Szamańsko-dźwiękowe warsztaty z Shirlie Roden

ShirlieRodenTo będzie niezwykły tydzień obejmujący dźwięk, relaksację, oczyszczanie wzorców a przede wszystkim pracę z uzdrawiającą mocą natury. W trakcie pobytu odnowisz połączenie z Matką Ziemią, nawiążesz kontakt z Stojącym Ludem (drzewami) i przetransformujesz swoją energię poprzez pracę z Żywiołami Natury.

Będziesz nucić, wydawać dźwięki i tak jak rdzenni Indianie będziesz tańczyć z żywiołami Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi. Połączysz się z Naturą i pod jej wpływem spiszesz lub namalujesz osobisty przekaz. Otworzysz Głos i Serce na Jedność ze wszystkim co Cię otacza.

Matka Ziemia i Żywioły Nnatury
szamańsko-dźwiękowe warsztaty z Shirlie Roden

25 – 31 sierpnia 2012 w Magicznym Dworze k/Częstochowy

Program:• śniadanie• warsztat• obiad• popołudnie wolne• kolacja• wieczorna relaksacja lub medytacja z dźwiękiem

Sobota: wieczorna relaksacja z dźwiękiem

Niedziela: Żywioł PowietrzaZrozumiesz siłę własnego oddechu. Nauczysz się oczyszczać i podnosić poziom energii swojego ciała oraz uwolnisz emocje.

Poniedziałek: Matka Ziemia czyli Potęga NaturyPołączysz się z Matką Ziemią i uzdrawiającą mocą żywiołów zgodnie z ziemskimi cyklami śmierci i odrodzenia. Pozwolisz przeszłości odejść a Twój Umysł, Ciało i Dusza odrodzi się na nowo.

Wtorek: Uzdrawiająca Moc WodyŻywioł Wody oczyści Ciebie na głębokim poziomie. Użyjesz dźwięku, aby pozytywnie zaprogramować wodę do picia i oczyszczania. „Naładujesz” także wodę cechami, których najbardziej potrzebujesz np. miłość, radość, obfitość, harmonia, bezpieczeństwo, czysta bezwarunkowa miłość. Pamiętaj, że Twoje ciało to w ok. 70% woda i picie takiej wody zmieni Twoje ciało na poziomie komórkowym.

Środa: Odkryj swój ogieńŻywioł ognia reprezentuje zarówno Twoje pasje jak i gniew. Przy pomocy tańca i dźwięków połączysz się z gniewem, staniesz się wulkanem i wytańczysz swoje pasje, aby stały się rzeczywistością. Oczyszczająca ceremonia podczas wieczornego ogniska zakończy ten proces.

Czwartek: Uzdrawiająca Moc DrzewDrzewo może być Twoim najlepszymi nauczycielem i przyjacielem. Tego dnia doświadczysz oczyszczającej transformacji. Połączysz się z korzeniami, liśćmi i gałęziami wybranego przez siebie drzewa oraz otrzymasz od niego przekaz. Otworzysz się na odczuwanie jedności z każdą żywą istotą na planecie i już nigdy więcej obojętnie nie przejdziesz koło drzewa – Twojego Przyjaciela.

Wieczorem, przy pełni księżyca, odbędzie się koncert akustyczny „Wdzięczność”, podczas którego Shirlie zaśpiewa swoje wybrane utwory.

Piątek: Dźwięk i KreatywnośćPrzy pomocy dźwięku, oddechu i medytacji połączysz się z przedmiotami znalezionymi w lesie: kora, liść, owoc, gałązka itd. Uwolnisz swoją kreatywność, napiszesz lub namalujesz to czego się nauczyłaś/-eś podczas całego pobytu.

Podczas zajęć z kreatywności (w 2010) otrzymaliśmy osobiste przekazy. Dostałam (Agnieszka) następującą informację od znalezionej pary żołędzi: <Jesteś częścią nas a my jesteśmy Tobą. Jesteśmy zjednoczeni a nasze atomy przenikają się nawzajem. Nie szukaj kontaktu z nami (przyrodą) na zewnątrz, ale wewnątrz siebie. Zawsze tam byliśmy i będziemy, ale czekaliśmy na kontakt z Twojej strony. Teraz dajemy Tobie nieograniczoną moc kreacji, tworzenia, realizacji Twoich planów i marzeń. Ty też jesteś Stwórcą. Przyszłaś na Ziemię, aby odkryć to na nowo. Skończyły się Twoje poszukiwania i wątpliwości. Jesteśmy Jednością, w której znajdziesz wszystko do życia w spokoju i czystej bezwarunkowej miłości.>

A jak było na poprzednich wakacjach w 2010, 2011: zdjęcia: http://agnieszkajurko.pl/galeria-link.htmlrelacje: http://agnieszkajurko.pl/relacje/324-relacja-z-wakacji-shirlie.html

Shirlie Roden (www.shirlieroden.com) to specjalistka pracy z głosem z Wielkiej Brytanii ucząca odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia energii, uzdrawiania ciała fizycznego, emocji, relacji oraz do podnoszenia stanu świadomości. Prowadzi autorskie warsztaty, które zawierają medytacje, elementy relaksacji, wizualizacje, techniki oddechowe, pracę z dźwiękiem. Prowadzi warsztaty w Polsce od 2005 r. oraz dla polskich uczestników medytacyjne wyjazdy w Egipcie.

Opłaty: możliwy RABAT 100 zł w przypadku wpłaty pełnej opłaty za warsztat do 15 czerwca.- warsztat 870 zł od osoby lub 800 zł od osoby w przypadku pary.- pobyt w pokoju dwu- lub trzyosobowym z łazienką oraz pełne wyżywienie wegetariańskie: 570 zł (6 dni x 95 zł).

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.

Pełna informacja: http://agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty/508-matka-ziemia.html

Dodaj komentarz