Co Cię czeka w roku 2013?

numerologia-rok2013Rok numerologiczny zaczyna się już na jesieni roku poprzedniego, a dokładniej: w czasie wrześniowego nowiu, niemniej te ostatnie miesiące do końca roku kalendarzowego są okresem przejściowym, ułatwiającym płynne przejście z jednej wibracji w następną. Ten okres jest swoistym buforem, kiedy wpływ na człowieka maja obie liczby, ta odchodząca i nowa, która w pełni zamanifestuje się po Nowym Roku. Proponuję zapoznać się z towarzyszącą nam wibracją, która w charakterystyczny sposób nada tło wszystkim wydarzeniom.
Liczbą roku 2013 jest oczywiście 6 (2+0+1+3).

Aby obliczyć swój rok numerologiczny, należy zsumować całą datę urodzenia, a następnie do wyniku dodać liczbę aktualnego roku.Przykład dla osoby urodzonej 31 października 1959:3 + 1 + 1 + 0 + 1 + 9 + 5 + 9 = 29 2 + 9 = 11/2 1 + 1 = 2Liczbą urodzenia tej osoby jest 22 + 6 (liczba roku 2013) = 8Zatem rok 2013 jest dla tej osoby ( i dla wszystkich Dwójek i Jedenastek ) numerologicznym rokiem o wibracji 8.

Rok numerologiczny 1 (dla osób urodzonych w liczbie 4)

Charakteryzuje ten okres potrzeba aktywności. Jest to rok, w którym zaczyna się cały dziewięcioletni cykl. Cokolwiek teraz zainicjujesz, będzie Ci towarzyszyć przez dłuższy czas. Właśnie teraz warto rozpoczynać nowe zajęcia, zmieniać pracę, zawód i mieszkanie, zawierać cenne znajomości. Dla tych, którzy chcą się rozwijać jest to dobry moment na pójście do nowej szkoły czy na studia. Można wyjeżdżać za granicę i tam rozpoczynać nowe życie. Rozpoczęte w tym okresie związki będą trwałe. Śmiało można wytyczać sobie nowe cele i sięgać po nowe plany. Nie warto natomiast zajmować się wspomnieniami z przeszłości, nie jest to bowiem czas na refleksje, lecz na działanie.

Rok numerologiczny 2 ( dla osób urodzonych w liczbie 5)

W tym okresie należy bardzo ostrożnie podejmować decyzje, a szczególnie starannie przemyśleć każdą inwestycję. Nie jest to bowiem czas odpowiedni do śmiałych przedsięwzięć. Cechuje go bierność, a nawet nuda. I z tym trzeba się pogodzić, poddając się cykliczności natury. Łatwiej teraz o spokojne wyciszenie, refleksję, analizę tego, co już się wydarzyło. Jest to tez czas kontynuacji rozpoczętych w ubiegłym roku działań. Szczególną uwagę warto zwrócić na współpracę z innymi, a także na rodzinę, której można poświęcić więcej czasu. To też czas skupienia na swoim zdrowiu, zrobienia zaległych badań, zadbania o swoje siły, szczególnie poprzez wycieczki na łono natury.

Rok numerologiczny 3 (dla osób urodzonych w liczbie 6)

Jest to najlepszy czas dla uczuć. Rozpoczęte w tym roku związki miłosne są najbardziej trwałe i szczęśliwe. Dlatego, jeśli jesteś samotny w tym właśnie czasie postaraj się zaangażować w życie towarzyskie i poszukiwanie swojej drugiej połowy. Ponieważ Trójka patronuje komunikacji i rozrywce, zatem i te osoby, które są w udanych związkach, mogą w tym czasie wspólnie oddać się zabawom, podróżom, poznawaniu nowych ludzi, poszukiwaniom nowych pomysłów na życie. Jest to szczególnie szczęśliwy czas, kiedy można pomyślnie zakończyć różne trudne wlokące się od dawna sprawy. Cokolwiek się wydarzy będzie raczej korzystne. Pojawią się różne miłe niespodzianki, możliwa jest nawet wygrana pieniężna.

Rok numerologiczny 4 (dla osob urodzonych w liczbie 7)

Ten czas upłynie pod znakiem pracy i obowiązku. Zazwyczaj przechodzimy go ospale, ociężale, ale często udaje się w tym czasie zarobić pokaźna sumę pieniędzy, ponieważ czwórka sprzyja sprawom materialnym. W tym okresie należy powstrzymać się od gwałtownych zmian i uzbroić w cierpliwość. To rok inwestowania w siebie i w swoją pracę. Czasami profity przychodzą dopiero w następnych latach. Niemniej to, co w tym okresie wypracujemy, owocuje bardzo mocno, ponieważ jest to czas wkładania wysiłku w kształtowanie swojego życia. Dotyczy to nie tylko pracy zawodowej. Zainwestowanie w utrzymanie czy tez ożywienie związku także pozytywnie zaowocuje w niedalekiej przyszłości.

