Gwiezdna telepatia

KosmicznaTelepatiaPrzyjmujemy za pewnik w odróżnieniu do niektórych osób, że gdzieś tam daleko istnieje inne życie. Sami jednak nie spotkaliśmy się twarzą w twarz z innymi cywilizacjami ale wierzymy, co wzbogaca nasz światopogląd. Mogą istnieć jednak różne istoty czy to z innych wymiarów czy planet. Jedne są złe inne dobre. Istnieje też pewnie cała gamma innych charakterystyk czy podejścia do nas jako ludzi. Ponoć jedni chcą nas wykorzystać, a inni pomóc. Musimy zdać sobie sprawę, że jeżeli istnieją to tak naprawdę ze wszystkimi jesteśmy połączeni w pewien sposób.

Mimo odległości jaka nas dzieli czy innych problemów w komunikacji, niektóre istoty znalazły sposób na kontakt z nami czy to za pośrednictwem kanałów ludzkich lub manifestując się na naszej planecie. Pytanie jakie mnie interesuje brzmi następująco. Dlaczego oni mogą się z nami kontaktować za pomocą gwiezdnej telepatii, a my sami z sobą nie możemy tak rozmawiać? Możliwe, że możemy tylko odbywa się to na innym poziomie.

Często jest tak, kiedy żyjemy z bliską nam osobą, to czujemy kiedy dzieje się coś nie tak. Nie potrafimy tego wytłumaczyć ale coś nam mówi, że dzieje się coś złego. Gdybyśmy umieli w sobie wyszkolić jakoś ten głos to może słowa nie byłyby już potrzebne. Pomyślcie ile niewypowiedzianych rzeczy i myśli dałoby się w ten sposób przekazać. Nasz język jest zbyt ubogi. Często tak mam kiedy przychodzą do mnie różne dziwne uczucia, to czuje, że w żaden sposób nie mógłbym ich wysłowić, mimo, że na jakimś poziomie je rozumiem.

Skoro wszyscy jesteśmy połączeni to dlaczego porozumiewamy się słowami? Mowa ludzka kojarzy mi się w taki sposób, że tylko pogłębia iluzję tego, że jesteśmy rozdzieleni. Buduje podziały i jest często źle rozumiana. A gdyby tak przełączyć się na komunikację poza werbalną? Teraz pytanie jak możemy to zrobić? Czuje, że to jest dla nas coś naturalnego. Możliwe, że powinniśmy rozwinąć naszą intuicję jak też wyczulić się na drugą osobę. Dlaczego inne cywilizację mimo takiej czy innej odległości kontaktują się z nami w ten sposób?

Na pewno na świecie żyją ludzie, którzy posiadają zdolność telepatii. Choć samo słowo telepatia jest tu źle kojarzone, ponieważ przychodzi na myśl czytanie w myślach. Nie, chodzi o samo odczuwanie wszystkiego co chce nam przekazać druga osoba, przekaz słowny jak i ten drugi. Często jest tak, że wśród rodzeństwa czy przyjaciół istnieje swoista telepatia. Kiedy druga osoba dokładnie wie co jej przyjaciel chce jej przekazać, a czego osoby trzecie nie rozumieją.

Nie bez przyczyny jesteśmy ze sobą połączeni w taki czy inny sposób. Grunt to nauczyć się to wykorzystywać. Język werbalny towarzyszy ludziom od bardzo dawna. Przyszedł czas by iść do przodu razem z naszą ewolucją i wkroczyć w nową komunikację.

Wszystko to tylko jest jedynie teorią ale może sami bez pomocy innych cywilizacji powinniśmy dojść do tego jak mamy używać naszego potencjału. Możliwe, że wszystko przyjdzie samo z czasem lecz dlaczego mamy nie próbować metodą prób i błędów i odkrywać co możemy zrobić.

Nie pisałbym tego wszystkiego gdybym sam tego nie doświadczył. To co mam na myśli to stworzenie takiej telepatycznej więzi między każdym człowiekiem nie tylko naszymi bliskimi, bowiem każdy jest naszym bratem i naszą siostrą. Jeśli jeszcze tego nie widzicie, to nasuwa się pytanie skąd tak w ogóle możemy wszyscy jako świadomość pochodzić? Nasuwa mi się tylko jedna odpowiedź. Wszystko pochodzi od źródła, czyli w gruncie rzeczy jesteśmy jednością. Oczywiście wasze odpowiedzi mogą być inne i każdy musi to uszanować, bo nie twierdzę, że znam prawdę, mówię tylko o swoich odczuciach i tego co doświadczyłem.

Jeśli w jakiś sposób uda się to wyszkolić będziecie w zupełnie inny sposób rozmawiać z ludźmi. Będziecie wiedzieć kiedy, ktoś was okłamuje, jakie ma intencje względem was, a także w pełni zrozumiecie tak jak on co chce wam przekazać.

Nie znam niestety sposobu w jaki można to wyszkolić ale myślę, że małymi krokami każdy to w sobie odkryje, a może już to odkryliście? Mam wrażenie, że to jest nasza przyszłość. Jeśli wyszkolimy w sobie wrażliwość na takie rzeczy, to uważam, że na tym będzie polegać nasza komunikacja. Wszystko jest jeszcze przed nami. Posiadamy ogromny potencjał jako istoty ludzkie.

Adrian Czochański

Dodaj komentarz