Horoskop Tygodniowy 10.12.2012-16.10.2012

Horoskop-tygodniowyZapraszamy do horoskopu na ten tydzień. 

BARAN

To idealny czas, w którym będziesz mógł zająć się sprawami, które jeszcze nie zostały wyjaśnione i doprowadzić je do końca. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości.

BYK

W nadchodzących dniach będziesz miał wszystkiego w nadmiarze. Zwróć jednak uwagę na to, o co prosisz, bo może się to naprawdę w stu procentach spełnić. Nie zapomnij o sprawach, których rozwiązania się podjąłeś.

BLIŹNIĘTA

W najbliższych dniach o nic nie musisz się zbytnio martwić, wszystko dobrze się ułoży. Uda Ci się przezwyciężyć każdy problem. Stań się kreatorem swojego życia i twórz je po swojemu.

RAK

Bądź teraz uważny, skupiony i czujny. Obserwuj wszystko, co będzie się działo w Tobie, jak i wokół Ciebie. Zyskasz głębszą świadomość na wszystkich poziomach, co otworzy przed Tobą nowe możliwości.

LEW

Zacznij okazywać swoje emocje, pozwól sobie na to. Pamiętaj, że jest to oznaką wielkiej wewnętrznej siły, a nie słabości. Nie noś w sobie poczucia winy, lecz zastanów się, co możesz zrobić teraz.

PANNA

To tydzień, w którym będzie się wiele działo w Twoich uczuciach. Będziesz musiał podjąć bardzo ważną decyzję, pokieruj się przy tym głosem swojej Intuicji.

WAGA

Jesteś gotowy do podjęcia ważnej życiowej decyzji. Musisz być czujny. Dokładnie czytaj wszystkie dokumenty przed ich podpisaniem. Nie ulegaj kompromisom i uważaj na ludzi, którzy chcą Tobą manipulować.

SKORPION

Coś w Twoim życiu ulegnie całkowitemu zburzeniu, musiało to w końcu nadejść. Będziesz mógł teraz zbudować wszystko od samego początku. Otrzymasz wsparcie i prowadzenie w każdej sytuacji.

STRZELEC

To powinien być dla Ciebie spokojny tydzień. Uda Ci się powrócić do harmonii ciała i umysłu. Masz możliwość skupienia się na swoim wnętrzu i odnalezienia tam odpowiedzi na pytania, które nosisz w sercu.

KOZIOROŻEC

To dla Ciebie czas życzliwości i spokoju. Otrzymasz nieoczekiwaną wiadomość od przyjaciela. Nowe informacje przyniosą nowe możliwości. Wykorzystaj je i idź na przód.

WODNIK

Pozwól sytuacjom po prostu dziać się i nie ingeruj w ich przebieg. Obserwuj i wyciągaj swoje własne wnioski. Będziesz miał okazję spojrzenia poza iluzje, którymi otaczasz się na co dzień.

RYBY

Nie bierz teraz na siebie zbyt wielu obowiązków. Otwórz swoje serce i zdaj się na Wszechświat. Nie musisz wszystkiego kontrolować, niech rzeczy dzieją się swoim tempem. Weź teraz swoje życie w swoje ręce.

Ana Moonlight

Dodaj komentarz