Rok numerologiczny 5 (dla osób urodzonych w liczbie 8)

Rok bardzo aktywny. W tym czasie zburzeniu ulega wiele starych rzeczy, pojawia się tysiące zmian i tysiące nowych możliwości. Bywa, że jest to czas ogromnie nerwowy i pospieszny. Trzeba wykazać się elastycznością i umieć błyskawicznie akceptować zmiany, które następują. W tym okresie można śmiało ryzykować i poszukiwać nowych rozwiązań. To rok zaskoczeń i niespodzianek. Można nagle i nieoczekiwanie poznać kogoś i założyć rodzinę, można zmienić pracę lub otworzyć własną działalność gospodarczą. W tym czasie warto również zainwestować w naukę lub uczęszczać na kursy i szkolenia. To okres poznawania nowych dziedzin wiedzy.

Rok numerologiczny 6 (dla osób urodzonych w liczbie 9)

Wibracja Szóstki patronuje miłości. Ten temat będzie wiodącym w nadchodzącym okresie. Osoby samotne poświęca swój czas na poszukiwanie partnera, osoby związane z innymi będą skupiać się na odświeżeniu uczuć i poprawianiu trwałości związku. Tam gdzie uczucia się już wypaliły, możliwe są zdrady, a nawet rozstania spowodowane nowymi znajomościami i romansami. Zazwyczaj ten rok jest swoistym egzaminem dla związku i jego trwałości. W pracy możliwa poprawa finansowa i nawet awans. Jednakże warunkiem jest przezwyciężenie apatii i lenistwa oraz mobilizacja do aktywnego działania. Szczególnie wtedy, gdy pracujemy na własny rachunek.

Rok numerologiczny 7 (dla osób urodzonych w liczbie 1)

W tym czasie warto skupić się na pracy zawodowej, bo można w tej sferze wiele dokonać. To czas na odkrywanie nowych rozwiązań i pomysłów, to czas szczególnej twórczości i natchnienia. Bardzo często w tym okresie w znaczący sposób podnosimy swój prestiż zawodowy, awansujemy, zbieramy pochwały, odnosimy spektakularne sukcesy, poznajemy wartościowych współpracowników. W życiu uczuciowym natomiast jest to czas refleksji i wyciszenia. Raczej można odczuwać samotność, być bardziej podatnym na smutek i depresję. Czasem zdarzają się rozstania, separacje.

Rok numerologiczny 8 (dla osób urodzonych w liczbie 2)

To czas zbierania efektów swojej pracy i starań z ubiegłych lat. Jeśli dobrze inwestowaliśmy, jeśli dołożyliśmy starań, to w tym właśnie czasie zbieramy obfite plony materialne, ponieważ to okres finansowego dobrobytu. Ósemka patronuje pieniądzom, dlatego w tym roku można śmiało zwracać się o podwyżkę, inwestować, zakładać nowy biznes, grać na giełdzie, zajmować się handlem. Ten okres jest także odpowiedni do poszukiwania szczególnie trudnych rozwiązań, odpowiedzi na skomplikowane pytania i odkrywania tajemnic. Wiele nie odkrytych dotąd spraw teraz właśnie ujrzy światło dzienne. Przyjaźnie obecnie zawarte zazwyczaj są trwałe, podobnie jak związki miłosne i małżeńskie.

Rok numerologiczny 9 (dla osób urodzonych w liczbie 3)

Ten rok jest szczególnie trudny, ponieważ kończy dziewięcioletni cykl. Mogą pojawić się problemy we wszystkich dziedzinach. Teraz często zadajemy sobie trudne pytania i warto właśnie teraz podejmować ostateczne decyzje dotyczące rozstań, zmiany pracy lub zawodu. To czas głębokiej refleksji i analizowania tego, co się wydarzyło. Jeśli w jakiejkolwiek sferze życia czujemy dyskomfort, niezadowolenie, frustrację, to właśnie teraz należy odważnie zdecydować o zakończeniu tego, co dla nas niekorzystne i przeciąć więzy z nieprzyjaznymi osobami. Jednakże nie wolno w tym czasie rozpoczynać nowych spraw, gdyż zarówno związki zawarte w tym roku nie przetrwają długo, jak i podjęta praca bardzo szybko nas rozczaruje. To czas kończenia, rozwiązywania, odcinania, korzystny jedynie dla nauki i rozwoju. Można więc inwestować w swoja wiedzę.

Bogusława M. Andrzejewska

Dodaj komentarz