Potęga Uważnego Życia

muchow-palacZapraszamy Ciebie do udziału w warsztacie uważności, w trakcie którego otworzysz się na TERAZ. Z każdym dniem będzie wzrastać uważność Twojego ciała poprzez poranną jogę, medytacje (statyczne i w ruchu), wędrówki wśród wzgórz i lasów. To będzie czas tylko dla Ciebie i Twojego ciała. Uważnie i świadomie wsłuchasz się w swój oddech i poprzez praktykę rebirthingu usłyszysz co Twój oddech TERAZ do Ciebie mówi. Uważnie przyjrzysz się swoim obecnym relacjom zwłaszcza z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. Spotkasz i pożegnasz się z przeszłością dzięki praktyce ustawień systemowych wg Berta Hellingera. Zaczniesz czerpać energię z przeszłości, aby być bardziej TERAZ i zaakceptujesz nieznaną przyszłość.

Już czas, abyś zaczął/zaczęła żyć przytomnie. Zmień swoje życie TERAZ w taki sposób, który jest dla Ciebie najlepszy i upragniony. Jeżeli masz poczucie „utkwienia” w historiach przeszłości lub w lęku przed przyszłością i pragniesz uwolnienia – nasze warsztaty są dla Ciebie. Jeżeli masz gotowość do podjęcia pracy nad rozwiązaniem problemu osobistego związanego z Tobą, Twoim zdrowiem, związkami, rodziną, miejscem w życiu, pracą – nasze warsztaty są dla Ciebie. Jeżeli właśnie doświadczasz zmian w swoim życiu lub pragniesz pozytywnych zmian – nasze warsztaty są dla Ciebie. Jeżeli lubisz kontakty z ludźmi lub chcesz nauczyć się przebywania z nimi – nasze warsztaty są dla Ciebie.Zajęcia zostały stworzone na bazie naszego 20-letniego doświadczenia i opierają się na czterech ściśle powiązanych ze sobą elementach: praca z ciałem, praca z emocjami, praca z umysłem i kontakt z ludźmi.

Nasi trenerzy, nasze kompetencje:Dr Jacek Borowicz pedagog twórczego myślenia i trener w zakresie metod rozwoju osobistego, współtwórca i wieloletni animator wrocławskiego Ośrodka Spotkań Akademii Życia (www.akademiazycia.pl), praktyk NLP (Practitioner of Art of NLP, The Society of NLP, R. Bandler & Associates), nauczyciel akademicki oraz trener umiejętności psychologicznych przydatnych do funkcjonowania w biznesie. Metodę ustawień systemowych poznawał (i wciąż doskonali) na szkoleniach i grupach superwizyjnych prowadzonych przez Heiko Hinrichs, a dyplomowanego terapeuty rodzinnego, założyciela Instytutu Terapii Systemowej „Family Affair” w Bremie. O pracy Jacka czytaj np na:. http://www.hellinger.com.pl/artyku-y/ustawienie-na-miejscu-zdarzenia-odnalezieni-krewni.html, http://www.hellinger.com.pl/artyku-y/ustawienie-na-miejscu-zdarze-verdun-1916.html)Kornelia Popek (www.pracownia-jogi.pl) jogę praktykuje od 1992 roku. Mieszka i pracuje w Rybniku. Prowadzi autorską Pracownię Jogi i Działań Twórczych, aby realizować swoje pasje: jogę, malarstwo, astrologię, masaż dźwiękiem i taniec. Plastyczka, nauczycielka jogi Sivanandy, masażystka dźwiękiem metodą Petera Hessa.Paweł Trzciński animator Wrocławskiej Akademii Życia, rebirther i Prezes Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich (www.rebirthing.pl), twórca muzyki wspomagającej medytacje i relaksację, członek profesjonalny Instytutu Monroe w USA.

Opłaty:1) całodzienne warsztaty: 750 zł lub 650 zł od osoby w przypadku pary. Możliwy RABAT 100 zł w przypadku wpłaty pełnej kwoty za warsztat do końca maja. Zniżka 100 zł dla osób po raz kolejny uczestniczących w wakacjach z Akademią Życia. 2) zakwaterowanie i pełne wyżywienie (mięsne lub wegetariańskie): 750 zł (75zł/dziennie)3) ubezpieczenie NW: 30 zł

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.

Pełna informacja: http://agnieszkajurko.pl/akademia-zycia-menu/510-uwaznosc-zycia.html

Dodaj komentarz