Dziś pierwsza testowa audycja Ezoteria TV !

Zapraszamy dziś o 21:00 na testową audycję Ezoteria TV !

O co chodzi? Postanowiliśmy przygotować w niektóre wieczory audycje tematyczne wraz z możliwością rozmów podczas ich trwania na czacie. Na chwilę obecną cały pomysł dopiero się kształtuje. Nie chcemy uchodzić za telewizję profesjonalną – na razie to przede wszystkim pomysł i chęci spróbowania czegoś nowego a przy okazji ożywienia tutejszej społeczności. 🙂

Tak więc zapraszamy – dziś to jest piątek 7 lipca od 21:00 po prostu luźna gadanina plus wspólne słuchanie muzyki i oglądanie klipów z youtuba. 🙂 Przy okazji przetestujemy czat i zobaczymy jak to się sprawdza. Jest dość późno na tego newsa, ale może ktoś się załapie wieczorem i wpadnie. Prawdopodobnie jutro i w kolejne dni o tej samej porze będziemy prowadzić kolejne audycje testowe więc zapraszamy do sprawdzenia codziennie o 21:00 co się dzieje czy coś się nowego pojawiło etc.

TV można oglądać i słuchać tutaj: www.ezoteria.pl/ezoteria-tv

Wkrótce pojawi sie u nas komunikator glosowy klubu dyskusyjnego „Nie z tej Ziemi”, gdzie bedziemy sie spotykać, rozmawiać i zapraszać do dyskusji różnych gości (z czego część owych dyskusji będzie trasmitowana w naszej TV).

Wszystko jest w trakcje spontanicznego rozwoju, zatem prosimy o wyrozumiałość i doping. 🙂

Dodaj komentarz