Horoskop Tygodniowy 27.08.2012-2.09.2012

Horoskop-tygodniowySprawdź swój horoskop na ten tydzien! 🙂

BARAN

Są wokół Ciebie ludzie, którzy potrzebują Twojego wsparcia i pomocy. Podziel się innymi swoim bogactwem. Nic nie dzieje się bez powodu. Postaraj się odkryć ten powód i dotrzeć do jego sedna.

BYK

Puść nieco kontroli. Wszystko dzieje się dokładnie tak, jak powinno. Dojrzałeś do podjęcia ważnej decyzji. Skoncentruj się na swoich osiągnięciach i zastanów się, co możesz jeszcze osiągnąć.

BLIŹNIĘTA

Podążaj z chwili na chwilę i żyj pełnią życia. Może pojawić się trudna do podjęcia decyzja. Posłuchaj, co ma do powiedzenia Twoja Intuicja, ona pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

RAK

Sprawdź dokładnie wszystkie możliwości. Może się bowiem okazać, że to, co pozornie nieosiągalne, jest tuż na wyciągnięcie ręki. Odkryjesz swoje źródło niewyczerpanej energii i mocy.

LEW

Nie trzymaj się minionych wydarzeń. Wyciągnij lekcje z przeszłości i korzystaj z nich w życiu obecnym, tu i teraz. Budujesz w ten sposób swoją przyszłość. Zwróć się do swojego wnętrza.

PANNA

Otoczy Cię aura kreatywności. Twórz więc wszystko, co tylko zechcesz, a swoją przyszłość taką, jaką chcesz. Możesz totalnie oddać się wszelkim wydarzeniom, jakie będą miały miejsce w Twoim życiu.

WAGA

Energia męska i żeńska w Tobie zintegrują się, co pozwoli Ci na dalszy rozwój, jak również da Ci większe poczucie bezpieczeństwa. Bądź jak dziecko, które odkrywa wszystko na nowo. Odkryj na nowo samego siebie.

SKORPION

W Twoim życiu pojawi się prawdziwa przyjaźń. Doceń to i pielęgnuj, gdyż przyjaźń jest pięknym rodzajem miłości. Możesz otrzymać nową wizję, pomysł na swoje życie.

STRZELEC

Uważaj, by nie dać się manipulacjom i nie uzależnić się od kogoś albo od czegoś. Bądź uważny. Nie porównuj się z innymi, każdy jest bowiem jedyny i niepowtarzalny. Pamiętaj o tym.

KOZIOROŻEC

Oczyść swój umysł. Pozwól sobie na relaks. Odpocznij. Bądź uważny. Zwróć uwagę na to, czy w Twoim otoczeniu nie ma kogoś, kto chciałby przygarnąć wypracowane przez Ciebie zyski.

WODNIK

Osiągniesz pełnię rozkwitu. Wszechświat wiele Ci ofiaruje. Przyjmij Jego dary z ufnością. Będziesz miał okazję do szczerego i głębokiego przeżywania emocji i uczuć. Zastanów się, co z tej lekcji możesz wykorzystać.

RYBY

Czeka Cię pewna przygoda, w którą możesz wejść z ufnością dziecka. Wyciągnij z niej wszystko, co najlepsze i ciesz się chwilą. Może pojawić się samotność. To czas, w którym będziesz mógł odpocząć.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz