Anielskie rozmowy – wprowadzenie do komunikacji z aniołami

anielskie-rozmowyJakże często szukając odpowiedzi na nurtujące nas pytania zawierzamy autorytetowi innych ludzi i ich opinii, zamiast podążać za głosem naszych osobistych przewodników duchowych – Aniołów. W głębi duszy każdego człowieka zapisana jest mapa wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju życia, naszego wlasnego istnienia. Zawiera ona wszelkie informacje, jakich potrzebujemy by w pełni rozwinąć skrzydła naszego wewnętrznego potencjału tak, aby służyć całemu życiu. Nauczyciele, których spotykamy poprzez osobisty kontakt w formie warsztatów, terapii lub informacje zawarte w książkach, czasopismach i internecie są wspaniałym źródłem inspiracji i być może w początkowym stadium naszego przebudzenia istotnym jego ogniwem. Nikt jednak nie zna nas lepiej niż Anioły, które są obecne z nami od czasu naszych narodzin, aż do momentu kiedy przekroczymy granice życia.

Jeśli o to poprosisz, Anioły pokażą Ci jasno i wyraźnie Twoją mapę życia. Krok po kroku będą Cię prowadzić i chronić. Anielskie światło zachowa Twoje serce szeroko otwarte na prawdę o tym kim w rzeczywistości jesteś – ukochanym dzieckiem wszechświata – wyjątkowym, doskonałym i pełnym. Anioły szanują jednak Twoją wolną wolę, dlatego tak ważne jest abyś poprosił o ich przewodnictwo.

Wszelkie istnienie w naszej fizycznej rzeczywistości jest energią, która przejawia się w materii. Jest to jedyna różnica pomiędzy nauczycielami, którzy żyją lub żyli na tej ziemi, a tymi których nie widać naszymi pięcioma zmysłami. Nie umniejsza to jednak faktu, że to czego nie dostrzegamy – również istnieje. Wielu z nas coraz częściej odczuwa niewidzialną obecność w naszym życiu, którą trudno wytłumaczyć lecz nie sposób zignorować. Czasami zastanawiamy się: „Czy jest to tylko wymysł mojej wyobraźni? ” Lecz dzień po dniu mija i Niewidzialne pozostaje, przenikając nas uczuciem nieznanego dotąd spokoju. Niektórzy z nas widzą tę obecność i otwarcie mówią o tym, że każdy z nas żyje otoczony światłem anielskich przewodników, bez względu na to czy jest tego świadomy, czy nie. Pytanie jakie nasuwa się na myśl, to czy możliwa jest komunikacja pomiędzy nami, a naszymi Aniołami?

„ Nie jesteśmy ludzkimi istotami mającymi duchowe doświadczenie, jesteśmy duchowym istotami mającymi ludzkie doświadczenie‘’ Pierre Teilhard de Chardin.

Jeżeli w pełni zaakceptujemy powyższą prawdę o nas samych, wtedy bez jakichkolwiek wątpliwości wiemy, że odpowiedź brzmi : „Tak, jest to możliwe!” Możemy komunikować się z naszymi Aniołami, ponieważ my również jesteśmy duchowymi istotami i jako cząstki jednego Źródła, jesteśmy ze sobą na zawsze połączeni. W duchowej prawdzie jesteśmy jednym z całym życiem, jednym z naszym Kreatorem i Jego stworzeniem – jego widzialną, jak i niewidzialną częścią.

