Horoskop Tygodniowy 29.10.2012-4.11.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do horoskopu na ten tydzień.

BARAN

W tym tygodniu pojawią się przed Tobą nowe możliwości, bez obaw będziesz mógł skorzystać z nich wszystkich. Niektóre sytuacje mogą być dla Ciebie zbyt stresujące, pamiętaj więc o oczyszczeniu umysłu i znalezieniu chwili tylko dla siebie.

BYK

Zacznij działać, gdyż sama obserwacja i zrozumienie sytuacji nie wystarczą do wprowadzenia zmiany. Czeka Cię rozkwit i będziesz mógł korzystać z wszelkich dóbr, jakie pojawią się na Twojej drodze. Zauważysz w sobie więcej spokoju.

BLIŹNIĘTA

Czeka Cię podróż. Pojawi się przed Tobą możliwość podróży również po duchowych przestrzeniach swojego wnętrza. Staniesz na początku nowego etapu w swoim życiu. Będziesz miał okazję do świętowania.

RAK

Początkowa ciemność, którą możesz odczuwać, zamieni się w światło, choć będzie wymagało to od Ciebie trochę wysiłku. Przede wszystkim przestań użalać się nad sobą i zacznij działać. Otrzymasz wszelką pomoc niezbędną do działania.

LEW

Dziel się z innymi swoim dobrem. Pamiętaj, że wszystko, czym obdarzasz innych wraca do Ciebie trzykrotnie wzmocnione. Wsłuchaj się w swoje wnętrze, znajdź ciszę w swoich myślach. Nie porównuj, ucz się, wykorzystuj dane Ci szanse, umiejętności i dobre chwile.

PANNA

To dla Ciebie czas dopełnienia i kończenia starych spraw. Otrzymasz wiadomość, która będzie miała duży wpływ na Twoje życie. Będziesz miał okazję spojrzenia poza iluzje i zobaczenia prawdy zarówno o sobie, jak i o innych ludziach.

WAGA

To czas, w którym możesz żyć chwilą. Zacznij dostrzegać małe chwile szczęścia, które są obecne w Twoim życiu. Staniesz przed podjęciem trudnej decyzji związanej ze związkiem. Wsłuchaj się w głos swojej Intuicji.

SKORPION

To będzie dla Ciebie intensywny tydzień. Zostaw za sobą przeszłość, nic już nie możesz w niej zmienić. Zacznij zmieniać swoje życie tu i teraz, stań się buntownikiem i uwolnij się od dotychczasowych schematów postępowania.

STRZELEC

Masz możliwość odnalezienia swojego wewnętrznego źródła energii. Rozbudź w sobie swoją kreatywność i zacznij tworzyć. Zyskasz głębszą świadomość i samoświadomość, pomoże Ci to w dokonywaniu prawidłowych wyborów.

KOZIOROŻEC

Bądź cierpliwy, wszystko w życiu ma swój czas i miejsce. Trzeba być uważnym, żeby wychwycić odpowiedni moment do działania. Nie poddawaj się lenistwu i nie kontroluj niczego na siłę. Pamiętaj o swoich zobowiązaniach.

WODNIK

Będziesz mógł się przekonać, że jest przy Tobie prawdziwy przyjaciel. Masz możliwość odrzucenia starych, zatwardziałych przekonań, stereotypów i przywiązań. W Twoim życiu nastąpi przełom.

RYBY

To dla Ciebie czas głębokiej życiowej przemiany. Zapanuje w Tobie większa harmonia. Będziesz spokojniejszy, chętniejszy do kontaktów z innymi i poznasz wiele ciekawych osób.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz