Jakie jest niebo?

Podążając różnymi drogami, prędzej czy później zadasz sobie to jedno z najczęściej nurtujących ludzkość pytań o to, jakie jest niebo i czy w ogóle istnieje. Rzeka twojego życia ma mnóstwo rozgałęzień i odnóg, w które zdarzało ci się zboczyć. Im bliżej kresu drogi, tym częściej pojawiają się myśli dotyczące tego, co będzie dalej. Co czeka nas po śmierci i czy w ogóle jest po niej COŚ? Przygrywać nam będzie „Highway to Hell” czy „Stairway to Heaven”?

Ludzie twierdzą, że niebo istnieje naprawdę. Nie ma powodu, by nie wierzyć tym, którzy przeżyli doświadczenia z pogranicza życia i śmierci. Colton Burpo, kilkulatek, który przeżył śmierć kliniczną, w taki sposób opisuje to, co zobaczył po drugiej stronie:
Rewelacje na temat swojej rzekomej wizyty w niebie Colton zaczął wygłaszać zupełnie nieoczekiwanie, ale rzeczowo. Pewnego dnia, bawiąc się na podłodze, wyciągnął ze stosu zabawek plastikowego konia, podniósł go do góry i oświadczył:
– Hej, tato, wiesz, że Jezus ma konia?
– Konia?
– Tak, tęczowego konia. Głaskałem go. Tam jest tak kolorowo.
– Gdzie jest tak kolorowo, Coltonie?
– W niebie, jest tam dużo kolorów, ludzi i zwierząt.
Po raz pierwszy Todd uświadomił sobie, że Colton mówił nie tylko o opuszczeniu ciała w szpitalu, ale też o opuszczeniu samego szpitala!
– Byłeś w niebie? – wykrztusił Todd, usiłując zachować opanowanie.
– No tak, tato.

Mały Colton zaskoczył wszystkich, szczegółowo zdając relację ze swego pobytu w niebie i wymieniając spotkane tam osoby. Jego słowa wprawiły w osłupienie nie tylko rodziców, którym relacjonował i opisywał zmarłych jeszcze przed jego narodzinami członków rodziny, których nigdy nie poznał.

Jak wygląda niebo? Co jest po drugiej stronie? Kogo można tam spotkać? SQuire Rushnell w książce „Boski kompas” przedstawia wiele nieprawdopodobnych świadectw, które utwierdzają nas w przekonaniu, że NIEBO ISTNIEJE NAPRAWDĘ!

 

boski kompas

Dodaj komentarz