Merkaba wg Drunvalo Melchizedeka w Egipcie

tdewinterMedytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa i przy Sfinksie
prowadzi Tom de Winter z Holandii
12-19 kwietnia 2013 w Egipcie

Przeżyj z nami niezapomniane chwile!
Doświadcz potęgi starożytnych miejsc mocy i duchowej transformacji!

Zapraszamy na 11-ty medytacyjny wyjazd do magicznego Egiptu organizowany dla polskich uczestników. Wyjazd zawiera unikalny program obejmujący dwudniowy warsztat oraz już tradycyjnie prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie. Dzięki specjalnemu zezwoleniu od Ministerstwa d/s Starożytności specjalnie dla naszej grupy w piramidzie Cheopsa zostaną otwarte dwie dodatkowe komnaty (Królowej i Dolna), które nie są udostępniane innym turystom mających dostęp tylko do komnaty Króla. Będziemy także medytować bezpośrednio przy Sfinksie. Normalnie turyści oglądają ten posąg tylko z odległego tarasu widokowego. Zwiedzimy Kair, Luksor oraz pojedziemy do uzdrowiciela Adela El Atara. Warsztaty i medytacje są tłumaczone z angielskiego na polski.

banerkwiecien2013-1Od listopada 2011 energia w piramidzie Cheopsa i w innych miejscach mocy w Egipcie stale wzrasta. Jedna z uczestniczek Maria G. dokonała pomiarów energii wg skali Bovisa podczas ostatnich medytacyjnych wyjazdów i wyniki okazały się niesamowite:

Pomiary przed 11.11.2011 (dane znalezione w internecie): Cheops, Komnata Króla 170 000 jednostek Bovisa. Pomiary z dnia 19.11.2011: Sfinks 287 000 / Cheops: Komnata Królowej 494 000 / Komnata Króla 647 000 / Komnata na dole 860 000. Pomiary z dnia 23.03.2012: Sfinks 480 000 / Cheops: Komnata Królowej 790 000; wnęka w ścianie przy wejściu 2 000 000 / Komnata Króla 3 100 000 na skrzyżowaniu przekątnych komnaty / Komnata na dole 2 950 000.

Merkaba to żyjące pole energetyczne człowieka. Aktywacja tego pola otwiera niezwykłe możliwości, od ochrony po uzdrawianie siebie i innych. Medytacja Merkaba to 17 oddechów, połączonych z mudrami i komendami dotyczącymi prędkości i kierunków rotacji pola, wiedza pochodzi z tradycji Atlantów, a pośrednio od Starożytnych Egipcjan.

Warsztat obejmuje m. in.:

naukę medytacji aktywującej pole Merkaba
świętą geometrię ciała świetlistego
siłę intencji
starożytne praktyki oddechowe
uzdrawianie wewnętrznego dziecka
Oddech Jedności

Więcej informacji o Merkabie i świętej geometrii: www.merkaba.plCo ciekawego przeżyliśmy na poprzednich wyjazdach w Egipcie:relacje: http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-artykuly.htmlzdjęcia: http://agnieszkajurko.pl/index.php/galeria-link.htmlfilm: Medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz w świątyni Karnak cz.1 http://www.youtube.com/watch?v=f2LcmNl1JOU&;feature=relatedcz.2 http://www.youtube.com/watch?v=FuZBS-Xz2Wc&;feature=related

Program12 kwietnia: przelot do Hurghady13 kwietnia: warsztat Merkaba14 kwietnia: warsztat Merkaba,15 kwietnia: Kair: muzeum narodowe, dzielnica koptyjska, prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa (2 godz.) oraz przy Sfinksie (1 godz.)16 kwietnia: dzień wolny: możliwa wycieczka lokalna na pustynię17 kwietnia: zwiedzanie Luksoru: Dolina Królów, świątynia Hatszepsut; wizyta u uzdrowiciela Adela El Atara18 kwietnia: świątynia Karnak w Luksorze, jazda dorożkami, bazar orientalny19 kwietnia: wylot z Hurghady

Istnieje możliwość dla osób mieszkających w innych krajach dołączenia do naszej grupy bezpośrednio już w Hurghadzie.

Zapisy i informacja: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528

Uwaga: ograniczona liczba miejsc!

Pełna informacja: http://agnieszkajurko.pl/tom-de-winter-warsztaty/571-merkaba-egipt.html

Dodaj komentarz