Wdzięczność jest rzeczą ważną…

Kiedy słyszymy podziękowania, zawsze robi nam się raźniej i czujemy się spełnieni i docenieni. Wszechświat również kocha podziękowania – odczuwając wdzięczność, otwieramy nasze serca i łączymy się z anielskimi pomocnikami. Zdecydowanie łatwiej jest narzekać na wszystko, co nie jest zgodne z naszymi oczekiwaniami lub sprawia nam problemy. Istnieje wiele metod wyrażania wdzięczności i wcale nie są one czasochłonne ani nie wymagają dużego wysiłku – możesz zacząć już dziś.

m1

 

Jak to zrobić? Za pomocą trzech prostych kroków:

  • Zacznij swój dzień od wyrazów wdzięczności! Pomyśl o wszystkich rzeczach, za które jesteś wdzięczny, i potem o tych, za które chciałbyś być wdzięczny w przyszłości. Na przykład: „Jestem wdzięczny za bezpieczną drogę do pracy, jestem wdzięczny za dobre miejsce parkingowe, jestem wdzięczny za dobrą komunikację dzisiaj”.
  • Zapisz wszystkie swoje błogosławieństwa na kawałku papieru albo w pamiętniku i zamieść je w Internecie lub włóż do słoika
  • Sporządź listę pięciu błogosławieństw, którymi już zostałeś obdarzony, i pięciu takich, które chciałbyś stworzyć. Dasz radę!

 

Więcej na temat wdzięczności i skutecznego porozumiewania się z aniołami i wszechświatem przeczytasz w książce „Anielskie modlitwy” autorstwa Kyle’a Graya – słynnego Zaklinacza aniołów.

Dodaj komentarz