W jaki sposób możemy więc nawiązać tę komunikację? Odpowiedź na to pytanie jest prosta, lecz czasami być może trudna do zaakceptowania, ponieważ przeczy wielu naszym przekonaniom. Zapytaj, tak poprostu, jak pytasz swojego najlepszego przyjaciela. Możliwe, że poczujesz głęboki sprzeciw i powiesz, że inni mogą to zrobić, inni potrafią, inni ale nie Ty. Z własnego doświadczenia wiem, że nie było mi łatwo zaakceptować prawdę, że mogę osobiście komunikować się ze światem duchowym. Przeczyło to całkowicie temu, czego mnie nauczono. Jestem jednak świadoma faktu, że wiele moich przekonań jest tylko powielaniem wierzeń ludzi, wokół których wzrastałam na codzień. Każdy punkt z mojej listy ‘nie mogę’(np. nie zasługuję na to, nie jestem tego warta, nie jestem wystarcząjaco dobra itd) przeszedł weryfikacje: według kogo? kto mi tak powiedział? Jeden po drugim powody znikały, aż do momentu kiedy kartka papieru okazała się pusta (czytaj: zabrakło mi wymówek) Nasze ego również przytoczy nam mnóstwo powodów , dla których komunikacja z anielską stroną jest niemożliwa. Bądź jednak świadom, że ego to część naszego istnienia, która żyje „w strachu”. Jeżeli pozwolisz aby Tobą kierowało, to nigdy nie będziesz prawdziwie wolny.

Naukowy proces odkryć mówi o tym, że zanim zaakceptujemy lub odrzucimy jakąś teorię, najpierw należy przeprowadzić eksperyment, który zweryfikuje jego rzetelność. Wypróbuj więc anielską teorię, zanim ją odrzucisz.

Zapytaj w sposób jaki najbardziej do Ciebie przemawia. Być może będziesz chciał to napisać, albo nawet zaśpiewać. Tak naprawde nie ma znaczenia jak to zrobisz, poprostu to zrób i zobacz co się stanie. Zacznij rozmawiać ze swoimi Aniołami, tak zwyczajnie jak rozmawiasz ze swoim najlepszym przyjacielem.

Anielska komunikacja odbywa się na wiele sposobów. Czasami odpowiedź przyjdzie do Ciebie we formie usłyszanego słowa piosenki, filmu, rozmowy lub cytatu z przypadkowo otworzonej książki. Im bardziej zaufasz temu głosowi, tym wyraźniejszy i donośniejszy stanie się jego ton. Inną formą jest obraz, który pojawi się w Twoim umyśle, wewnętrznym oku, śnie, marzeniu lub wizji. I tutaj również, im bardziej zaufasz i podążysz za tym przewodnictwem, tym bardziej szczegółowe informacje zaczną napływać do Ciebie. Odczucia są również nośnikiem informacji. Poprzez emocje otrzymasz wgląd w to, o co pytasz. Poczujesz to w Twoim sercu, splocie słonecznym lub całym soba. Bywa i tak, że Anioły napełnią Cię całkowitą pewnością dotyczącą informacji o jaką prosisz. Czasami Anioły będą poprostu chciały Ci przypomnieć, że są z Tobą w każdym momencie Twojego życia, zawsze gotowe slużyć pomocą, wspierać i inspirować. W najmniej oczekiwanym miejscu znajdziesz zwyczajne piórko. Towarzyszyć jednak temu będzie niezwykłe uczucie pełni radości i spokoju, które rozjaśni Twoje serce i cały Twój dzień.

Duchowy wymiar nieustannie komunikuje się z nami. Wiedz, że możesz i potrafisz słyszeć głos Twoich Aniołów. Od Ciebie samego zależy, czy otworzysz swoje serce na tę duchową prawdę. Pamiętaj, wystarczy że zwyczajnie powiesz: „Anioły, mówcie proszę do mnie”. Możesz również dodać aby mówiły głośniej, jeżeli ich głos jest zbyt cichy. Zacznij codziennie rozmawiać ze swoimi Aniołami. Pytaj, słuchaj i podążaj za ich przewodnictwem. Przekonaj się sam jak Twoje życie zmienia sie na pełniejsze, spokojniejsze i dużo bardziej radosne. Wiem to, ponieważ codziennie żyję tą prawdą. A jeżeli ja mogę, to i Ty również!

Magdalena Luis

8 komentarzy

  1. Kinia 6 lat temu
    • monidoris 8 miesięcy temu
  2. zenek garbatonos 1 rok temu
  3. ZENEK KUCIAPOWNIK 1 rok temu
  4. monidoris 8 miesięcy temu
    • monidoris 8 miesięcy temu
  5. Larissa 3 miesiące temu
  6. Anna 4 tygodnie temu

Dodaj komentarz