Horoskop na sierpień 2012

HoroskopBARAN: Wejdziesz w ten miesiąc odnosząc sukces. Pamiętaj by, bez względu na to, jak będzie duży, cieszyć się nim i być za niego wdzięcznym. Postaraj się zauważać wszelkie swoje sukcesy, począwszy od tych najmniejszych. Zwróć uwagę, czy nie ma w Twoim pobliżu osoby, która mogłaby wywierać na Ciebie negatywny wpływ. Postaraj się unikać jej towarzystwa. Zwróć również uwagę na to, czy nie bierzesz na siebie zbyt dużo. Każdy ma ze sobą pewien bagaż, nie trzeba brać na siebie dodatkowego ciężaru, zwłaszcza, gdy nie będziesz w stanie sobie ze wszystkim poradzić.

Horoskop
BARAN

Wejdziesz w ten miesiąc odnosząc sukces. Pamiętaj by, bez względu na to, jak będzie duży, cieszyć się nim i być za niego wdzięcznym. Postaraj się zauważać wszelkie swoje sukcesy, począwszy od tych najmniejszych. Zwróć uwagę, czy nie ma w Twoim pobliżu osoby, która mogłaby wywierać na Ciebie negatywny wpływ. Postaraj się unikać jej towarzystwa. Zwróć również uwagę na to, czy nie bierzesz na siebie zbyt dużo. Każdy ma ze sobą pewien bagaż, nie trzeba brać na siebie dodatkowego ciężaru, zwłaszcza, gdy nie będziesz w stanie sobie ze wszystkim poradzić.

Zobacz Amulety i talizmany dla Barana

BYK

Możesz pozwolić sobie spokojnie unosić się na fali wydarzeń. Wszystko wokół Ciebie będzie Cię prowadzić. Zaobserwuj, dokąd podążasz i wybierz drogę właściwą dla Ciebie. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos. Zajrzyj do swojego wnętrza. Znajdziesz w nim odpowiedzi na dręczące Cię pytania. W Twoim życiu nastąpi przełom. Wykorzystaj swoje umiejętności i wiedzę z minionych doświadczeń, tu i teraz. Da Ci to wiele możliwości i przede wszystkim siły, które przydadzą Ci się na ścieżce prowadzącej do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Zobacz Amulety i talizmany dla Byka

BLIŹNIĘTA

Postaraj się wyładowywać swoje emocje w konstruktywny sposób. Nie tłum ich w sobie. Ich wybuch może bowiem nastąpić w najmniej oczekiwanym momencie. Skutki zaś mogą być nieprzyjemne również dla otaczających Cię ludzi. Uda Ci się znaleźć brakujący element układanki, to sprawi, że w końcu coś w Twoim życiu się dopełni, dzięki czemu będziesz mógł zacząć kolejny etap. Wsłuchaj się w głos swojej Intuicji. Ona podpowie Ci, którędy najlepiej iść, jak również podsunie Ci wiele wspaniałych pomysłów. To wszystko jest w Tobie, odnajdź to, a będziesz mógł zrealizować wszystko, czego pragniesz.

Zobacz Amulety i talizmany dla Bliźniąt

RAK

Coś w Twoim życiu ulegnie całkowitemu zburzeniu. Początkowo może być ciężko. Pamiętaj jednak, że to początek czegoś nowego. Teraz będziesz mógł zbudować coś od nowa, w sposób, który przyniesie trwalsze i mocniejsze efekty. Może pojawić się poczucie winy. Pamiętaj, że każdy jest odpowiedzialny za wybory, których dokonuje w życiu. Pojawi się stres. Może być on związany z intensywnością wydarzeń. Poczucie stresu zależy jednak nie tylko od sytuacji zewnętrznych. Zależy ono również od Twojego spojrzenia na różne sprawy. Postaraj się więc patrzeć na wszystko z większym optymizmem.

Zobacz Amulety i talizmany dla Raka

LEW

Ten miesiąc pozwoli Ci oczyścić umysł z panującego w nim dotychczas chaosu. Usiądź spokojnie, zrelaksuj się i postaraj się choć przez chwilę nie skupiać się na problemach. Skup się raczej na osiągnięciach i umiejętnościach, jakie posiadasz. Będziesz mógł uzdrawiać. Zacznij zatem od samego siebie, a następnie będziesz mógł dosłownie uzdrowić innych albo relacje z nimi. Zastanów się nad tym, czy nie starasz się zbytnio kontrolować wszystkiego. Nadmierna kontrola może bowiem doprowadzić do całkowitej jej utraty. Zmniejsz zatem nieco swoją kontrolę.

