Warszawa – warsztaty Pokochaj Siebie – Odnieś Sukces!

pokochaj-siebie-odnies-sukcesWarsztaty połączone z wykładami z cyklu

POKOCHAJ SIEBIE – ODNIEŚ SUKCES!

20 – 21.10.2012 BUDZENIE SWOJEGO TWÓRCZEGO POTENCJAŁU.

17 – 18.11.2012 OCZYSZCZANIE I UWALNIANIE NEGATYWNYCH POWIĄZAŃ Z
PRZESZŁOŚCI I TERAŹNIEJSZOŚCI

15 – 16.12.2012 KREOWANIE WŁASNEGO ŻYCIOWEGO SUKCESU W MIŁOŚCI I
FINANSACH

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą odnaleźć kontakt z Własną Siłą Kreacji Przyszłości aby zmieniać własne życie na lepsze. Każdy z bloków tematycznych to dwudniowe zajęcia obejmujące kurs teoretyczny i warsztaty praktyczne. Uczestnicy warsztatów poznają uniwersalne metody, które będą mogli zastosować dla poprawy lub naprawy każdej z dziedzin swojego życia. Zajęcia podzielone są na trzy bloki tematyczne z uwagi na stopień zaawansowania. Można traktować je jako całkowicie niezależne od siebie warsztaty, lub jako poszczególne kroki w rozwoju osobistym.

Zajęcia prowadzone będą przez trzy doświadczone terapeutki: Ewę Szatę, Joannę Rutkiewicz i Laurę Rasińską. Dzięki temu uczestnicy warsztatów poznają trzy ścieżki osiągania celu i tworzenia własnej przyszłości: Ścieżkę Symboliki Wenus, Ścieżkę Kreatywnej Wyobraźni i Ścieżkę Energetycznej Ekspresji Jest to wyjątkowa szansa uzyskania na jednym spotkaniu rzetelnej i pełnej wiedzy w trzech różnych ujęciach, tak aby każdy z uczestników mógł dokonać doboru najlepszej dla siebie metody.

Zajęcia odbędą się w WarszawieProgram zajęć i informacje o zapisach na stronie www.DuchoweOlsnienie.com w zakładce Kursy/Szkolenia/Seminaria oraz w zakładce Kontakt.Zapisy również pod numerem telefonu 797 063 660 i 603 856 052

Dodaj komentarz