Wkraczamy w nowy, trwający 26 tysięcy lat cykl Ziemi

koniec-czasu-2012Dziś 21 grudnia 2012 roku, o godzinie 23:11 czasu meksykańskiego (czyli dla nas będzie to już poranek 22 grudnia, godzina 6:11) stanie się coś wyjątkowego. Nie tylko skończy się kalendarz Majów, ale w tym czasie Ziemia, Słońce i Centrum naszej Galaktyki ustawią się w jednej linii i to się nie powtórzy ponownie przez następne 25.625 lat!
W tym momencie, który zdarza się raz na 26 tysięcy lat, Serce Ziemi, Serce Słońca i Serce Naszej Galaktyki , jako żyjące istoty, będą w intymnym połączeniu. Z tego połączenia musi narodzić się coś nowego, gdyż 22 grudnia 2012 zacznie się Nowy Cykl Ziemi.

Majowie twierdzą, że my, ludzie, mamy przejść przez wielkie zmiany, zmiany w świadomości. Staniemy się czymś całkowicie nowym, nowym gatunkiem z nowym sposobem odbierania rzeczywistości. Właśnie na tym polega niezwykłość daty 21 grudnia 2012 – wtedy ma odbyć się zmiana w ludzkiej świadomości, którą nazywamy wniebowstąpieniem.Ludzka świadomość dosięga wąskiego punktu w czasie, kiedy ewolucja ludzkości przyśpiesza niesamowicie i przeskoczy na nowy poziom świadomości. Stajemy się czymś więcej niż to, co teraz nazywamy człowiekiem.

Z informacji, do których dotarł Drunvalo Melchizedek, wynika, że według Majów istnieje okno czasu wokół daty 21 grudnia 2012, które Majowie nazywają Koniec Czasu. Pozostanie otwarte przez około 7-8 lat. Okno to pojawiło się ok. 24 października 2007, ale nie wiadomo dokładnie, kiedy zniknie. Jeśli czas otwarcia okna trwa ok. 8 lat, to zamknie się ono w okolicach listopada 2015 roku. Z pewnością jednak, w tym momencie, żyjemy w okresie zwanym Koniec Czasu.

Mając to na uwadze, prawdopodobieństwo tego, że przepowiednie Majów spełnią się dokładnie 21 czy 22 grudnia, czego spodziewa się wiele osób, jest raczej małe. To co ma się wydarzyć, będzie miało miejsce w trakcie Końca Czasu – czyli w dowolnym momencie od teraz do listopada 2015 roku.Jeśli więc ani dziś, ani jutro świat nie doświadczy niczego spektakularnego i nie skończy się, to wcale nie oznacza, że Majowie i szeroka rzesza ezoteryków się myliła. To tylko znak, że właściwy czas jeszcze nie nadszedł, ale zmiana jest nieunikniona.

Jedna rzecz jest pewna – 22 grudnia 2012 rozpocznie się Nowy Cykl, trwający 26 tysięcy lat, a my wszyscy jesteśmy świadkami tych czasów. W całej znanej historii ludzkości nie było tak szczególnej chwili. Żyjemy w wyjątkowym czasie i osobiście mamy możliwość doświadczenia narodzin Nowe Ziemi i Nowego Człowieka!Pozostaje nam więc cieszyć się końcem świata i radować się z narodzin Nowej Ziemi i Nowego Człowieka!

Łukasz Kierus

Dodaj komentarz