Dziś pełny start The People Voice czyli alternatywnej TV Davida Icke’a

TPVStartujeDziś o godzinie 18:00 naszego czasu startuje w pełnym wymiarze alternatywna telewizja pod wodzą Davida Icke’a czyli The People Voice. Jakiś czas temu odbył się swoisty przed star, ale z racji potrzeby zdobycia odpowiedniej licencji na nadawanie oficjalny start TV z pełnym wymiarem godzin wyznaczono na dziś czyli 25 grudnia 2013 roku. Już od 18:00 naszego czasu będziemy mogli oglądać pełną stale nadawaną ramówkę.

Przyznam, że od czasu premierowego eventu przedstartowego, czyli pierwszego razu gdy The People Voice można było zobaczyć w internecie, nie wracałem przez te dni sprawdzić, czy pojedynczo nadawane co kilka dni programy ustrzegły się problemów technicznych jakie miano na początku. Dziś więc będzie dla mnie i zapewne dla wielu z Was dzień w którym zobaczymy, jakie (i czy) poczyniono poprawi od przedstartowego eventu, ale co przede wszystkim ważne od dziś będzie można codziennie oglądać nowe programy The People Voice.

Przypomnijmy, że inicjatywa The People Voice w pełni finansowana jest z wolnych datków przez ludzi z całego świata i stanowić ma niezależną międzynarodowa platformę informacyjną tematyki alternatywnej i swoisty głos ludzi których mainstreamowe media często starają się zagłuszyć.

Strona tv znajduje się tutaj: http://thepeoplesvoice.tv a na górze macie przycisk „Watch now” do oglądania.Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów The People Voice.

Dodaj komentarz