Horoskop tygodniowy: 7.05.2012 – 13.05.2012

Horoskop-tygodniowyBARAN
To dla Ciebie idealny czas na wyjście do ludzi. Nie izoluj się teraz, czas rozpocząć działania wspólnie z innymi ludźmi. Nowe kontakty mogą wiele zmienić w Twoim życiu osobistym i zawodowym. Skorzystaj z tego.

BYK
Zaufaj sobie i temu, co dzieje się teraz w Twoim życiu. Pozbądź się poczucia winy, a jeśli już ponosisz za coś odpowiedzialność, to zastanów się, co możesz zrobić, by poprawić swoją sytuację.

BLIŹNIĘTAZmniejsz teraz nieco swoją kontrolę, nie da się wszystkiego kontrolować jednocześnie, zresztą – nie ma takiej potrzeby. Pozwól sobie na swobodę działania. Nie poddawaj się przeciwnościom i kontroluj tylko to, co jest naprawdę ważne.

RAKW Twoim życiu nastąpi przełom. To idealny moment na dokonanie właściwych wyborów i zerwanie z utartymi schematami myślenia i działania. Pojawią się przed Tobą nowe możliwości, skorzystaj z nich.

LEWZacznij tworzyć swoje życie dokładnie tak, jak tego pragniesz. Jesteś w stanie to zrobić. Możesz osiągnąć każdy cel, który sobie wyznaczysz, musisz tylko bardziej uwierzyć we własne możliwości. Nie dokonuj pochopnych ocen ludzi i sytuacji.

PANNAMasz teraz możliwość zerwania z utartymi schematami i stereotypami. Uwolnij się od nich, a Twoje życie stanie się łatwiejsze. Wsłuchaj się w swoją wewnętrzną ciszę. Twój wewnętrzny głos ma Ci wiele do powiedzenia.

WAGAW sprawach, których nie jesteś w stanie sam rozstrzygnąć, zwracaj się do swojego wnętrza, a znajdziesz tam poszukiwane odpowiedzi. Nie trzymaj się kurczowo przeszłości, ona już minęła. Żyj tu i teraz, i staraj się nie popełniać błędów z przeszłości.

SKORPIONPrzyda Ci się teraz chwila izolacji. W samotności będziesz mógł uwolnić nagromadzone emocje, na przykład poprzez łzy. Zyskasz głębszą świadomość i samoświadomość. Możesz zacząć żyć pełnią życia.

STRZELECOdniesiesz sukces i nawet jeśli według Twojej oceny będzie on mały, doceń go i ciesz się nim. Duże sukcesy zaczynają się właśnie od tych najmniejszych powodzeń. To dobry czas na uzdrawianie zarówno fizyczne i psychiczne, jak również na uzdrawianie relacji z innymi ludźmi.

KOZIOROŻECMoże Ci się wydawać, że Twoje życie jest całkiem zwyczajne, a każdy dzień nudny i taki sam jak wszystkie minione dni. Zacznij dostrzegać niezwykłości, które wydarzają się w każdej chwili, a Twoje życie nabierze barw. Pozwól sobie na radość i zabawę.

WODNIKNie odkładaj żadnej decyzji na później. Teraz jest najlepszy moment, który może się już nie powtórzyć, a kolejna okazja nie będzie aż tak dobra, jak teraz. Płyń ze strumieniem swojego życia.

RYBYNie bierz na siebie zbyt dużego ciężaru, bo możesz nie dać sobie ze wszystkim rady, a do Twojej frustracji dojdzie jeszcze wyczerpanie psychiczne. Czeka na Ciebie obfitość w całej swojej okazałości, przyjmij ją.

Dodaj komentarz