Horoskop na GRUDZIEŃ 2012

HoroskopSprawdź swój horoskop na miesiąc grudzień 2012

BARAN

Będzie to miesiąc pod znakiem otrzymywania wiadomości. Wiele się będzie działo, czeka Cię wiele pisania, załatwiania spraw urzędowych i podpisywania różnych dokumentów. Bądź szczególnie uważny, w razie potrzeby skonsultuj się ze specjalistą w danej dziedzinie. Ponieważ będzie się wiele działo, będziesz również wiele przeżywał. Pozwól sobie na to, niech emocje płyną, nie zatrzymuj ich. Będziesz miał okazję do świętowania. Pamiętaj, że te małe rzeczy, których na co dzień możesz nie dostrzegać, są niezwykle ważne, w budowaniu rzeczy większych. Zacznij cieszyć się małymi chwilami.

Zobacz Amulety i talizmany dla Barana

BYK

Możesz totalnie oddać się wydarzeniom, które będą miały miejsce. Zaufaj sobie i temu, co dzieje się w Twoim życiu. Uda Ci się spełnić jedno z marzeń. Będzie pojawiać się wiele chaotycznych myśli, w tym poczucie winy. Pamiętaj, że na to, co już było, nie masz teraz żadnego wpływu. Zastanów się, co możesz zrobić w chwili obecnej. Zwróć się do swojego wnętrza i odnajdź spokój, którego tak bardzo teraz potrzebujesz. Twoje wnętrze kryje również w sobie odpowiedzi na pytania, które od dawna sobie zadajesz. Zaufaj swojej Intuicji, to niezwykły dar, który ma służyć dla Twojego dobra, wykorzystaj to.

Zobacz Amulety i talizmany dla Byka

BLIŹNIĘTA

To miesiąc, w którym warto abyś szczególnie uważał na uzależnienia i wszelkie możliwe zależności, jakie mogą się pojawić. Uważaj na wszelkiego rodzaju umowy, dokumenty, pożyczki itp. Będziesz miał okazję do dzielenia się z innymi. Wśród Twoich znajomych są tacy, którym przyda się Twoja pomocna dłoń. Pamiętaj o rzeczach, których się podjąłeś, bądź odpowiedzialny i doprowadź sprawy do końca, nie zostawiaj niczego na ostatnią chwilę. Będziesz miał okazję do przeżycia wspaniałej przygody, od Ciebie zależy, czy z niej skorzystasz, czy nie.

Zobacz Amulety i talizmany dla Bliźniąt

RAK

Przekonasz się, że nie wystarczy tylko rozumieć sytuację innych. Przekonasz się, że samemu trzeba przejść przez pewne rzeczy, żeby wyciągnąć z tego lekcje. Pozwól wydarzeniom, żeby się działy. Nie tłum w sobie emocji, bo nie doprowadzi to do niczego dobrego, ani dla Ciebie ani dla osób w Twoim najbliższym otoczeniu. Doświadczysz efektu domina i przekonasz się, jak jedna mała rzecz, ma wpływ na wszystko do koła. Bądź uważny, przestrzegaj przepisów. Unikaj ryzykownych zachowań. Mogą doprowadzić Cię do konfliktu z prawem.

Zobacz Amulety i talizmany dla Raka

LEW

Pamiętaj, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Uda Ci się uzupełnić brakujący fragment układanki, a co za tym idzie, rozwiązać i raz na zawsze zakończyć pewien kłopot. Jesteś gotowy do podjęcia ważnych życiowych decyzji. Twoja buntownicza, waleczna natura znów okaże się bardzo przydatna. Odnajdź w sobie źródło ciszy i spokoju. Nie poddawaj się stresom, pozwól by trudne sprawy po prostu przepłynęły obok Ciebie. Angażuj się tylko w to, co czujesz, że jest dla Ciebie dobre, kieruj się Intuicją. Nie poddawaj się przeciwnościom i pamiętaj, że szczęście zależy od Ciebie.

Zobacz Amulety i talizmany dla Lwa

PANNA

Żyj pełnią życia, żyj każdą chwilą. To właśnie z chwil zbudowany jest każdy dzień. Baw się życiem, ale bądź jednocześnie odpowiedzialny. Postaraj się zrównoważyć swoje wnętrze. Brak wewnętrznej równowagi może doprowadzić nie tylko do stresu, ale i osłabienia fizycznego, a nawet choroby. Może pojawić się samotność. To czas, który jest Ci dany, abyś mógł przemyśleć wiele spraw, pogodzić się z pewnymi rzeczami i zaplanować najbliższe działania. Wykorzystaj go najlepiej jak potrafisz, a zobaczysz, że efekty będą dla Ciebie jak najbardziej konstruktywne.

