budować niesamowitą przygodę, jaką jest nasza ezoteryczna pasja.

z pozdrowieniami od ekipy  Ezoteria.pl
red. nacz. 
Jakub „Qba” Niegowski 
redakcja@ezoteria.pl

Dodaj komentarz