Horoskop Tygodniowy 08.10.2012-14.10.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do sprawdzenia swojego horoskopu na ten tydzień.

BARAN

Masz szansę na przeżycie wspaniałej przygody. Wykorzystaj ją, pamiętaj jednak, aby nie wpakować się w kłopoty. Może pojawić się poczucie winy. Pamiętaj, że każdy ponosi odpowiedzialność za swoje działania.

BYK

Znajdź nieco czasu dla samego siebie. Pozwól sobie na uwolnienie swoich uczuć i emocji w konstruktywny sposób. Oczyść swoje wnętrze. To, co dzieje się teraz w Twoim życiu, jest wynikiem Twojej przeszłości. Nie bujaj w obłokach, tylko zastanów się, czego naprawdę pragniesz.

BLIŹNIĘTA

Twoja kreatywność może okazać się teraz niezwykle istotna. Warto, abyś ją wykorzystał w swoich działaniach. Otrzymasz długo wyczekiwaną wiadomość, nie obawiaj się jej odebrać.

RAK

Coś w Twoim życiu może ulec całkowitemu zburzeniu. Bądź odważny, ta sytuacja jest po to, byś mógł zbudować coś znacznie silniejszego i trwalszego. Dojrzałeś do podjęcia ważnych decyzji.

LEW

Możesz pozwolić sobie na życie chwilą. Pamiętaj, że od tego, co teraz pomyślisz i zrobisz, zależy to, co będzie się działo w przyszłości. Bądź uważny, zarówno na samego siebie, jak i na to, co dzieje się w Twoim otoczeniu.

PANNA

Puść nieco kontroli, gdyż jej nadmiar może doprowadzić do jej całkowitej utraty. Zajmuj się tylko naprawdę istotnymi kwestiami. Nadchodzi przełom, czas więc uwolnić się od schematów i stereotypów. Nie marnuj czasu i działaj.

WAGA

Staniesz na początku nowego, kolejnego etapu w swoim życiu. Skorzystaj z minionych doświadczeń, aby wykorzystać lekcje, które do tej pory przerobiłeś. Może pojawić się nieoczekiwana wiadomość.

SKORPION

Otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Pokieruj się głosem Intuicji, a dokonasz najlepszego dla siebie wyboru. Zacznij zauważać cuda, które w każdej chwili dzieją się na Twoich oczach.

STRZELEC

Zacznij słuchać swojego wewnętrznego głosu. Znajdziesz tam odpowiedzi na pytania, które od dawna sobie zadajesz. Podziel się z kimś swoim bogactwem. Ktoś może Cię również poprosić o pomoc.

KOZIOROŻEC

Pamiętaj, że wszystko ma swój czas i miejsce, i nic nie dzieje się bez powodu. Wszystko ma nas czegoś nauczyć. Przyda Ci się nieco cierpliwości. Niczego nie przyspieszaj i nie kontroluj na siłę.

WODNIK

W nadchodzących dniach pojawi się wiele sytuacji stresujących. Pamiętaj, żeby nie zatracić się w wydarzeniach, jakie będą miały miejsce. Uda Ci się pokonać wszelkie przeciwności i zrealizować swoje plany i zamierzenia.

RYBY

Będziesz miał okazję do głębokiego i szczerego przeżywania emocji i uczuć. Pojawi się gorący romans, który może przerodzić się w związek. Jeśli już jesteś z kimś w związku, Twoja miłość może zacząć rozkwitać.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz