Pierwsze Otwarte Spotkanie Internetowe Społeczności Projektu Infinitus!

chatSpołeczność jeszcze wszystkim. Społeczność to podstawa budowania i rozwoju. Od jakości społeczności zależy nasza wspólna przyszłość jako całej ludzkości.
Dlatego właśnie intensyfikujemy działania zbliżające do siebie ludzi, pomagające wspólnie wymienić się opiniami, oczekiwaniami i wspólnie tworzyć.

Już w tą niedzielę o 20:00 zapraszamy na pierwsze otwarte spotkanie dla wszystkich sympatyków Projektu Infinitus, które odbędzie się przy użyciu komunikatora głosowego Team Speak 3.
Wszelkie instrukcje i porady znajdziecie na dole newsa.

Dlaczego spotkanie na komunikatorze głosowym?Ponieważ usłyszeć się to znacznie więcej niż tylko przeczytać. Chcemy porozmawiać o Waszych spostrzeżeniach, o tym co Wam się podoba, czego poszukujecie, jakie macie pomysły na rozwój i co możemy wspólnie zaproponować.

Spotkanie będzie prawdopodobnie jednym z pierwszych. Zdajemy sobie sprawę, że informacja na 2 dni przed spotkaniem może być dla niektórych za późno, ale każda osoba się liczy i każdy głos. Jeśli będzie kilka osób i spotkanie się uda to będą kolejne.

A więc niedziela 27 stycznia godzina 20:00

Oto instrukcja krok po kroku jak wziąć udział:

0. Po pierwsze i najważniejsze musisz mieć mikrofon, bez tego ani rusz. Obecnie mikrofon możesz kupić niemal w każdym kiosku, czy sklepie ze sprzętem elektronicznym za około 10 zł. Więc jeśli brak Ci mikrofonu to 10 zł lub coś koło tego to jest raczej żadna przeszkoda prawda? 🙂

1. Wchodzimy tu: http://www.teamspeak.com/?page=downloadsPobieramy program z pierwszego lub drugiego linku od góry zależnie czy mamy Windowsa 32 czy 64 bitowego.

2. Instalujemy klikając dalej dalej itd.

3. Gdy już mamy zainstalowany TS3 Musimy wpisać dane serwera z którym się będziemy łączyć. – Klikamy zakładkę u góry po lewej Conections- Wybieramy pierwsze czyli Conect- W pierwszej linijce czyli Serwer Adress wklejamy: kapitanteemo.net-speak.pl:3340- W polu Nickname wpisujemy swój pseudonim lub imię etc.- Gdy jesteśmy gotowi do wejścia na serwer klikamy w owej ramce Conect (na dole).

4. Ok wylądowaliście w poczekalni z której my Was o tej 20stej już przeniesiemy na właściwy pokój na którym będzie odbywała się nasza rozmowa.

5. Ostania ale bardzo ważna rzecz to aby ustawić sobie aktywacje mikrofonu za pomocą przycisku, a nie aktywację głosem jak to jest domyślnie. W tym celu:- Górna zakładka Setting- Na dole Options- Po lewej na liście opcji trzecia od dołu czyli Hotkeys- Tu mamy „pusth to talk” klikamy dwa razy myszką- następnie w okienku, które się pojawiło na górze mamy linię pustą – tam klikamy dwa razy po czym naciskamy na klawiaturze przycisk, który ma nam służyć do aktywowania głosu (trzymacie go gdy mówicie). Ja preferuję klawisz tylda ale może być dowolny inny, ważne aby nie był to klawisz którego używacie podczas pisania etc. Klikacie ok i to wszystko.

Dla tych dla którym wydaje się to skomplikowane – to jednorazowa konfiguracja a coś co się przyda na dłużej. 🙂 W razie problemów postaramy się pomóc. W razie W piszcie na na czacie Projektu Infinitus.

Zapraszamy do obecności. Każda osoba jest ważna.

Dodaj komentarz