Horoskop Tygodniowy 17.09.2012-23.09.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do lektury horoskopu na ten tydzień.

BARAN

To będzie dla Ciebie tydzień głębokich przemian wewnętrznych. Po ich dokonaniu zaczniesz inaczej postrzegać nie tylko samego siebie, ale i innych ludzi i otaczającą Cię rzeczywistość. Będziesz mógł przeżyć ciekawą przygodę.

BYK

Poszukaj sposobów na konstruktywne rozładowanie swoich emocji. Ich tłumienie może spowodować niekontrolowany wybuch gniewu, którego skutki będą jeszcze długo odczuwalne, zarówno przez Ciebie, jak i innych ludzi.

BLIŹNIĘTA

Twoje życie z każdym dniem niesie ze sobą nowe rzeczy. Jeśli zatrzymasz się na chwilę, uda Ci się zobaczyć, jak jest pełne i bogate w nowe doznania. Poszerzysz swoje pole widzenia, patrząc na wszystko z różnych perspektyw.

RAK

W nadchodzących dniach staniesz się gotowy do rozpoczęcia nowych działań. Będziesz miał okazję uczyć się od innych, pogłębisz swoją dotychczasową wiedzę i zdobędziesz nowe umiejętności. Pojawi się możliwość pracy w zgranym, twórczym zespole.

LEW

Przebij się przez swoje ograniczenia. Odetnij więzy łańcuchów, którymi się związałeś, a zaczniesz iść dalej. Rozmawiaj o oczekiwaniach, możesz dzięki temu uniknąć wielu nieporozumień. Nie oceniaj nikogo i niczego po pozorach.

PANNA

Otrzymasz nieoczekiwaną wiadomość. Pozwól sytuacji rozwijać się jej własnym tokiem. Wsłuchaj się w swoje wnętrze. Pozwoli Ci to reagować w odpowiednim momencie i ww właściwy sposób.

WAGA

Możesz totalnie poddać się wydarzeniom, które będą miały miejsce w tym tygodniu. Bądź skoncentrowany na każdym swoim działaniu. Determinacja i odwaga pomogą Ci pokonać różne przeciwności.

SKORPION

Przyda się zmniejszyć kontrolę nad sprawami mało ważnymi. Wszystkiego nie jesteś w stanie kontrolować. Nie rób nic na siłę. Nadmierna kontrola może się skończyć jej utratą. Stopniowo wszystko zacznie się harmonizować.

STRZELEC

Ktoś przyjdzie do Ciebie z prośbą o pomoc. Wysłuchaj go, podziel się swoimi doświadczeniami i zobacz, w jaki sposób jesteś w stanie go wesprzeć. Pamiętaj o odpowiedzialności za własne decyzje i działania.

KOZIOROŻEC

Dojrzałeś już do tego, by porzucić zasłonę iluzji. Zacznij dostrzegać głębię rzeczywistości. Prawda nie zawsze będzie miła w odbiorze, ale również, w niektórych wypadkach, mile Cię zaskoczy.

WODNIK

Nie bierz na siebie więcej, niż jesteś w stanie udźwignąć, zarówno pod względem czysto fizycznym, jak i psychicznym. Będziesz miał możliwość spełnienia swojego marzenia, pójdź za głosem Intuicji.

RYBY

Czeka Cię intensywny tydzień. Znajdź czas na odpoczynek i zabawę. Odnajdź swoje źródło nieskończonej mocy. Aby to zrobić, zajrzyj w głąb siebie. Pomoże Ci to w zwiększeniu efektywności Twoich działań.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz