Recenzja książki Kindness Boomerang. 365 sposobów, jak zmienić świat i siebie

„Kindness Boomerang. 365 sposobów, jak zmienić świat i siebie” to całkiem nowa propozycja skrywająca piękne motywujące cytaty. Książka autorstwa Orly Wahba to nie tylko kalendarz pełen pokrzepiających słów, ale także sposób, aby zmieniać swoje życia każdego dnia. Dzięki tej książce można codziennie robić coś dobrego dla siebie i innych i zadbać o dobro, które kiedyś do nas powróci. Kindness Boomerang to także świetny pomysł na prezent dla siebie, lub najbliższych nam osób.


Dobro zamknięte w książce „Kindness Boomerang”

Każda strona książki „Kindness Boomerang. 365 sposobów, jak zmienić świat i siebie” zawiera motywujące cytaty, które warto przeczytać ze zrozumieniem i zastosować w swoim życiu. Autorka pozycji poleca, aby codziennie robić chociaż jeden dobry uczynek, w myśl reguły, że dobro raz popełnione do nas wraca, należy więc zadbać o dobrą karmę. Ciepłe cytaty, które umieszczono na stronach książki, pomagają znaleźć w sobie siłę i walczyć ze słabościami. „Kindness Boomerang. 365 sposobów, jak zmienić świat i siebie” to książka wyjątkowa, która pokazuje, że aby zmieniać świat, trzeba najpierw zacząć od siebie i od swojego otoczenia.

Rok dobrych emocji z Kindness Boomerang. 365 sposobów, jak zmienić świat i siebie

Książka „Kindness Boomerang. 365 sposobów, jak zmienić świat i siebie” ma aż 365 stron i każdemu daje szanse na pozytywne podejście. Motywujące cytaty i pomysły na dobre uczynki tworzą spójną i przemyślaną treść, która staje się lekturą idealną na zły humor, gorszy dzień lub czas zwątpienia w swoje siły. 365 wskazówek, zawartych w książce, to baza dobrych relacji z najbliższymi osobami i otoczeniem. Stosując się do propozycji Orly Wahba, można zrobić coś dobrego nie tylko dla siebie, ale także środowiska, w którym funkcjonujemy.

Bumerang serdeczności – nie tylko motywujące cytaty

Przede wszystkim jednak książka „Kindness Boomerang. 365 sposobów, jak zmienić świat i siebie”, ma szansę stać się ulubioną lekturą, przynoszącą rozrywkę i ukojenie. Warto mieć ten wyjątkowy kalendarz na swojej półce i często do niego powracać. Forma książki pozwala także nosić „Kindness Boomerang…” zawsze przy sobie. Piękne wydanie ksiażki przyciąga wzrok i sprawia, że pozycja ta jest także idealną propozycją na prezent. Warto ofiarować ją komuś, kto potrzebuje pokrzepienia i siły.

„Kindness Boomerang. 365 sposobów, jak zmienić świat i siebie” pokazuje nam, że pozytywne podejście do życia i rozsiewanie swojej uprzejmości może mieć istotny wpływ na wiele spraw. Wskazówki Orly Wahba to gotowy plan działania i skuteczne rozwiązania, które warto przemycić do życia codziennego. Książka skłania także do refleksji nad swoim życiem, relacjami z bliskimi i nastawieniem.

Książkę możesz kupić w CzaryMary.pl: https://www.czarymary.pl/p_943202_kindness_boomerang_365_sposobow_jak_zmienic_swiat_i_siebie_orly_wahba

Dodaj komentarz