Warsztat Merkaba (Kwiat Życia) wg Drunvalo Melchizedeka

tdewinterprowadzi Tom de Winter z Holandii
8-10 lutego w Warszawie

Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niezwykłe możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów połączonych z odpowiednimi mudrami i komendami dotyczącymi prędkości oraz kierunków rotacji pola. Ta pradawna wiedza pochodzi z tradycji Atlantydy, a pośrednio od starożytnych Egipcjan.

Warsztat obejmuje m.in.:naukę medytacji aktywującej pole Merkaba świętą geometrię ciała świetlistego siłę intencji starożytne praktyki oddechowe uzdrawianie wewnętrznego dzieckaOddech Jedności z Matką Ziemią i Ojcem Niebo

Zajęcia są tłumaczone z języka angielskiego na polski.

Merkabę można dowolnie programować (analogicznie do kryształów, które przechowują i przesyłają informacje) do realizacji własnych potrzeb lub dobra całego świata. W polu Merkaba umieszcza się dowolne intencje, dzięki którym można m.in. usuwać napięcia, żyć w harmonii, uzdrawiać oraz nawiązać trwały kontakt z Wyższym Ja. Należy jednak pamiętać, że podstawowym warunkiem doświadczania pozytywnego wpływu Merkaby jest praca z poziomu czystej bezwarunkowej miłości. Regularne praktykowanie Merkaby (nazywanej pojazdem świetlnym) pomaga także w przygotowaniu do przejścia w wyższy wymiar.

Więcej o Merkabie: www.merkaba.pl

Przed uczestniczeniem w zajęciach warto zapoznać się z książką Drunvalo Melchizedeka Pradawna Tajemnica Kwiatu Życia (http://agnieszkajurko.pl/ksiazki.html).

Tom de Winter: nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach bezpośrednio związanych z pracą dla ludzi. Zanim rozpoczął praktykę terapeutyczną (masaż krzyżowo-czaszkowy) był m.in kierownikiem działu kadr w liniach lotniczych KLM. Wprowadza w życie zasadę, że zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania. Studiował nauki społeczne oraz wiedzę ezoteryczną w zakresie rozwoju intuicji, uzdrawiania, aury, tantry. Obecnie bierze udział w pionierskich doświadczeniach z wykorzystaniem aktywności fal alfa ludzkiego mózgu (Biocybernaut Institute).

Przez wiele lat odczuwał brak czegoś istotnego w życiu i kiedy poznał Drunvalo Melchizedeka odkrył swoją misję życiową, której oddaje się z pełnym przekonaniem i otwartym sercem. Już od ponad 15 lat na całym świecie prowadzi warsztat Merkaba (Kwiat Życia) i jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo. Tysiące osób nauczyło się aktywować swoje pola Merkaba, co miało znaczący wpływ na świadomość ludzką, która właśnie teraz przechodzi ważny okres zmian i rozwoju. Tom w 2011 r. uzyskał od Drunvalo także licencję na prowadzenie jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart). Tom od wielu lat prowadzi regularne zajęcia w Polsce oraz od 2009 także warsztaty dla polskich grup w Egipcie, podczas których uczestnicy medytują m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie. Opłata: 790 zł, osoby powtarzające 590 zł. Warunkiem uczestnictwa jest wpłata 250 zl zaliczki.

Miejsce: Warszawa, ul. Towarowa 22, wejście E. Zajęcia w piątek od 18.00 do 21.00, w sobotę i niedzielę od 10.00 do 18.00.

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528

Zdjęcia z warsztatów: http://agnieszkajurko.pl/galeria-link/category/16-merkaba-w-polsce.html

Pełna informacja o warsztacie: http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/552-merkaba-w-polsce.html

Dodaj komentarz