Zobacz Amulety i talizmany dla Panny

WAGA

To będzie dla Ciebie czas zmiany. Pamiętaj, że zmiana jest jedyną pewną rzeczą w życiu. Nie bój się. To czas na załatwienie, nierozwiązanych dotąd spraw rodzinnych. Będzie się wiele działo, pojawi się wiele trudnych emocji. Warto jednak wykorzystać ten czas, bo potem może już nie być tak dobrej okazji. Żeby dokonać jakiejkolwiek zmiany potrzebna jest odwaga, musisz wykonać pierwszy krok. Pamiętaj, że drzwi, które pozornie są zamknięte, mogą okazać się otwarte, jeśli zdecydujesz się nacisnąć na klamkę. Jeśli tego nie zrobisz, to nigdy się nie dowiesz, czy były zamknięte, czy nie.

Zobacz Amulety i talizmany dla Wagi

SKORPION

Coś w Twoim życiu ulegnie całkowitemu zburzeniu. Będzie to dość trudny dla Ciebie czas. Pamiętaj, że będziesz mógł zbudować coś znacznie silniejszego i trwalszego. Uważaj na kompromisy i unikaj podpisywania jakichkolwiek dokumentów, zanim ich dokładnie nie przeczytasz. Ktoś może chcieć zyskać Twoim kosztem. Nie izoluj się od ludzi, niektórzy mogą okazać się Twoimi przyjaciółmi, tylko musisz pozwolić im działać. Zyskasz potrzebne siły i będziesz mógł na nowo rozkwitnąć, tylko wykonaj pierwszy krok i zacznij od początku.

Zobacz Amulety i talizmany dla Skorpiona

STRZELEC

Zyskasz pomoc i prowadzenie w każdej sprawie, jaką przyjdzie Ci załatwić. Nie poddawaj się i pamiętaj, że zawsze masz kogoś, na kim możesz naprawdę polegać. Nie wydawaj osądów, zanim nie poznasz drugiej osoby, pozory mogą okazać się bardzo mylące. Nie bądź skąpy, dziel się tym, czym możesz, a zobaczysz, że ktoś może być dzięki Tobie szczęśliwy. Będziesz miał okazję do brania udziału w korzystnym przedsięwzięciu, skorzystasz Ty i inny, którzy wezmą w nim udział. Stworzycie coś szczególnego. Zyskasz znajomych zna całe życie.

Zobacz Amulety i talizmany dla Strzelca

KOZIOROŻEC

Przyda Ci się cierpliwość, zwłaszcza, jeśli czekasz na rozwiązanie pewnych spraw. Wszystko ma swój czas i miejsce. Nawet, jeśli będziesz miał wrażenie, że nic się nie dzieje, jeśli będziesz odczuwał pustkę, to i tak wiedz, że Wszechświat działa i kieruje do Ciebie to, o czym myślisz. Zwróć więc większą uwagą na swoje pragnienia. Oczyść swój umysł. Zwracaj szczególną uwagę na wszystko, co Cię otacza i unikaj fałszywych ludzi. W Twoim życiu nastąpi przełom. Będziesz miał możliwość skruszyć mury, które tak długo stawiałeś wokół siebie.

Zobacz Amulety i talizmany dla Koziorożca

WODNIK

Czeka Cię odrodzenie. Możesz teraz uwolnić się od schematów myślenia i działania, to pomoże Ci w pełni stanowić o samym sobie. Pozwól sobie płynąć ze strumieniem wydarzeń, pamiętaj, że czasem nie trzeba nic robić. Zajdzie w Tobie głęboka wewnętrzna przemiana. Naucz się przyjmować życie takim, jakie jest i czerpać z niego wszelkie dostępne korzyści. Podejmuj codzienne wyzwania z nadzieją i determinacją, przyciągaj do siebie rzeczy dobre i miej w sercu wiarę, ponieważ to ona jest kreatorką wszystkiego.

Zobacz Amulety i talizmany dla Wodnika

RYBY

Staniesz przed koniecznością podjęcia trudnej decyzji. Pamiętaj, aby wsłuchać się w głos swojej Intuicji, to niezwykły dar, który pozwala na ocenę sytuacji bez emocji, na „trzeźwo”. Znajdź czas na odpoczynek, ciągły bieg może Cię wyczerpać nie tylko psychicznie, ale i fizycznie. Nie porównuj po to, by się z kimś ścigać, ale po to, by wyciągać lekcję w dążeniu do doskonałości, dla samego siebie. Odnajdziesz w sobie źródło swojej mocy, co pozwoli Ci na podejmowanie odważnych i konkretnych działań, co z kolei doprowadzi Cię do osiągania celów, jakie przed sobą postawiłeś.

Zobacz Amulety i talizmany dla Ryb

Ana Moonlight

Dodaj komentarz