Oficjalne podziękowanie za cykl naszych artykułów „Majowie i tajemnica roku 2012” od ekipy projektu Shift of the Ages

podziekowanie-majowieParę dni temu ekipa projektu Shift of the Ages podziękowała mi na swojej oficjalnej stronie na facebooku za cykl artykułów o przesłaniu przywódcy Majów Wandering Wolfa pt. „Majowie i tajemnica roku 2012”. Dostałam również emaila z podziękowaniami w którym poinformowano mnie, że linki do artykułów zostaną przekazane dalej za pośrednictwem SOTA. Doceniono pracę na rzecz rozpowszechnienia prawdziwych informacji o zmianie epok również w polskim społeczeństwie i wyrażono ogromną wdzięczność za nasze przysłużenie się do sprawy, która jest obecnie tak ważna dla Majów jak i całego świata.

Zachęcam każdego z Was do odwiedzenia oficjalnej strony projektu współpracującego ze Starszyzną Majów z Gwatemali www.shiftoftheages.com. Tam dowiecie się zawsze bieżących informacji związanych ze zmianą oraz do 15 stycznia 2013 obejrzycie film kręcony przez ekipę projektu Shift of The Ages, która jest przedstawieniem wypełniania przepowiedni starożytnych Majów przez ich obecnego duchowego przywódcę oraz oficjalnego Strażnika Wiedzy (Mayan Day Keeper – An Aj Q’ji) – Don Alejandra Cirilo Perez Oxlaj (Wandering Wolfa).

Kto jeszcze nie czytał naszego sześcioczęściowego cyklu artykułów o Majach i ich przepowiedni zapraszam do naszej zakładki „Świadomość”, a następnie „Rok 2012”. Rozpowszechniajcie te informacje dalej ponieważ od tego zależy poszerzenie świadomości ludzi na całym globie. Pamiętajcie, że to my sami jesteśmy zmianą i wprowadzamy ją wspólnie. Każdy z nas proszony jest o wsparcie zmiany epok.

In Lak’ech Ala K’in

Beata „Driada” Jeleniewicz

Dodaj komentarz