Męski Warsztat – 18-21 października 2012

mannenCzy zgodzisz się ze mną, że trudno być prawdziwym mężczyzną w XXI wieku? Wielu z nas zostało wychowanych przez matki, które choć kierowane miłością, nie zastąpią nigdy ojca. Ojca, który nie miał czasu się nami opiekować, bo musiał pracować utrzymując rodzinę, albo oddawał się różnym nałogom, nie radząc sobie w swojej roli. Kto miał nam przekazać wzorce i wiedzę o tym, jak być mężczyzną? Przecież nie kobiety! Ilu z nas odbyło inicjację w męski wiek, tzw. postrzyżyny? Ja nie znam nikogo takiego. A Ty?

To już druga edycja MĘSKIEGO WARSZTATU w Polsce. W grupie samych mężczyzn, odizolowani od żeńskich energii, będziemy razem nadrabiać stracony czas. Przez prawie 4 dni będziemy wspólnie pracować nad tym, co to znaczy być mężczyzną, uzdrawiać relacje z ojcem i innymi mężczyznami oraz wewnętrznym chłopcem, który siedzi w każdym z nas. Otrzymamy też narzędzia, które pozwolą odnaleźć swoje miejsce w świecie jako mężczyzna, oraz wszyscy przejdziemy rytuał inicjacyjny stawania się Mężczyzną przez duże M.

152-meski-warsztat-header-2-edycja-2

Nie ma znaczenia to czy masz 15 czy 65 lat, czy masz rodzinę czy nie, bo na to, by dopełnić proces stawania się prawdziwym, silnym i pewnym swojej męskości facetem jest zawsze dobry czas.

Co da Ci Męski Warsztat:- odnajdziesz swoje prawdziwe miejsce w rodzinie, pracy, społeczeństwie,- zdobędziesz zaufanie do samego siebie i nawiążesz przyjaźnie o nowej jakości,- otworzysz się na innych mężczyzn i nauczysz się z nimi współdziałać,- stając się prawdziwym mężczyzną zaczniesz przyciągać do siebie prawdziwe kobiety,- zrozumiesz, co to znaczy naprawdę kochać kobietę.

Dlatego zapraszam Cię abyś dołączył do nas na Męskim Warsztacie 2012 (18-21 października, Nowe Kawkowo koło Olsztyna), który poprowadzi Tom De Winter z Holandii. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.MeskieWarsztaty.pl Mamy jeszcze tylko kilka wolnych miejsc, więc decyduj się szybko.

Do zobaczenia w Kawkowie,Łukasz Kierus

Dodaj komentarz