Zlot Harmonia Kosmosu 2012 zakończony

harmonia-kosmosu-2012Zlot Wolnych Ludzi (Harmonia Kosmosu) zakończył się, a my wracamy bogatsi o nowe doświadczenia i nowo zawiązane przyjaźnie. W związku z tym wydarzeniem news i krótkie podsumowanie. (pełna relacja być może pojawi się wkrótce).

Zlot zorganizowany przez Janusza Zagórskiego (NiezależnaTelewizja.pl) odwiedziło w tym roku około 800 osób. Biorąc pod uwagę wciąż niezbyt popularną w naszym kraju tematykę, to całkiem dobry wynik. Przekrój tematyczny wśród prelegentów był spory, zgodnie z zasadą jaką kierują się organizatorzy umożliwiono zaprezentowanie swojej wizji rozwoju, wielu różnym ludziom. Każdy miał możliwość posłuchać i wyciągnąć coś dla siebie. Dla mnie – obserwatora – wiele ciekawych wniosków nasunęło się podczas tej imprezy czym być może podzielę się gdzieś przy innej okazji.

Dla mnie był jednak sednem takiego spotkania to nawiązywanie nowych kontaktów i tu zlot sprawdził się doskonale. Dyskusje prywatne poza prelekcjami były często znacznie ciekawsze niż to co się działo na scenie, co oczywiście nie świadczy źle o prelegentach ale świadczy bardzo dobrze o ludziach którzy przybyli na zlot. Ze zlotu wyjechałem bogatszy o nowe kontakty i nowe doświadczenia.

Dziękuję organizatorom za dobrą robotę, sprawną organizację i zapraszam do podzielania się tutaj przeżyciami przez tych, którzy również brali udział w zlocie.

Dodaj komentarz