Zobacz Amulety i talizmany dla Lwa

PANNA

Zacznij uważnie obserwować swoje życie. Pozornie zwyczajna codzienność może bowiem okazać się znacznie bardziej interesująca, niż Ci się do tej pory zdawało. Otwórz się na swoje życie codzienne. Będziesz mógł zintegrować wszystkie swoje wewnętrzne siły, co znacznie zwiększy Twoje poczucie bezpieczeństwa, a co za tym idzie, zwiększy również Twoją pewność siebie. Zobaczysz świat, patrząc na niego bez zasłony iluzji. To dobry moment by złożyć pewne postanowienia. Chwytaj każdą chwilę swojego życia i postaraj się dostrzec w niej coś niezwykłego.

Zobacz Amulety i talizmany dla Panny

WAGA

Zajdzie w Tobie ogromna wewnętrzna przemiana. Postaraj się znaleźć chwilę, w której będziesz mógł pobyć sam ze sobą. Wsłuchaj się w siebie. Zapytaj swojej Intuicji, co będzie dla Ciebie teraz najlepsze i pójdź za tym, co uznasz za stosowne. W Twoim życiu pojawi się również silne uczucie. Jeśli poczujesz, że tym uczuciem jest Miłość, nie czekaj i pójdź za tym. Podziel się z innymi swoim bogactwem. Pamiętaj, że chowanie swojego bogactwa przed innymi może sprawić, że okaże się ono bezużyteczne, a i Tobie samemu szybko się znudzi i spowszednieje.

Zobacz Amulety i talizmany dla Wagi

SKORPION

Będziesz miał wiele okazji do działania wspólnie z innymi. Wiele okazji do wspólnej pracy i radości. Rozpocznie się nowy etap w Twoim życiu. To początek nowego. Pamiętaj, by z minionych doświadczeń wynieść cenne lekcje. Pozwoli Ci to na lepszy start w to, co nowe. Odnajdziesz swoje źródło. Będziesz mógł czerpać z jego nieskończonej mocy i potęgi. Wykorzystaj to. Da Ci to większe poczucie bezpieczeństwa, sprawi również, że inaczej zaczniesz patrzeć na pewne sprawy. Pamiętaj, że zmiana podejścia może zmienić również bieg wydarzeń.

Zobacz Amulety i talizmany dla Skorpiona

STRZELEC

Czeka Cię podróż. Może być ona jedynie czysto duchowa, może również oznaczać wyjazd. Wydarzenia, które pojawią się na Twojej drodze, mają swój sens i cel. Postaraj się go odnaleźć i zrozumieć. Masz szanse odnaleźć swoją karmę, czyli to, co nie zostało jeszcze przerobione. To idealny moment, by się tym zająć. Przyda Ci się cierpliwość. Pamiętaj, że wszystko ma swój czas i miejsce, nic nie dzieje się bez powodu i do czegoś prowadzi. Postaraj się zrozumieć sens i cel wydarzeń mających miejsce w Twoim życiu. Może się to okazać dla Ciebie bardzo ważnym krokiem na przyszłość.

Zobacz Amulety i talizmany dla Strzelca

KOZIOROŻEC

Przyjrzyj się uważnie rzeczom i ludziom w Twoim otoczeniu. Przyjrzyj się także samemu sobie. Otrzymasz pomoc i prowadzenie we wszystkim, co będziesz robił. Będzie przy Tobie ktoś, kto się o Ciebie zatroszczy i poda Ci pomocną dłoń, gdy będziesz tego potrzebował. Masz również szansę na zdobycie prawdziwej i opartej na szczerości i otwarciu, przyjaźni. Skorzystaj z tej szansy, pamiętając jednocześnie o tym, że wiele zależy od Ciebie samego.

Zobacz Amulety i talizmany dla Koziorożca

WODNIK

Może pojawić się żal, związany z przeszłością. Pamiętaj, że to, co było, nie powróci już do Ciebie w tej samej formie. Jeśli coś powraca w zmienionej formie, oznacza to, że coś jeszcze zostało do zrobienia. Poświęć chwilę, by wszystko przemyśleć. Będziesz miał możliwość współpracy z małym gronem zaufanych osób. Możecie się od siebie wiele nauczyć. Spełni się również jedno z Twoich marzeń. To, czego pragniemy, jest blisko nas, wystarczy tylko to pochwycić. Często z różnych powodów o tym zapominamy. Przypomnij sobie o tym i ciesz się chwilą.

Zobacz Amulety i talizmany dla Wodnika

RYBY

Będziesz miał okazję do głębokiego i szczerego przeżywania własnych emocji i uczuć. To ważna lekcja. Dzięki niej nauczysz się uważniej słuchać samego siebie. Staniesz przed trudną do podjęcia decyzją. Pomoże Ci głos Twojej Intuicji, jeśli oczywiście zechcesz go wysłuchać. Będziesz mógł spokojnie podróżować z jednej chwili w kolejną. Ciesz się zatem każdą chwilą, każdym dniem i czerp ze świata to, co dla Ciebie najlepsze i najcenniejsze. Szczęście jest w zasięgu ręki, możesz zatem je pochwycić. Wzmocni Cię to i doda jeszcze więcej twórczej energii.

Zobacz Amulety i talizmany dla Ryb

Ana Moonlight

Dodaj komentarz