Horoskop Tygodniowy 5.11.2012-11.11.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do horoskopu na ten tydzień.

BARAN

To tydzień, w którym przekonasz się, że Twoje osądy na temat innych ludzi mogą być błędne. Pojawi się nie rozstrzygnięta do tej pory sprawa związana z przeszłością Twojej rodziny, co do której możesz odczuwać wyrzuty sumienia. To dobry czas, aby tę sprawę doprowadzić do końca.

BYK

Nadchodzące dni to dla Ciebie czas rozkwitu. Osiągniesz kolejny poziom dojrzałości, uzyskasz nowe spojrzenie na swoje życie i otaczającą Cię rzeczywistość. Uda Ci się spełnić jedno z Twoich marzeń.

BLIŹNIĘTA

W najbliższych dniach będziesz miał okazję do korzystania ze swojej kreatywności. Nie chowaj się przed życiem, zacznij korzystać z nadarzających się okazji. Nie śpiesz się, tylko poddaj się strumieniowi wydarzeń.

RAK

Możesz teraz zaufać sobie i wydarzeniom, jakie będą miały miejsce w Twoim życiu. Postaraj się dostrzec rzeczy niezwykłe w pozornie zwykłej rzeczywistości. Chwila izolacji może pomóc Ci w oczyszczeniu się ze smutku, jaki w sobie nosisz.

LEW

Pamiętaj, że stres to tylko stan umysłu, czyli w dowolnym momencie możesz uwolnić się od niego poprzez zmianę swojego nastawienia. Oczyść swój umysł z panującego w nim chaosu. Nie wystarczy tylko, byś rozumiał otaczającą Cię rzeczywistość – zacznij działać.

PANNA

Jeśli pozostaniesz uważny i w porę odsuniesz od siebie osobę, która próbuje Cię oszukać i zmanipulować, uda Ci się odnieść sukces. Pozostań uważny i działaj, gdy nadejdzie właściwa pora. W Twoim życiu zajdzie głęboka duchowa przemiana.

WAGA

To idealny czas, aby nie tylko słuchać swojego wewnętrznego głosu, ale również skorzystać z wiedzy, którą dotychczas zdobyłeś. Będziesz miał okazję do uczestniczenia w ciekawym przedsięwzięciu. Odnajdziesz też w sobie odwagę do stawienia czoła wszelkim przeciwnościom.

SKORPION

Jesteś gotowy do podjęcia ważnej życiowej decyzji. Coś w Twoim życiu ulegnie teraz całkowitemu zburzeniu, i pozwoli Ci to na zbudowanie czegoś znacznie silniejszego. Będziesz miał możliwość uwolnienia się od stereotypów w myśleniu i działaniu.

STRZELEC

To dla Ciebie czas świętowania, zabawy i czerpania z wszelkiej obfitości. W nadchodzących dniach pojawią się przed Tobą nowe możliwości, z których będziesz mógł dowolnie korzystać.

KOZIOROŻEC

Dziel się z innymi swoim dobrem. Pamiętaj, że nie muszą to być dobra materialne, czasem wystarczy Twój czas poświęcony innym na rozmowę. Nie użalaj się nad sobą, uwolnij nagromadzone w sobie emocje w konstruktywny sposób i zacznij działać.

WODNIK

W najbliższych dniach będziesz musiał podjąć trudną życiową decyzję, skorzystaj przy tym z głosu swojej Intuicji. W Twoim życiu zapanuje większa harmonia i spokój. Pamiętaj, że jesteś jedyny i niepowtarzalny, ale jednocześnie jesteś częścią Całości.

RYBY

To dla Ciebie czas uzdrawiania i nie odkładaj na później decyzji o uzdrowieniu. Uwolnij się od wszelkich zależności i nie pozwól, aby coś kierowało Twoim życiem. Pamiętaj, że jeśli tylko poprosisz o pomoc, zostanie Ci ona udzielona. Walcz o siebie – dla samego siebie.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz