Horoskop Tygodniowy 3.12.2012-9.12.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do horoskopu na ten tydzień. 

BARAN

Powinien to być dla Ciebie szczęśliwy czas, będziesz miał okazję do zabawy. Przygotuj się na morze obfitości. Pamiętaj, że życzenia się spełniają, więc uważaj, o co prosisz.

BYK

Będziesz miał okazję do stania się twórcą własnej rzeczywistości, nie poddanej zewnętrznym wpływom. Bądź uważny, pozwoli Ci to na uniknięcie kłopotów. Dąż wytrwale do obranego celu.

BLIŹNIĘTA

Płyń z nurtem życia. Zapomnij o przeszłości, nie uda się już cofnąć tego, co było. Skup się na chwili obecnej, pozostań uważny tu i teraz. Nie bój się nowych sytuacji i ludzi, którzy pojawiają się na Twojej drodze.

RAK

Możesz w pełni zaufać sobie i wydarzeniom, jakie będą miały miejsce w Twoim życiu. Nie śpiesz się. Postaraj się zauważyć, jak niezwykłe jest w rzeczywistości Twoje życie.

LEW

Unikaj podstępnych i fałszywych ludzi, którzy teraz mogą próbować wchodzić z Tobą w nowe układy i interesy. Nie pozwól im wpłynąć na Twoją opinię o innych ludziach.

PANNA

Masz ogromną możliwość spełnienia swojego marzenia. Najpierw jednak musisz odsłonić zasłonę iluzji i spojrzeć na siebie i innych w pełnej prawdzie. To początkowo może Cię załamać, ale ostatecznie udzieli Ci sił, jakich dotąd nie miałeś.

WAGA

To będzie dla Ciebie intensywny tydzień, dlatego postaraj się znaleźć czas i miejsce do regeneracji sił. Nie tylko ciało, ale także i umysł, potrzebują odpoczynku, nie zapominaj o tym.

SKORPION

Otrzymasz wiadomość, która może odmienić całe Twoje życie. Czeka Cię podróż, nie tylko w sensie duchowych, ale i czysto fizycznym. Nie obawiaj się, wszystko prowadzi Cię we właściwym kierunku.

STRZELEC

Będziesz miał okazję do głębokiego przeżywania wielu emocji. To pozwoli Ci na zrozumienie procesów, które w Tobie zachodzą. Staniesz się dla innych nauczycielem i przewodnikiem.

KOZIOROŻEC

Zanim się poddasz, sprawdź wszelkie możliwości, zwłaszcza te, które wydają Ci się niedostępne. Właśnie te pozornie zamknięte drzwi kryją w sobie ścieżkę do pełni Twojej egzystencji.

WODNIK

Nie tłum w sobie emocji. Postaraj się znaleźć konstruktywny sposób na ich rozładowywanie. Jesteś już gotowy do podjęcia ważnej życiowej decyzji. Zbierz więc wszystkie siły i zacznij działać.

RYBY

W niedługim czasie przekonasz się, że możesz liczyć na swoich przyjaciół i dowiesz się, który z nich będzie Ci najwierniejszy. Dokonaj potem analizy, a wyciągnięte wnioski wykorzystaj przy doborze znajomych w późniejszym czasie.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz