Horoskop Tygodniowy 15.10.2012-21.10.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do sprawdzenia swojego horoskopu na ten tydzień.

BARAN

W nadchodzących dniach możesz doświadczać wewnętrznej walki. Zastanów się, z czym dokładnie walczysz. Unikaj kompromisów. Sprawdzaj dokładnie warunki każdej umowy, bo może się okazać, że ktoś chce Cię wykorzystać.

BYK

Na Twojej mogą pojawić się drodze stare sprawy rodzinne, które nie zostały do tej pory wyjaśnione. To dobry moment, aby doprowadzić je do końca. Wykorzystaj do tego swoją wiedzę i umiejętności, a także posłuchaj głosu swojej Intuicji.

BLIŹNIĘTA

Bądź cierpliwy, na końcu trwającej na razie pustki i ciemności pojawi się promień światła. Masz szansę przeżyć gorący romans, który może przerodzić się w stały związek. Zacznij bardziej kochać siebie, a zaczniesz przyciągać do siebie więcej miłości.

RAK

Masz możliwość spojrzeć na siebie, jak i na innych ludzi, oczami pozbawionymi iluzji. Odsłoni to przed Tobą wiele tajemnic, które będziesz mógł z powodzeniem rozwiązać. Nie porównuj, każdy z nas jest bowiem jedyny i niepowtarzalny.

LEW

Bądź uważnym obserwatorem. Jest obok Ciebie ktoś, kto nie jest z Tobą w pełni szczery i planuje coś za Twoimi plecami. W miarę możliwości odetnij się od tej osoby. Możesz również zwrócić się o pomoc do przyjaciela.

PANNA

Mogą pojawić się spory i kłótnie. Pamiętaj, że nie zawsze warto ingerować we wszystkie sprawy, nie jest to warte Twoich nerwów. Będziesz miał okazję do świętowania. Korzystaj z życia, jak najlepiej potrafisz.

WAGA

Otrzymasz prowadzenie w każdym swoim przedsięwzięciu. To wsparcie pozwoli Ci mocniej stanąć na ziemi i działać bardziej zdecydowanie. Znacznie wzrośnie Twoje poczucie bezpieczeństwa.

SKORPION

Wszechświat będzie Cię teraz obdarzał wszelkimi dobrami. Pozbądź się schematów myślenia i działania, zacznij przyjmować dobra, które są Ci ofiarowywane. Pamiętaj, że tylko Ty sam możesz zadbać o swoje szczęście.

STRZELEC

Będziesz teraz podejmować niezwykle ważną decyzję. Przemyśl dokładnie wszystkie za i przeciw, i podejmij właściwe działania. Pokieruj się w tym głosem swojej Intuicji. Masz szansę odnieść duży sukces.

KOZIOROŻEC

Jeśli na razie nie widzisz efektów swoich działań, nie załamuj się i nie trać wiary, bo to jeszcze bardziej oddali od Ciebie oczekiwane rezultaty. Pojawią się przed Tobą nowe możliwości, z których bez przeszkód będziesz mógł skorzystać i czerpać z nich to, co najlepsze.

WODNIK

Postaraj się znaleźć więcej czasu na odpoczynek. Wyczerpanie zarówno fizyczne, jak i psychiczne może doprowadzić Cię nawet do choroby. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu, a sprawy przybiorą sprawiedliwy obrót.

RYBY

Jesteś już gotowy do działania. Jeśli przemyślałeś wszystko, co chcesz zrobić, nie trać więcej ani chwili czasu – po prostu to zrób. Masz szansę pogłębić swoją świadomość i samoświadomość, co zwiększy skuteczność Twoich działań.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz