David Icke wzywa do przebudzenia!

Po bestsellerowej I części Tropienie lwa, David Icke – najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji – prezentuje kolejny tom rewolucyjnej teorii spiskowej wszech czasów! Wzbogacony kolorową wkładką z galerią ezoterycznych obrazów samego Neila Hague’a, odsłania istotę szokujących poglądów i nietuzinkowych teorii autora.

Tom II Przebudzenie lwa to przepełniony jeszcze większą dawką prowokujących i szokujących informacji manifest do ludzkości – o przebudzenie, odrzucenie jarzma niewoli i sprzeciwienie się manipulacjom finansowym, politycznym i medialnym elit rządzących oraz niebezpiecznie nasilającym się atakom terrorystów, satanistów i członkom innych organizacji globalnej konspiracji. Spisany językiem bezpośrednim i nieskrępowanym politycznie, odziera z maski idealizmu świat, w którym żyjemy.

Książka posiada spis osób, które są odpowiedzialne za globalne spiski i największe zbrodnie (zawiera także wstrząsające wyznania pewnego satanisty!), przedstawia szeroki wachlarz zagadnień – począwszy od naukowych doniesień o strukturze rzeczywistości, poprzez mechanizmy działania mózgu ludzkiego, największe oszustwa ludzkości, a skończywszy na opisie wizerunku i działań obcej gadoidalnej rasy – półludzi, półgadów – Reptialian, którzy – zdaniem Icke’a – stworzyli machinę globalnej konspiracji sterującej ludźmi m.in. poprzez oszustwa klimatyczne czy kreację pustego pieniądza w systemie bankowym.

Po przedstawieniu w pierwszej części Tropienie lwa alternatywy oficjalnej wersji historii i zapoznaniu Czytelników z rozmiarami tej złowrogiej machiny, w drugim tomie Przebudzenie lwa David Icke wzywa do przebudzenia, pokazuje sposoby, jak przeciwstawić się niewoli –zarówno fizycznej, jak i psychicznej, odzyskać pełen potencjał twórczych możliwości i namawia do wzięcia odpowiedzialności za swój los.

 

Czas, by ten uśpiony lew, jakim jest ludzkość, wreszcie się obudził!

Galeria okno

 

 

David Icke – prezenter telewizyjny, który za głoszenie teorii spiskowych o Reptilianach, gadziej rasie rządzącej światem, stał się najbardziej wyśmiewaną postacią w brytyjskiej historii. Przez dłuższy czas poniżano go i prześladowano, dlatego wycofał się z życia medialnego. Nie ustał jednak w trudach publikowania książek, w których wyjaśnia swoje poglądy – mieszankę filozofii duchowej i apokaliptycznego konspiracjonizmu. Dziś jest już autorem ponad 20 pozycji. Do 2009 roku Polacy mogli zapoznać się jedynie z książką Wolność. Przewodnik dla robotów. Kilka lat później, dzięki wytężonej pracy wydawnictwa Illuminatio, w 2013 roku ukazała się książka Największy sekret, uznawana za dzieło życia Icke’a. W kilka miesięcy po jej premierze stała się bestsellerem, a media prześcigały się w publikowaniu o niej nowych doniesień! Dziś David Icke, który uruchomił niedawno telewizję „The Voice People” (Głos ludu), uznawany jest za najodważniejszego propagatora idei antyglobalnych i największego skandalistę XXI wieku.

Dodaj komentarz