Twój rok z Bullet Bookiem – kreatywna organizacja

Twój rok z Bullet Bookiem to wspaniały sposób na kreatywną organizację swojego czasu. Dlaczego? Dowiesz się o tym po lekturze poniższego wpisu!

Twój rok z Bullet Bookiem Kalendarze i planery stały się bardzo popularne, ze względu na blogerki, które używają ich, aby planować swoje aktywności. Na rynku możemy znaleźć multum podobnych planerów, jednak najbardziej kreatywnym z nich jest zdecydowanie Bullet Book, nawiązujący do techniki Bullet Journal. Chodzi o to, aby samodzielnie stworzyć swój planer i umieścić w nim spersonalizowane notatki, nakładki i dekoracje. Pozycja autorstwa Zennor Compton „Twój rok z Bullet Bookiem” to źródło inspiracji dla wszystkich, którzy obok efektywnej organizacji, cenią sobie także twórczą kreatywność.

Stwórz swój kreatywny Bullet Book!

Tworzenie własnego planera Bullet Journal może być niezwykle pasjonującym i zajmującym zajęciem. Jednak, aby nie pogubić się w zawiłym systemie planowania, warto sięgnąć po książkę „Twój rok z Bullet Bookiem”, dzięki której szybko opanujemy podstawy tej techniki. Autorka w przyjemny i przystępny sposób pokazuje, jak czerpać radość z tworzenia i urozmaicić swój notes dzięki przydatnym listom, takim jak na przykład książki do przeczytania, produkty do kupienia czy tak zwany habit tracker, który umożliwia śledzenie i kontrolę nawyków. Bullet Book w koncepcji Zennor Compton może stać się także uroczym pamiętnikiem, albumem i zbiorem osobistych wspomnień.

Motywacja przede wszystkim

Zennor Compton pokazuje, że nudne kalendarze i planery należy odłożyć na półkę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponuje całkiem nowy sposób efektywnej organizacji. Autorka wyznaje zasadę, że dziennik, który stworzymy samodzielnie i dopasujemy do siebie, będzie nam służył lepiej, niż przypadkowo wybrany w sklepie notes. Odhaczanie kolejnych aktywności, śledzenie nawyków, czy organizacja weekendu może być niezwykle motywująca i satysfakcjonująca, kiedy odbywa się w pięknym, spersonalizowanym notesie typu Bullet Book. Projektowanie własnego Bullet pamiętnika może na samym początku wydawać się trudne, jednak z książką „Twój rok z Bullet Bookiem”, każda stron wygląda piękniej. Autorka proponuje nie tylko gotowe motywy i projekty, ale też kompletne wzory stron i list do przekopiowania i zaadaptowania we własnym dzienniku!

Podsumowanie – czy kupić „Twój rok z Bullet Bookiem”?

Książka „Twój rok z Bullet Bookiem” jest skarbnicą inspiracji dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z dziennikiem Bullet Journal. Jej największą zaletą jest to, że wskazówek i porad nie trzeba brać dosłownie, a wręcz wskazane jest interpretowanie ich zgodnie z własnymi preferencjami. Efektem będzie piękny, a co najważniejsze samodzielnie wykonany dziennik, który ułatwi codzienną organizację. Jestem na TAK! 🙂 Książkę można kupić w CzaryMary.pl: https://www.czarymary.pl/p_941510_twoj_rok_z_bullet_bookiem_zennor_compton

Dodaj komentarz